Novoluní v Raku. Posil své kořeny

Vodní znamení Raka je spojováno hlavně s rodinou, předky, dětstvím, minulými životy a léčivou silou přírody. Zamysli se nad tím, co pro tebe znamená domov a jak bys ho mohla posílit nebo zkrášlit. Pořiď si do svého bytu něco nového a snaž se se svými rodinnými členy více komunikovat, protože jste provázáni více, než si myslíš. Nemusíš žít osudy svých předků. Stačí, když poznáš jejich velkolepé i smutné příběhy, ze kterých můžeš načerpat sílu nebo se z nich poučit. Dary předků tedy můžeš přijmout nebo odmítnout. Nejdříve je však musíš poznat. Obnov komunikaci s obtížnými členy rodiny a dej jim další šanci na usmíření.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesné novoluní nastane v sobotu 10. července brzy ráno ve 3:16. Pokud se ti bude zdát o tvých předcích, rodičích nebo jiných rodinných členech, ihned si tyto sny zapiš a snaž se je vyložit v přítomnosti lidí, kterým důvěřuješ. Každý sen může mít tolik výkladů, kolik je vykladačů, a tak se neboj sdílet sny s těmi, kdo o ně projeví zájem. Zamysli se v následujících dvou týdnech nad svou minulostí, a tím, kdo tě v životě nejvíce ovlivnil. Byl to táta, maminka nebo prarodiče či dokonce úplně někdo jiný? Poděkuj všem, kdo zůstali ve tvém srdci a kterým vděčíš za inspiraci, která tě po celý život formovala. Co chceš svým dětem předat ty?

Napiš příběh svého života

Velmi mocnou technikou je napsat svůj vlastní životopis. Zkus si rozpomenout na nejdůležitější okamžiky tvého života, všechny lásky, rány osudu i zázraky, kterými tě život obdaroval. Jsi hrdinkou nebo obětí? Cítíš se být tvůrkyní svého života nebo jen vedlejší postavou? Je načase to změnit tak, aby ti tento příběh začal dávat sílu. Přestože může být v některých případech spíš tragický, pro obrat máš vždy tento přítomný okamžik. Čím větší drama, tím dojemnější příběh, pokud ho otočíš. Připrav si kapesníčky, protože to nemusí být jednoduché, ale bude to stát za to.

Investuj energii do budování svého domova

Najdi své pravé útočiště a vytvoř si takové domácí prostředí, které tě bude posilovat a neustále dodávat energii. Domov je místo, ve kterém by ses měla cítit nejen bezpečně, ale měla by ses z něj doslova těšit. Ať jsi momentálně na jakémkoliv místě, snaž se toto místo učinit ještě útulnějším. Vše se zapisuje na „neviditelný účet“, a tak jakákoliv vynaložená snaha nepřijde nazmar, přestože možná žiješ v pronájmu a víš, že se zanedlouho budeš opět stěhovat. Co ze sebe vydáš, to také dostaneš a moudrý život přesně ví, kdy tě má v dobrém překvapit. Nauč se důvěřovat božskému načasování a zázraky přijdou ještě rychleji.

Otevři se léčivé síle přírody

Červenec je nádherným měsícem, kdy síly přírody jsou v plném rozpuku. Častěji pobývej venku a snaž se sledovat pohyby Luny, která vodnímu znamení Raka vládne. Při novoluní bude měsíc schovaný, ale postupně každý den bude přibývat. Vnímej jak změny tvaru měsíce na nebi, tak své nálady, které se mohou cyklicky opakovat. Každá žena je s měsícem zvláštním způsobem spojena, a tak se nauč této neviditelné komunikaci více porozumět. V tichosti rozmlouvej i s větrem, vodou, sluncem i stromy a možná zjistíš, že v přítomnosti těchto mocných živlů přijímáš snadněji odpovědi na tvé nejpalčivější otázky.

9.7.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist