Omlazení pleti? ANO, s hlemýždím extraktem!

V Jižní Americe existuje velké množství farem, které se zabývají chovem druhu hlemýždě, a tím je Helix Aspersa. Právě tam došlo k objevení vlastností hlemýždího extraktu, ze kterého se získává speciální ingredience používaná při výrobě kosmetických přípravků.

Stejný druh hlemýždě se také používá ve francouzské kuchyni. Jistý lékař zjistil, že dělníci pracující na hlemýždích farmách mají mnohem jemnější ruce než jiní manuální pracovníci v té samé oblasti a že nejrůznější řezné rány a škrábance se jim hojí rekordní rychlostí. Začal tedy zkoumat sliz, který hlemýžďům umožňuje pohyb. Tento lékař začal sbírat hlemýždí sliz a poté provedl laboratorní analýzu, kde zjistil, že sliz je velmi bohatý na alantoin, kyselinu glykolovou, kolagen, vitamíny A, E a C a elastin. Všechny tyto látky jsou velmi důležité pro zdraví pokožky. Uvědomil si, že hlemýždí extrakt má široké využití v kosmetickém průmyslu a začal rychle vyvíjet kosmetické produkty se svojí speciální ingrediencí. Tyto vlastnosti byly soustředěny do výživných sér, která omlazují pokožku, zpomalují stárnutí, výrazně snižuje jizvy a strie, omezuje tvorbu akné, snižuje vady pleti a odstraňuje vrásky. Výrobky obsahující šnečí extrakt se tedy výborně hodí pro dívky a ženy s problematickou pletí. Skvělých výsledků dosáhli i u žen s citlivou pokožkou nebo s pokožkou se známkami podráždění nebo zarudnutí.

Jeden z takových produktů nabízí značka Elysse Natural Cosmetics a to „Pleťový gel s hlemýždím extraktem“, který neobsahuje alergenní složky, alkohol ani konzervanty! Společnost Elysse je výhradním distributorem této ojedinělé a nenahraditelné receptury, kterou vyvinula španělská společnost Instituto del Espanol. Vynikající účinnost a přírodní složky dokazují i klinické studie, kterými se výrobek může na českém trhu pochlubit.

Více informací na: www.elysse.cz

19.2.2014 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist