muzi_4.jpg

5 věcí, kterými nás muži dohánějí k šílenství. Dělá to i ten tvůj?

Vše o práci a kariéře

Milostný vztah? Očima romantika bezpečný přístav plný lásky a porozumění, očima realisty věčný boj, ze kterého nemůžeme vyváznout se zdravým rozumem. Taky tě ten tvůj vytáčí některými zvyky k šílenství? Nejsi sama! Tady máš pět věcí, které nás na...

Diskuze

6 komentářů

  m
  mariana4

  Článek s konkrétními případy se mi líbí, akorát já jsem zřejmě úplně jiná:
  1) Nikdy jsem v soužití se svým mužem nebyla pryč déle než 3 dny a to byl porod mé dcery. Já nemám právo se vzdalovat od něj a od dětí.
  2) Zašlé oblečení nosím já, on nové. Já oblékám děti, oblečení pro sebe dostávám o matčiny kamarádky. Z velikosti 38 už jsem na vel. 36, málo spím a jím, více pracuju.
  3) Kéž by můj manžel jednou šel s chlapama na pivo, pije doma a já s ním.. Těžké přestat se opíjet zavřená v kleci.
  4) Můj muž opraví cca vše, ale často mu trvají nedodělky. Uklízím po něm i po dětem já, když to potom nemůžou najít, mají spoustu výčitek na mou adresu. Jsem trestaná za udržování pořádku doma.
  5) Tak tady v tom bodě asi jsem muž, na tom nevidím nic špatného, přiznávám, že se mi to líbí. A navíc, ráda tyto nevinné úsměvy sama rozesílám. Mám snad být zamračená a nafoukaná? To je dnes kde kdo.
  A navíc, často si můj muž na mě vylévá vztek ze svých nepovedených skutků a já mu vracím úder právě těmi jeho úsměvy a flirtováním, o kterém vím. Nejde o to, že by mi to vadilo, vážně ne. Jde o to, abych proti němu měla opětovanou palbu, nikomu neuškodila a mohli jsme se zasmát.

  SAAME

  Právě mám na sobě svetr, který mí žena upletla hned po svatbě. Před 34mi lety.

  s
  stana1

  Ženy si s muži nemají často co vyčítat.

  g
  glady

  mysalím, že to je všude stejně, muži štvou něčím ženy a zase naopak……

  Ďobina

  Jasně každý je opravář praček -:D Stačí zavolat do opravny a nebýt dřevačka.To že kolegině těm svým závidí pivo znám,ale že jim dělají cigaretami plynárnu už na sobě nevidí.A proč na to pivo odchází taky nevidí.To by musela každá z nás použít sebekritika a ta tuze bolí -:D

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist