Horoskopy
podle tarotu

Horoskop podle andělských karet od 28.4. do 4.5.2014

Milé čtenářky přály jste si výklad z andělských karet, přijměte proto od nás tento májový dárek, jako první vlaštovku na cestě za vámi. Pište, mailujte, volejte, jaké výklady nebo články by vás zajímaly, pokud to bude v našich silách, vaše přání splníme a společně nakoukneme do neviditelného světa.

Beran (21.3. – 20.4.)

Možná právě procházíte složitým obdobím a přemýšlíte, zda se pustit do nového projektu, ať již v práci nebo osobním životě. Andělé vám vzkazují, že se právě nacházíte v životně důležité fázi shromažďování. Co to přesně znamená? Informace, které k vám nyní proudí prostřednictvím knih, studia, rozhovorů s odborníky či kurzů, ještě nejsou dostačující, zatím se nacházíte ve fázi hledání a shromažďování. Ještě je brzy spustit nový projekt, bylo by dobré, udělat si seznam všeho, co chcete v budoucnu vytvořit. Až budete připraveni, andělé vám dají jasné znamení, které přijde v nejvhodnější dobu. Zkuste vše předat nahoru, buďte trpěliví a naslouchejte své intuici, pak nemůžete nic pokazit.

Rada pro vás: Učte se, sbírejte informace i zkušenosti, své poznání využijete v konkrétních činech, buďte trpěliví a nepodceňujte přípravu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Trápí vás neshody v manželství nebo vztahu? Anděl manželství vám právě teď přichází na pomoc. Bude zapotřebí udělat jednoduchý rituál na uzdravení minulostních zranění, souvisejících s manželstvím. Tato zranění mohou pocházet již z vašeho dětství a mohou být spjata s vašimi rodiči. Najděte si klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit, zapalte si vonnou tyčinku či svíčku a zhluboka dýchejte. S nádechem k vám proudí láska a s výdechem se zbavujete starých bolestí, které se týkají všech předchozích partnerů a milenců. Dýchejte tak dlouho, dokud neucítíte v nitru klid a mír.

Rada pro vás: Odpusťte sobě i všem, kteří vám bolest způsobili, neopakujte již staré minulostní chyby a vaše manželství se opět uzdraví.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Právě nyní k vám přichází na andělských křídlech prosperita a pomoc shůry. Vaše prosby o finanční pomoc byly vyslyšeny a máte ve všech ohledech podporu z Vesmíru. Peníze chápeme jako energii, směnu či výměnu, neznáme nedostatek. Příchod nových financí si často blokujete strachem a negativitou, ta je však pouze ve vaší mysli. Anděl hojnosti vám nyní pomáhá odstranit všechny bloky a omezení, které jste si během let nasbírali. V krátké budoucnosti začnete realizovat všechny plány a potřeby.

Rada pro vás: Strach z nedostatku vyměňte za pocit hojnosti. O zbytek se již postará váš průvodce, stačí, když dovolíte, aby vám pomohl.

Rak (22.6. – 22.7.)

Přemýšlíte nad vaším studiem? Andělé vám vzkazují, že by byla velká škoda přestat studovat a vzdělávat se. Doporučují vám, abyste pokračovali, protože informace a zkušenosti získané praxí, urychlí naplnění vašeho životního poslání. Andělé vás tímto složitým rozhodováním povedou a pomohou vám se studiem. Pokud vás trápí obava, že nebudete mít dostatečný přísun peněz, nemáte se bát, vaše píle a víra vám bude postupně otevírat nové příležitosti. Můžete se spolehnout, že vše co budete potřebovat, dostanete.

Rada pro vás: Vaše další vzdělávání se vám rozhodně vyplatí. Pomůže vám pochopit vaši duchovní podstatu a otevře vám dveře k vašemu životnímu poslání. Zlepší se vám také paměť a motivace vás zavede k vašim dalším duchovním učitelům, knihám či nadacím.

článek

Lev (23.7. – 22.8.)

Máte pocit, že se vznášíte? Létáte totiž tak vysoko, že se vašim blízkým může zdát, že je svým postojem a duchovním nadhledem ohrožujete. Vaše životní cíle způsobily, že směřujete vzhůru a vás anděl je na této cestě s vámi. Do života vám právě nyní přichází nové příležitosti a vy se cítíte šťastni. Vyzařujete lásku a harmonii, což zneklidňuje vaše okolí. Nenechejte se zastrašit a pokračujte ve vašem letu. Máte velmi dobrou intuici a ta vás zavede také k novým finančním zdrojům.

Rada pro vás: Požádejte svého anděla o pomoc a podporu, postará se o vás a zbaví vás strachu z budoucnosti. Žijte přítomným okamžikem a radujte se z každé chvíle, jen tak poletíte výš a výš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Právě teď se nacházíte na konci jednoho životního cyklu. Pokud cítíte smutek a obavy z toho, co bude dál, nebojte se, stačí požádat o pomoc a váš anděl je již na cestě. Nebraňte se slzám a smutku, jsou velmi očistné a uleví se vám. Až budete připraveni na nový život, tak vás krůček po krůčku povedeme dál. Smutek vám pomůže získat větší nadhled a ponaučit se z chyb. Bylo by dobré pečovat o sebe s láskou a pochopením. Je velmi důležité dát volný průchod svým citům a pocitům, piště si deník, povídejte s přáteli nebo promlouvejte k nám andělům.

Rada pro vás: Snažte se vyvarovat destruktivních nálad a pocitům viny. Kdykoliv nás zavoláte, jsme připraveni pomoct a ucítíte, jak vás objímáme svými křídly.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Když se o své tělo staráte dobře, má z toho užitek každý. Dopřejte si dostatečný odpočinek. Nemusí to být nic složitého, stačí voňavá koupel nebo masáž. Příliš mnoho dáváte ostatním a na sebe jste zapomněli. Vaše duše volá anděly o pomoc a prosí o odpočinek. Když dovolíte, abychom vám právě nyní pomáhali, naberete novou sílu a budete schopni dávat také ostatním.

Rada pro vás: Andělé vás velmi důrazně prosí, ať se na chvíli zastavíte a s láskou se o sebe postaráte. Vytvořte si prostor pro odpočinek a relaxujte. Budete se cítit šťastně a vaše mysl bude klidnější.

Štír (24.10. – 22.11.)

Již delší dobu vás trápí finanční starosti a obavy z nedostatku. Anděl hojnosti je již na cestě k vám a vzkazuje, že dostanete peníze, které tolik potřebujete. Vesmír je zdrojem všeho dobrého, odevzdejte nahoru všechen váš strach, odstupte kousek stranou, ať vám může pomoci. Když se bojíte, tak se uzavíráte a blokujete tak příliv darů, které jsou pro vás nachystány. Andělé vám vzkazují, že se k vám peníze dostanou z nečekaných zdrojů.

Rada pro vás: Vyměňte své obavy a strach z nedostatku, za víru a všímejte si znamení, které k vám přichází. Proudí k vám v podobě nápadů, myšlenek a pocitů. Když se jich budete držet, hojnost k vám přiletí na andělských křídlech velmi brzy a nečekaně.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Díky své vnímavosti, se stáváte jasnozřiví a mění se váš pohled na svět i sebe. Rozvíjejte dál své schopnosti, ať již meditací, studiem nebo čtením knih. Ptáte se, jestli nemáte jen bujnou fantazii? Váš anděl vám vzkazuje, že jste se skutečně napojili na mystický svět a nemáte se bát, přijmout všechny dary, které k vám přichází. Andělé vám posílají další pomocníky, ať již v podobě duchovních učitelů, nových přátel, seminářů a přednášek. Pusťte se s chutí do práce a přijímejte vše, co k vám přichází.

Rada pro vás: Andělé vás prosí, ať se nebojíte neznámého, vaše duše vás spolehlivě vede k životnímu úkolu, pro který jste stvořeni. Stačí zavolat a andělé vám přiletí na pomoc a zbaví vás strachu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ano, váš pocit je naprosto správný, opravdu jste poslové světla. Andělé vám vzkazují, ať šíříte své světlo a lásku na Zemi. Jste velmi citliví na emoce druhých lidí, a proto je dobré, abyste se očišťovali. Jak? Stačí koupel v mořské soli nebo sprcha, voda z vás smyje všechny negace a vy se budete opět cítit jako znovuzrození. Lidem v okolí pomáháte svým nasloucháním a vlídným slovem, možná vám to nepřipadá nijak mimořádné, ale Vesmír si vašeho úsilí velmi cení.

Rada pro vás: Pokud vám je těžko na těle i duši, přivolejte na pomoc archanděla Michaela a další strážné anděly. Pomohou vám očistit tělo i mysl od jedů či pout, stačí myšlenka a jsou u vás.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Trápí vás složitá situace a nevíte jak z toho ven? Začněte jednat, víte svou pravdu a nyní je potřeba, abyste důvěřovali svému nitru a s láskou se prosadili. Pusťte se do toho, nemusíte již nic zkoumat nebo posuzovat. Zcela přesně víte, co v této situaci dělat, pokračujte krůček po krůčku, až vše vyřešíte. Možná na vás dolehne pracovní nebo emoční nápor, nebojte se, vše je pouze dočasné a zanedlouho se vám uleví.

Rada pro vás: Bojíte se, že nepoznáte, jestli je vaše jednání správné a trápí vás pocity viny? Andělé vám vzkazují, že je to zcela neopodstatněné, stačí je zavolat na pomoc a oni vám pomohou upevnit vaši víru. Sledujte, jak na sebe vše hladce navazuje a jak se vám otevírají nové dveře, to je znamení, že vaše konání je správné.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Váš život je natolik rušný, že vaše tělo i duše bije na poplach. Stále víc a víc máte pocit, že potřebujete chvíli soukromí a klidu. Zajděte si do přírody a požádejte anděly, ať vám pomohou získat zpět pozitivní přístup k životu. Na to abyste pobývali mezi stromy, nepotřebujete svolení od ostatních, naplánujte si cestu a vyrazte. Příroda působí jako mocný čistič všeho negativního. Dovolte své mysli, ať se toulá, kam se jí zachce, zkuste si své myšlenky zapisovat. Nic nehodnoťte, jen přijímejte a požádejte přírodní bytosti, aby očistili vaše tělo i mysl od negací.

Rada pro vás: Promlouvejte k andělům a přírodním bytostem, zkuste se dívat do korun stromů a pozorujte, jak mění svůj tvar. Můžete tak spatřit neviditelný svět přírodních bytostí a vůbec se nemusíte bát, vždy jsou připraveny vám pomoci.

Foto zdroj: profimedia.cz

28.4.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist