Raci v posteli

S Raky je to v posteli poměrně jednoduché. Extrémně citlivé znamení je doslova stvořeno pro duševní i fyzickou lásku. Sex je pro ně projevením citů, nejen fyzickou, ale i duševní touhou. Od něžného milování po perverze – to vše najdete v jeho repertoáru.

MUŽ Rak

Hledá ženu silnou a vyhladovělou
Celkově by se dalo říci, že ideálem Račího muže je žena, která si ho tak nějak svede sama a pokud možno to bude dáma, která navazuje na svou rodinnou linii, ženu klanu. Ženská linie nové rodiny by si ho měla doslova adoptovat a hýčkat jako vzácnou květinu. Na oplátku opravdu nenabízí málo, pokud to tedy není zhýralý a poničený Rak v krunýři. Často je to člověk s uměleckými ambicemi a jeho svět je poněkud jiný. Silnou ženu tedy vedle sebe potřebuje i z toho důvodu, aby právě ona svým způsobem zajišťovala pevný hmotný svět kolem něj a on si mohl čas od času odletět do svého kouzelného světa emocí, umění a fantazie. Je vlastně jedním z mála, který naprosto bez řečí vezme roli „muže na mateřské“ a nehne u toho ani brvou, pocit bezpečí pro rodinu nyní bude zajišťovat tímto způsobem, však o co jde? Potřebuje vaši sílu!

článek

Buďte mu bohyní
V sexu se však odmění doslova uctíváním těla své partnerky. Umí se nádherně vlichotit do vaší mysli tak, že od samého kuropění do večera budete myslet jen na jeho rozesmáté uličnické oči. Umí si udržet svou mužnost a jeho prioritou ve vztahu je, umět zajistit své ženě pocit bezpečí a lásky. V posteli není nikterak oslnivý ani po tom netouží. Pečlivě zkoumá potřeby své partnerky a míra důvěry potom určuje jeho „divokost“. Umí ji a možná se někdy nad jeho nápady budete šíleně červenat, ale cesta k nim vede přes několikeré ujištění se, že TO opravdu smí. Pokud smí, připravte se na tornádo, protože pro Raka je jeho partnerka vždy mimořádně zajímavá. Nemá ale rád chvíle, kdy je do něčeho tlačen. Ať už do posunutí vztahu někam kupředu nebo do role sexuálního boha. Tím on není, tím si ho žena musí časem udělat.

ŽENA Račice

Sexuální magie
Vlastně i ta Popelka to báječně uměla. Dokázala naostřit ty nejjemnější ženské zbraně a princovi nezbylo, než jim podlehnout. A to umí i pod peřinou. V jejích myšlenkách a fantaziích však stále vystupuje muž, který je starší, protřelejší, vyšší, prostě žádného menšího trpaslíka bez patřičného společenského postavení u ní v posteli nenajdete. Je vyloženě vzrušována i problémovými typy, muži, ze kterých čiší něco, co by jinou normálně uvažující ženu spíše odradilo. Snad i proto se nebrání sexuálním hrátkám typu sado maso, kde hraje submisivní roli. Když muž získá její plnou důvěru, může si s jejím tělem, a potažmo i duší, dělat v podstatě cokoliv. Je právě tím typem žen, který se nechá v posteli milovanou osobou klidně i zabít. Na druhou stranu proč by právě ona nemohla být tou, která tahá muže na vařenou nudli, umí vyseknout parádní striptýz?

článek

Když ztratí půdu pod nohama…
Zavání to průšvihem, ty chvíle, kdy Račice spadne naplno do osidel lásky a citů, se dějí magnetické bouře nejen u ní v nitru a srdci, ale především v posteli. Náhle se cítí bezpečná, zachráněná! Její erotická dráždivost je obrovská a na jejím těle jen těžko najdete něco, co by v takovou chvíli nebylo erotogenní zónou. Do celého aktu se nechá vtáhnout zcela přirozeně a vždy si v posteli umí říct právě o to, co chce. Nebrání se sexuálním hračkám a mluví o nich zcela přirozeně. U jejího milence je úplně jedno, jak je vybaven, co nedosahuje na velikosti, obstará si ona sama vlastní rukou nebo právě nějakou umělou atrapou. A rozhodně to v jejích očích partnera nijak neshodí. Ostatně, Račice, ač se nezdá, dost ráda spojuje společensky výhodné vztahy a osobní vztahy v jedno. Pokud je sekretářka vašeho muže narozená v Raku, je dobré se mít na pozoru. Ona má ráda stále nové a nové začátky a kdoví, kde všude může začít hledat citovou záchranu.

Foto zdroj: profimedia.cz

25.6.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist