Odhalte tajemství něžného pomazlení

Není na světě krásnějšího pocitu, než když vámi prostoupí něha tak vřelá, že každičká buňka vašeho těla chtivě natahuje ruce té slasti naproti. Když teplá náruč milované osoby vás sevře v objetí překypujícím láskou. Když dlaň hřejivá víská vaše vlasy, hladí vaší tvář a laská vaší měkkou kůži … Poddejte se kouzlu laskavého pohlazení a podlehněte omamnému účinku něžného mazlení.

Jedině tak vás bude vztah naplňovat a vnitřně uspokojovat. Projevy něžností jsou základem kvalitního partnerského života a jsou příjemné jak ženám, tak i mužům. Přináší jim nenahraditelné souznění a splynutí duší. Tulení, mazlení a hlazení v mnohém předčí i samotný sex. Tento intimní prožitek navíc dokáže přímo zázraky i s vaší psychikou. Všechna ta něha působí jako spouštěč vyplavování v těle se tvořícího hormonu lásky oxytocinu. A právě ten je velice důležitý při vytváření a hlavně udržování emocionálního vztahu. Způsobuje zamilovanost a to, že bláznivě zamilovaní mají oči jen jeden pro druhého. Muž nahlíží na svou partnerku jako na nejkrásnější bytost na světě a žádná jiná pro něj není ani zdaleka tak atraktivní. I to je tedy důvod, proč svého milého hýčkat polibky a hlazením.

I muži milují mazlení…

Názor, že muži si na něžnosti příliš nepotrpí, není tak docela pravdivý. Pouze někteří svou touhu skrývají, či se stydí si o pohlazení říci. A důvod? Mají obavu, aby jejich pověst tvrdého muže nevzala za své. Jenže žena všímavá dokáže odhalit jeho citlivou duši a naučí ho něžnosti přijímat i poskytovat. Držte ho za ruku, objímejte, líbejte, letmo na tvář i dlouze a vášnivě… Tiskněte se k němu a tulte se. Povězte mu, že se v jeho náruči cítíte v bezpečí a ukažte mu, že ani on se za své city nemusí stydět a že naopak pravý muž se nebojí své milé otevřít srdce plné lásky a něhy. Důvěřujte mu a on bude vám. Než se nadějete, nastaví svou mužnou tvář vaší hebké dlani, odevzdá se vašim dotykům a o pomazlení si poví sám…A právě v tuto chvíli se v očích ženy stává mužem s velkým M.

článek

Pohádkový milostný život…

Sex anebo milování? Jaký je v tom rozdíl? Sex je zkrátka pouhá soulož s jediným cílem a to dosáhnout orgasmu. A milování? Milování je splynutí těl… splynutí duší…mazlení plné něhy a polibků tak procítěných, až máte husí kůži…S mužem, který toto dokáže, máte šanci prožít skutečně hluboký, láskyplný vztah. To sdílení všeho krásného, co se vám líbí a co máte rádi s člověkem, který vás z celého srdce miluje, učiní váš milostný život nezapomenutelným…

Vychutnávejte si tedy s partnerem každičkou chviličku strávenou v objetí, ať už v posteli, či mimo ní. Upevníte tím pouto vašeho vztahu a i věci nepříjemné, které život přináší, vám najednou budou připadat malicherné.

Mazlíte se se svým protějškem? Umíte si oba tuto slast užít, nebo se bez něžností dokážete obejít?

Foto zdroj: profimedia.cz

31.1.2014 12:00| autor: Julie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist