5 věcí, kterými nás muži dohánějí k šílenství. Dělá to i ten tvůj?

Milostný vztah? Očima romantika bezpečný přístav plný lásky a porozumění, očima realisty věčný boj, ze kterého nemůžeme vyváznout se zdravým rozumem. Taky tě ten tvůj vytáčí některými zvyky k šílenství? Nejsi sama! Tady máš pět věcí, které nás na mužích vážně štvou.

I když muže milujeme a ochotně přiznáváme, že bez nich to nejde, někdy nám jejich chování pěkně pije krev. Především v případech, kdy je o něco požádáme a oni to nesplní. Neříkej, že to sama neznáš… Tohle je realita!

1. Zodpovědné zalévání květin

„Miláčku, vrátím se za dva týdny. Nezapomeň se postarat o kytky!“ Lehké jako facka. Tak jednoduchý pokyn přece nemůže skončit nezdarem. Jenže po návratu tě místo překrásných pokojových rostlin přivítá něco, co ani při nejlepší vůli nelze nazvat roštím. To je snad vtip?!

Jak to vidí chlap: „Jsou věci, které prostě nemáme v popisu práce – a nejsou pro nás důležité. Tohle je jedna z nich,“ vysvětluje třicetiletý David. „A vůbec, proč se dneska už nekupují umělý kytky, vždyť je to bez starosti a vypadá to stejně,“ hází do placu otázku. Tak tady je to hluchý!

2. Otázka zašlého oblečení

Lásko, buď tak hodný a konečně vyhoď tu příšernou starou bundu, vypadáš v ní jako vagus!“ No jo, rozdíl mezi nedbalou elegancí a totálním zanedbáním vidí asi jen ženy. I na sto metrů! Ale pánové? Dokud to slouží… Vždyť podle nich ta díra není zblízka ani trochu vidět. Co na tom, že zmíněný kousek má už nejlepší léta za sebou, drží se ho jako klíště. Holt když něco miluješ, není co řešit.

Jak to vidí chlap: „No bóže, tak se neoblíkám jako ti nafintění metrosexuálové někde v katalogu,“ kroutí hlavou sedmadvacetiletý Lukáš. „Když mám něco rád, nezbavuju se toho. Prostě nerad něco vyhazuju. Nechápu, proč nám ženský musejí kecat i do toho,“ rozčiluje se. Kdo šetří, má za tři? Asi to furt ještě frčí…

3. Problém jednoho piva

Luboši, večer moc nepij, ráno jedeme na návštěvu k našim.“ Je pátek. Tradiční posezení s kamarády u pivka. Kdo tuší předem, jak celá akce skončí? Ve většině případů u pár dvanáctek a několika panáků na zdraví. Vždyť je přece ten víkend, ne? Akorát z pana domácího ještě dopoledne táhne jako ze sudu… Není nad rodinná setkání s promilí pod kůží!

Jak to vidí chlap: „To se nikdy neví, jak to bude v hospodě probíhat,“ krčí rameny pětadvacetiletý Mirek. „Přece když pijou všichni, nemůžu zůstat pozadu, to bych byl za podpantofláka a naprostou trubku,“ nechává nahlédnout do chlapského přemýšlení osobitý respondent. Tak takhle to je. Jde o to, nebýt za nejslabší článek týmu!

4. Nutná údržba domácnosti

„Zlatíčko, když máš to volno, zkusíš opravit pračku? Už nemáme co na sebe!“ Normální požadavek normálního dne. Akorát bez udání času, dokdy taková věc má být hotová, se to neobejde. A proč asi? Jasně, den, týden, měsíc, žádná doba.

Jak to vidí chlap: „To je taktika. Když vím, že tomu úplně nehovím, schválně to oddaluju, než tý mojí dojde trpělivost a fakt někoho zavolá,“ tváří se provinile dvaatřicetiletý Pavel. „Je to snazší, než to přiznat nahlas, nebo způsobit ještě větší paseku. Ještě by si o mně myslela, že jsem neschopnej,“ dodává tomu všemu korunu. Sliby, chyby. To fakt sedí!

5. Syndrom opětovaného úsměvu

„Broučku, když po tobě slintá naše sousedka, vážně mě uráží, že ji v tom ještě podporuješ a culíš se jako měsíček na hnoji.“ Která z nás tohle ještě nezažila? Na prstech jedné ruky by se to dalo spočítat.

Jak to vidí chlap: „Máme to v genech a s tím se nedá nic dělat,“ vysvětluje čtyřiatřicetiletý Jakub. „Jako koho by nepotěšilo, že se na něj hezká holka usměje? To by byl blázen,“ dodává s tím, že je to přece slušnost tohle přátelské gesto neházet do autu. No, jak se to vezme, hochu. Kdyby to bylo opačně, těžko říct. My se u toho aspoň nenecháváme načapat…

Ostatně, kde nepomůže domluva, tam nastupuje těžší kalibr. Podívej se na video a pobav se, jak to ženy řeší, když se jim něco opravdu nelíbí!

A jak to máš ty? V čem tě ten tvůj dohání k šílenství? Je to zalévání květin, úsměvy na holky, nebo snad ještě něco horšího? Napiš nám o tom pod článek, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

22.3.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist