Cesta autobusem

Cesta autobusem bývá někdy fakt otravná, zvláště, když v něm musíte strávit skoro 10 hodin. Nikdy však nezahazujte naději, nikdy nevíte, co vás na takové cestě může potkat.

Znovu jsem trávila pracovní měsíc v Německu a domů jsem měla letět letadlem. Cesta bývá náročná, ale let do České republiky trvá naštěstí jenom hodinku. Potkalo mě však několik změn, v práci jsem musela zůstat déle, tím pádem jsem domů musela odjíždět jiný den. Letenku jsem však měla koupenou a její „přebukování“ stálo moc peněz. Tak jsem se rozhodla, že pojedu autobusem. Cestu nesnáším, trvá deset hodin do Prahy a pak se přestupuje na vlak. Vše by bylo v pořádku, kdybych mohla alespoň pár hodinek spát. To u mě ale nepřichází v úvahu, nikdy neusnu. Ale bohužel, nedalo se nic dělat. Autobus vycházel přece jenom o hodně levněji, takže jsem se rozhodla, že to přežiji.

článek

Autobus vyjíždí ve večerních hodinách. Já už byla nachystána půl hodiny před odjezdem, abych jej náhodou nepropásla. Měla jsem rezervovanou sedačku úplně vzadu, kde nikdo neseděl. Doufala jsem, že to tak i zůstane. Představa, že se natáhnu přes všech pět míst byla lákavá. Třeba by se mi konečně podaří usnout. Posadila jsem se a koukala na film. Asi za tři hodinky se dozadu posadil celkem pohledný klučina. Nejspíš využil situace, že vzadu je volno a on se bude moci natáhnout. Autobus nebyl moc plný, tak to byla pohodová cesta. Začínala jsem být trochu nervózní, nesnáším, když se v mé blízkosti vyskytuje pohledný mladík, ještě k tomu, když vypadám tak, jak vypadám. Téměř nenamalovaná, v teplákách, připravena na dlouhou jízdu. Po očku jsem ho sledovala, jeho černé vlasy, tmavé oči a upnuté tričko mě dostalo. Byl opravdu sladký.

Zanedlouho autobus zastavil na krátkou přestávku, zvedla jsem se a klučina taky. Naše pohledy se setkaly a já roztála jako „horkej“ nanuk. Byl neskutečně sexy. Skočila jsem si na záchod, koupila něco na jídlo a vrátila se zpátky do autobusu. Přikryla jsem se bundou a čekala, až se „můj idol“ vrátí zpátky. Když vcházel chodbičkou zpátky, usmál se na mě a já věděla, že musím něco udělat. Za cesty jsme se na sebe pořád dívali, až to bylo trapné. Bylo na čase něco říct, ale ke slovům se stále nikdo neměl. Pustila jsem si MP3 a poslouchala písničky. Oba jsme leželi s propletenými chodidly do sebe.

článek

Mladík se za pár minut přiblížil ke mně a políbil mě na krk. „Co to děláš?“ zeptala jsem se. „Jestli se ti to nelíbí, tak klidně přestanu.“ Samozřejmě, že jsem nechtěla, aby přestal, líbilo se mi to a moc. Zanedlouho jsme tam seděli „zakouslí“ do sebe a užívali si toho pocitu, že nikdo nemá ani potuchy, co vzadu provádíme. Jeho ruka pomalu směřovala k mým ňadrům. Prsty si hrál s mými bradavkami, byla jsem v sedmém nebi. Líbala jsem ho jak smyslů zbavená a začínala pomalu vlhnout. Vzala jsem jeho ruku a vsunula ji do mého rozkroku. Rychle se tam zabydlela, jeho prsty pomalu zajížděly hlouběji a hlouběji a já potichu vzdychala. Pomalu a jistě mě dostával do kolen. Stáhl mi tepláky, odhrnul mi kalhotky na bok a začal mě laskat jazykem. Vibroval s ním přes můj klitoris a jezdil sem a tam až do mé skulinky. Lepší už to snad nemohlo být. Moje ruka šmátrala po jeho rozkroku. Rozepnula jsem mu kalhoty a hnětla jeho klacek v rukou. Pomalu jsem si jej nasměřovala, až do mě pomalu vnikl. Chytla jsem jej za půlku a vlnila se v jeho rytmu. Má slast nabírala na obrátkách, vzdychala jsem. Klučina začínal zrychlovat a já také. Za chvíli jsme oba nabrali vražedné tempo až jsme dosáhli nádherného orgasmu. Zbytek cesty jsme strávili v náruči a povídali si. Já jako vždy nezamhouřila oko, ovšem tu noc mi to bylo jedno. Poznala jsem člověka, s kterým jsem prožila nejenom tu jednu noc v autobuse, ale mnohem, mnohem víc.

Foto zdroj: profimedia.cz

1.11.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist