Škola svádění: 4 věty, které v něm probudí chtíč

Je pravda, že my ženy občas mužům říkáme věty, kterými je dovedeme dopálit, ale na druhou stranu existují i takové, kterými je můžeme zaručeně rozpálit. Jak tedy svého milého dokonale nažhavit za pomoci nevinných slůvek? Jak rozehrát jeho fantazii na plné obrátky? Ve skutečnosti stačí opravdu málo a bude po vás prahnout jako nikdy předtím.

Svádět muže k milostným hrátkám můžete pochopitelně vícero způsoby a je téměř jisté, že budete úspěšná. Muži totiž milují, když je ženy svádí a ukazují jim, že mají chuť na sex, že mají chuť na ně. Milují tu žhavou hru, která sexu předchází. Pojďme si tedy tentokrát pohrát se slovy. Vždyť, kdo si hraje, nezlobí. I když?

Koupila jsem si nové prádlo…

Od okamžiku, kdy zvedne telefon a vy mu tuhle větičku brouknete do ucha, bude jako na trní. Stoprocentně okamžitě zbystří a bude se zajímat o to, jaké. A vy povídejte a velice barvitě popisujte každičký detail, každičkou kraječku, každičkou mašličku. Vychutnávejte si ho tak dlouho, jak jen to půjde. A když na závěr svůdně pronesete: „A je tak lehoučké, že skoro nevím, že ho mám na sobě…,“ přiřítí se k vám nejkratší cestou.

Nemám kalhotky…

Tak při vyslovení těchto dvou slůvek, ožije snad úplně každý chlap. Ať už jste spolu kdekoliv, oznamte mu šeptem, jak se věci mají, a uvidíte, co se bude dít. Bude se chtít přesvědčit, bude si chtít sáhnout, bude napružený, bude vzrušený a možná se vás zmocní dříve, než se dotknete domovních dveří. Pokud máte chuť na rychlovku, úžasná hra s úžasným koncem.

článek

Jdu si dát sprchu, přijdeš?

Ó ano! Sex ve sprše je nepochybně velmi lákavá nabídka a jen málokterý muž jí odolá. Tahle nevinně vyhlížející věta je zkrátka plná touhy a chuti na milování pod proudem teplé vody. Tady jsou další slova naprosto zbytečná.

Co bys řekl masáži? 

Je úplně jedno, jestli mu zavoláte, napíšete, nebo se ho vyzývavě zeptáte při společné večeři. Tak jako tak mu pomyšlení na vaše nahá těla rozproudí krev v žilách. Přece masáž = žhavý sex. A absolutně nezáleží na tom, zda vaše ruce budou laskat jeho kůži, nebo jeho ruce tu vaši. Rozhicovaní budete oba dva.

Tak co říkáte? Nebyl by učiněný hřích, nechat tyto svůdně rozpustilé větičky bez povšimnutí? A co platí na vašeho partnera, jakými slůvky se vám ho daří přivádět do varu? Pochlubte se.

Foto zdroj: profimedia.cz

14.5.2014 12:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist