Myslí si, že je v posteli borec. Jak mu říci, že není?

Vytahuje se, jak je v posteli úžasný a kolik měl ženských, jenže když přijde na věc, není to jemně řečeno nic moc. Máte také doma postelového mága, který se pokaždé dožaduje velké pochvaly a vy vlastně vůbec nevíte za co?

Konečně jsem našla chlapa, který mě velmi přitahuje. Je to ale typický singlista, nikdy neměl dlouhodobější vztah a přiznám se, že mě povídáním, jak úžasný je v posteli, dost nudí. Popravdě – mně přijde dost neobratný a trochu hr. Jenže jak mu to mám říct?“ stěžuje si tricetiletá Lucie.

Takových mužů je fůra. Obvykle mají nastudováno potřebné množství erotického čtiva, znají všechny krkolomné polohy z kámasútry, je fakt, že žádnou jinou literaturu většinou ani nečtou. Sex je jejich velký koníček a dokážou se o něm bavit dlouhé hodiny. Často se uchylují k různým více či méně roztomilým vulgaritám. Obvykle si velmi věří, dokonce tak, že mají klapky na očích a v uších jim zní jen: „Jsem dobrej!“

článek

Ještě před samotným sexem vás většinou ujistí, že si žádná předtím nestěžovala. Jak by také ne, když většina jeho známostí byla na jednu noc a přitakání jeho schopnostem je jednodušší než přít se o opaku. Obzvláště když je na vás vyloženě vyžaduje.

Takže je jasné, že si vaší borce nehodné reakce ani nevšimnou. Obvykle se s nimi tudíž velmi obtížně diskutuje.

Pravdou je, že náš borec je ve skutečnosti velmi nejistý a jeho póza je jen maskou. Člověk, který je spokojený se svým sexuálním životem, zpravidla vůbec nepotřebuje ostatní ujišťovat o tom, jak vyhlášený je postelový přeborník. Dobře ví, že každá žena je úplně jiná, a nezkouší ji oblažit všemi nabytými vědomostmi, nýbrž útočí na její „chemii“.

článek

Jak mu to říct?

Hovořit o sexu je velmi obtížné. Vyžaduje to naprostou vzájemnou důvěru obou stran dialogu. I tak se ale slova hledají jen velmi obtížně. Mějte na paměti, že váš partner je ve skutečnosti velmi zranitelný. Proto není moudré srážet jeho ego.

Zřejmě vás bez ohledu na to, jaké v posteli podává výkony, velmi sexuálně přitahuje. Zkuste ho trochu zaškolit, samozřejmě nenápadně. Aby byl sex konečně tím opravdovým zážitkem, navrhněte pár inovací. A nezapomeňte vše uvést větou: „Miláčku, jsem si jistá, že jsi dobrý v…“ Doplňte si, co byste chtěla zkusit. Převezmete tak nenápadně iniciativu, vy si budete diktovat, co vás baví. Pokud to nepomůže, použijte jeho zbraně a řekněte mu: „Drahý, taky já mám od svých milenců samé zlaté medaile, tak to nech laskavě taky někdy na mně.“

Foto zdroj: profimedia.cz

12.7.2013 10:00| autor: Marta Dostoupilová
Více o tématu: milenecsex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist