Horoskopy lásky od 9. července 2024: Pozor na hádky

Berani mají zamotanou hlavu. Býci sklízí za své činy a Raci se probouzí. Kdo by si měl dát pozor na hádky a jaké budou vztahy a láska v tomto týdnu, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

istock-907878310-1100x618.jpg Zdroj: iStock

Horoskopy lásky na nový týden. Co vás čeká?

Beran

Jestli jsi sama, můžeš se těšit na nový milostný vztah. Hlavu i srdce ti znejistí nabídky dvě. Dva muži – dvě lásky, který je ten nejlepší, ti na chvíli nedá spát. Rozhoduj se srdíčkem a nenechej se zmást kamarádkou, která má zcela jiný názor. Zadané páry prožijí velmi krásné a láskyplné dny.

Býk

Všechno, co jsi do vztahu s partnerem vložila, nyní dostáváš zpět v dobrém i pomyslně zlém. Jako bys neustále hledala svou vlastní pravdu a bojíš se usmíření. Zapomeň na strach a dořeš veškeré spory, pak se všechno vrátí zpět do rovnováhy.

Blíženci

Partnerské vztahy jsou zcela pohlceny láskou a harmonií. Ať se již v minulosti dělo cokoliv, nyní přichází nádherné energie, které uzdraví veškeré rány i šrámy na duši. Partner ti naslouchá a věrně stojí při tvém boku. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Rak

Vztahy, které nebyly moc aktivní, se probouzí a projeví se zvýšená aktivita. Přichází velmi krásné a plodné období se skvělou komunikací. Dařit se bude také všem nezadaným. Náhodná a nečekaná známost se promění v osudovou a vášnivou přitažlivost.

Lev

Očekávej velmi příznivé změny a také nové začátky. Je jedno, jestli jsi zadaná, nebo lásku teprve hledáš. Štěstí ti přeje a hned tak tě neopustí. Cesta na dovolenou bude probíhat snadno a lehce, stejně jako stěhování či hledání nového hnízdečka lásky.

Panna

Ať již v tuto chvíli prožíváš jakkoliv bolestné pocity, tak věř, že nic netrvá věčně. Obtížná situace, která tě tolik trápila, odchází a tvé sny konečně dostávají reálnou podobu. Usměj se na život a věř, že tvé štěstí právě přichází.

Vyzkoušej také:

Váhy

Ve vztazích nastává velmi ohnivé a dynamické období. Jako byste se s partnerem probudili do nového života a budete chtít stihnout co nejvíce aktivit. Pokud tě čeká stěhování, cestování nebo snad toužíš po lásce nové, také zde pocítíš úspěch, radost a nadšení.

Štír

Jestli jsi zklamaná z chování a jednání partnera, tak věř, že i na něj jednou dojde. Nesnaž se mít pomstychtivé myšlenky a zaměř se na lásku v sobě. Jen tak k tobě může přijít osudový muž. V tuto chvíli bys potkala stejného zoufalce jako byl tvůj bývalý. Ostatní páry prožijí pomalé a láskyplné dny.

Střelec

Partnerské vztahy, ze kterých se již dávno vytratila láska a jsou spolu pouze ze zvyku, dospějí ke společnému rozhodnutí a v klidu se rozejdou. Zanedlouho potkáš lásku novou a uvědomíš si, kolik času jsi promarnila kvůli své nečinnosti a strachu z rozchodu. Páry, které jsou v harmonii, zažijí nečekané chvíle s osudovým příběhem.

Kozoroh

V partnerství mohou narůstat neshody, jestli se necháš pohltit vztekem, vše vyústí v nepříjemnou hádku, což je zcela zbytečné. Nic zásadního se neděje, nebojuj a jen se nechej jemně unášet přítomným okamžikem. Až se uklidníš, partner přijde s návrhem, který tě příjemně překvapí a nadchne.

Vodnář

Partnerské vztahy jsou rozzářené jako letní slunce a stabilita nebude ničím narušená. Užívej si se svou láskou a zapomeň na každodenní starosti. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat svou spřízněnou duši.

Ryby

Láska kvete všem bez ohledu na to, co v minulosti probíhalo. Spory odchází a konečně se můžeš opět svobodně nadechnout. Štěstí přeje zadaným, nezadaným i všem hledajícím lásku novou. Vztahy, které začínají, mají velký předpoklad uzavřít velmi rychle manželství či partnerství.

9.7.2024 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist