Nejslavnější staří mládenci v republice

Ani v řetězech a s pistolí u hlavy by tito pánové zřejmě neřekli své ano. Svatba je pro ně jen kus papíru, který pro ně nic neznamená, a tak se jejich ženy musejí spokojit s titulem přítelkyně…

Jaromír Jágr (39)
Jaromíru Jágrovi táhne pomalu ale jistě na čtyřicítku, ale doposud se ho ještě žádné z jeho žen nepodařilo dostrkat k oltáři. Kde se stala chyba? Bojí se Jarda, že ho některá z mladých přítelkyň oškube nebo má jen panickou hrůzu z tchyní? Ženy, se kterými Jágr chodil, se většinou věnovali modelingu, a tak se pár doma potkával jen zřídka. Bylo by tedy ukvapené se hned ženit. Nikol Lenertová, Iva Kubelková, Lucie Borhyová, Andrea Verešová – ani jedné z těchto krasavic se nepodařilo okovat Jardovi prst ocelovým kroužkem. Nynější přítelkyně Inna Puhajková je sice o dost let mladší, ale vdávat by se už rozhodně chtěla. Co jí také zbývá, vždyť kvůli Jardovi se vykašlala na slibně rozjetou dráhu modelky. Jardo, buď chlap a koukej koupit prsten!

Filip Renč (45)
Jako dalšího „neženáče“ jsme vybrali Filipa Renče. Pan režisér totiž dokáže o krásných věcech jako je svatba pouze mluvit. Ale skutek v jeho případě zatím vždycky strašně rychle utek. Za poslední rok se Filip hned dvakrát „šíleně“ zamiloval. Nejdřív do choreografky Kristiny Kloubkové, které střídavě vyznával lásku (i na veřejnosti) a střídavě spal s jinými ženami. Z budoucího života, svatby i z dítěte tedy sešlo. Pak přišla na řadu mladá zpěvačka Šárka Vaňková, která je známá především tím, že střídá starší chlapy jak ponožky. Filip se zamiloval podruhé, ale když došlo na řeči o zásnubách, pár se rozešel. Měl by si k sobě najít rovnocennou partnerku a přestat ženy podvádět. Jinak skončí jako opuštěný starý mládenec.

Sagvan Tofi (46)
To Sagvan Tofi, hvězda filmu Kamarád do deště, ví přesně, co chce. Se svou současnou přítelkyní Alenou Zdárskou má holčičku Santine. Díky ní se v nitru Sagvana probudily otcovské pudy a dětí chce prý mnohem víc. Svatbu však v žádném případě! „Nechci se rozvádět, jsou s tím starosti a stojí to peníze, a taky nerad chodím po úřadech. Takhle nám to skvěle funguje, tak proč to měnit,“ prozradil Sagvan. Takže máme jasno. Sagvan má panickou hrůzu z rozvodů, tudíž i svateb, a tak má jeho přítelkyně prostě smůlu.

28.2.2011 4:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist