Partnerské horoskopy od 25. června 2024: Vydej se na cesty, budeš nadšená

Berany zasáhne láska. Raky okouzlí letní dobrodružství. Lvi jsou otevření změnám. Kdo pozná lásku novou a kdo prožije úžasné prázdninové dobrodružství, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

istock-471700474-1100x618.jpg Zdroj: iStock

Beran

Štěstí přeje zadaným i nezadaným. Jestli toužíš po nové lásce, rozhodně nezůstávej doma a jdi svému štěstí naproti. Žhavé letní počasí je jako stvořené k navazování vztahů a také k příjemnému dobrodružství. Krize, kterou mohly pocítit ženy, úspěšně odchází a přichází radostné a láskyplné energie.

Býk

Jemnou a láskyplnou rukou vládneš jako královna na trůnu. Partner tě jedním slovem miluje. Jsi pro něj bohyní a životní láskou. Štěstí přeje také vztahům, ve kterém jsou hádky nebo krize, pokud se opravdu milujete, velmi rychle pochopíš, že jsi ta, která může všechno změnit. Láska přeje také všem nezadaným.

Blíženci

Ohnivé a dynamické energie podpoří jakoukoliv činnost, stěhování i cestování, k tomu vládne skvělá nálada a rychlost. Pamatuj také na partnera, který tvé zběsilé tempo nemusí stíhat, tak trošku přibrzdi, ať se necítí méněcenně. Štěstí přeje zadaným i nezadaným.

Rak

Skvělé energie jsou tady pro všechny zadané, nezadané a také pro ty, které hledají lásku novou. Konečně přichází partner, se kterým můžeš být šťastná. Plány, které máš, se začínají úspěšně realizovat. Připrav se na žhavé letní dny, které okoření nečekané dobrodružství a skvělá nálada.

Lev

Změny jsou na denním pořádku, stejně jako skvělá nálada a partner, který stojí věrně při tvém boku. Nečekané události v tobě probouzí touhu po dobrodružství a objevování nových zážitků. Tvé sny se ti plní a stejně nadšený je také tvůj muž. Štěstí přeje také nezadaným, neseď doma a poznávej nová místa, kde na tebe čeká láska.

Panna

Partnerská krize je zažehnána díky tvému klidu a také nadhledu. Najednou si uvědomíš, jak je pro tebe rodina důležitá a rozhodneš se zakopat válečnou sekeru. Nádherné dny prodchnuté žhavým letním sluncem a cestováním vše ještě umocní a znásobí. Štěstí přeje také těm, které touží po lásce nové.

Vyzkoušej také:

Váhy

Nenechej se vyvést z rovnováhy kvůli strachu z budoucnosti. Nechej myšlenky jemně plynout a věř, že tě osud příjemně překvapí. Pokud jsi zklamaná z lásky a dokážeš zachovat klid, velmi rychle se tvůj život změní a potkáš svou spřízněnou duši. Zadané páry prožijí poklidné a neutrální dny.

Štír

Ve vztazích se projeví zvýšená aktivita a dynamika. Spory odchází a do života vstupuje uzdravující moc lásky. Štěstí přeje zadaným, nezadaným a také všem, které touží po novém partnerovi. Poznávej, cestuj a otevři své srdce dobrodružství, budeš nadšená a šťastná.

Střelec

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi a láska se z nich dávno vytratila, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu. To, že se ti uleví, je jisté. Konečně můžeš dýchat svobodně a bez strachu z toho, co zase partner vymyslí. Štěstí se usmívá také na všechny, které lásku hledají a ví, co od života chtějí.

Kozoroh

Štěstí přeje připraveným a dobře naladěným. Dařit se ti bude nejen v oblasti lásky, vztahů, ale také při navazování přátelství i partnerství. Naslouchej svému srdci a nenechej se zmást chutí podniknout něco bláznivého. Tvá duše bude nadšená a ty samozřejmě také.

Vodnář

Zapomeň na strach a s chutí poznávej nové aktivity. Partner je nadšený a má stejně bláznivou chuť vydat se na společná dobrodružství, což váš vztah ještě upevní. Štěstí přeje také nezadaným, které touží po lásce nové. Setkání na zcela nečekaném místě tě přivede k údivu a nadšení.

Ryby

Partnerské vztahy jsou zalité sluncem, láskou a štěstím. Všechno, co tě trápilo, odchází, štěstí přeje všem, které touží po klidu, harmonii či lásce nové. Nezůstávej doma jen proto, že jsi sama. Na cestách můžeš potkat svou osudovou lásku. Konečně se ti vrací sebevědomí a chuť na nové aktivity.

 

25.6.2024 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist