Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Chmurné počasí, padající listí, chladno. Ano, podzim je tu. Co si takhle zlepšit náladu nějakým hezkým tetováním? Je na něj vhodný čas! Proč? Dobře se zahojí a navíc s ním dvojnásobíte šanci na seznámení!

V chladných dnech, potažmo hlavně v zimě, je ideální doba na kosmetické a chirurgické zákroky veškerého charakteru. Rány a bolístky se skvěle hojí, tělo není vystaveno slunečním paprskům ani vodě, která by rekonvalescenci komplikovala. Kdo se těší na tohle období? Hlavně mistři tatéři! Připravují se na hotové žně a nával zájemců! Taky koketujete s myšlenkou, že si necháte ozdobit svoje tělo nějakým ornamentem, aby příští léto bylo na co se dívat? Dobrá volba, na muže to působí jako magnet!

Jakou moc má motýl?

Francouzský psycholog Nicolas Gueguen z University of Southern Brittany provedl takový malý experiment, který byl posléze uveřejněn v časopise Archives of Sexual Behavior. Celý jeho velmi jednoduchý výzkum spočíval v tom, že se skupinka žen v plavkách rozdělila na dvě poloviny.

Ta první měla za úkol číst si na pláži knížku a ležet u toho na břiše tak, aby zraky mužů mohly spočinout na záda, kříž a pozadí. Druhá skupina dělala to samé, jen s malým rozdílem. Nad zadečkem a okrajem horního lemu plavkových kalhotek byl jasně vidět motiv motýla o velikosti 10×5 centimetrů (jednalo se o dočasné tetování přírodními barvivy). Věřte nebo ne, ale tahle skoro nicotná věc způsobila doslova revoluci.

článek

Afrodiziakum bez úsilí

Asistent výzkumníka sledoval chování mužů vůči ženám – volavkám a vše si pečlivě zapisoval. Zajímalo ho, v kolika případech se muž odvážil k nějaké z žen přijít a zahájit konverzaci, zda okolo ní prošel jednou či třeba desetkrát. Výsledky byly překvapivé.

Ženy bez tetování byly osloveny pouze v 10 procentech případů s tím, že si je muži několikrát po sobě prohlíželi a otáleli se seznamováním několik desítek minut, dámy s tetováním přitáhly pozornost pánů ve 24 procentech, přičemž rychlost, s jakou byly vyrušeny z čtení, se zkrátila zhruba na 24 minut.

Je to jako signál, shodují se muži!

Asistent posléze některé z nic netušících mužů vyzpovídal, a zjistil, že muže tetování přitahuje ze dvou důvodů. Myslí si, že takto ozdobené ženy častěji říkají „ano“ na jejich požadavky a působí tak promiskuitněji, ale zároveň pánům připadají atraktivnější a tak nějak dostupnější.

Je tedy možné, že muži si nesprávně vykládají funkci ozdobných obrázků na dámském těle a berou je jako „signál ke startu“. A ženy zase nevědí, jakou má jejich tetování seznamovací moc. Ani jedno ale není ke škodě!

Tak co, necháte si s ústupem léta zvěčnit něco na atraktivní místečko svého těla, nebo jste zásadně proti všem druhům kreseb na kůži?

Foto zdroj: profimedia.cz

31.10.2013 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist