Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 základních pravidel sexu na jednu noc

5 základních pravidel sexu na jednu noc

5 základních pravidel sexu na jednu noc

Magazín: Sex a vztahy | autor: Dorotka G. | vydáno 05. 03. 2013

Přitahuje vás kolega v práci, přestože máte doma milujícího manžela? Jste trošku znuděná sexem doma, nebo prostě jen toužíte po nějakém tom novém milenci, ale nechcete se vázat? Pak je asi na programu sex na jednu noc. Nepouštějte se do něj však bezhlavě! I sex na jednu noc má svá pravidla. Prozradíme vám jaká!

Myslíte si, že je sex na jednu noc především doménou mužů? Nenechte se mýlit, ženy jim velmi zdatně sekundují.  Své o tom ví pětatřicetiletá Tereza. „S manželem jsme spolu šestnáct let a už to v posteli opravdu není tak žhavé jako to bývalo. Přemohly nás starosti o děti, v práci, s domácností. Najednou už se nedokážeme uvolnit a užít si opravdu živočišný sex a mně to chybí. Začala jsem si proto hledat na nejrůznějších seznamkách vztahy na jednu noc a jsem spokojená. Manžel nic netuší, moji milenci netuší zase nic o mně a všichni jsou spokojení."

Chcete si nezávazně užít? Pak ale vždycky dodržujte následující pravidla:

Pravidlo první – Vždy vybírejte neutrální místo!
Pro setkání se svým milencem vždy vybírejte neutrální místo. Absolutně zapovězené je se potkávat u vás doma a to i ve chvíli, kdy je váš manžel na služební cestě, nebo jste singl. Nechcete přeci, aby vás milenec později našel a otravoval, v horším případě vydíral. Zachovejte si svou tajemnou tvář a neprozrazujte o sobě zbytečně příliš mnoho. Ušetříte se tak mnohých starostí. Zapovězené jsou jakékoliv inkriminující společné fotografie nebo snad videa. Nesnažte se v žádném případě se svým milencem navázat přátelský vztah. Nebude to fungovat.

Pravidlo druhé – Mlčte!
Chcete-li uchovat svůj románek v naprosté tajnosti, pak si rozhodně nepouštějte pusu na špacír před všemi svými přítelkyněmi. Té nejlepší řekněte kde budete a kdy se vrátíte, abyste měla jistotu v zádech, ale do podrobností rozhodně nezabíhejte. Nepouštějte si pusu na špacír ani před svým milencem. Není nutné, aby věděl jakou velikost bot má vaše starší dcerka, ani že mladší syn pozvracel ve školce učitelku. Sešla jste se s ním výlučně kvůli sexu, nezapomínejte na to a užívejte si možnosti být v jeho očích kýmkoliv!

Pravidlo třetí – Žádný alkohol!
Ačkoliv alkohol vám možná pomáhá ztrácet zábrany, na tomto rande byste měla mít čistou hlavu. V alkoholovém opojení byste mohla udělat něco, čeho byste mohla litovat.

Pravidlo čtvrté – Ochrana je povinnost!
Nechcete-li si odnést z vášnivé noci více, než jen příjemné vzpomínky, pak je bezpodmínečně nutné se chránit. A tím nemáme na mysli pouze antikoncepci. Ta vám proti pohlavně přenosným chorobám nebude nic platná. Mějte na paměti, zvláště u schůzek na slepo, že o svém protějšku nic nevíte a nechcete přeci později svého rozhodnutí litovat. Kondom je nutnost!

Pravidlo páté – Užívejte si!
Toto dostaveníčko jste si domluvila z jediného důvodu a tím je sex. Užijte si ho bez pocitů viny a výčitek! A hlavně se vším všudy. Výhodou vztahů na jednu noc je skvělá příležitost jak pro jednou přestat myslet na dobro partnera a užít si sama. Nechte se hýčkat, dobývat, svádět, vzrušovat a přivádět k orgasmu. Proto jste do toho šla.

A co vy a vztahy na jednu noc? Šli byste do něj?

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
30. 03. 2013 zatulka lenka (reakcí: 0)
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 1)
14. 03. 2013 vzteklej pes na 1 noc (reakcí: 0)
11. 03. 2013 m to je zas článek (reakcí: 0)
07. 03. 2013 manislava na jednu noc (reakcí: 0)
06. 03. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 1)
06. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

29. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Je na čase, aby sis konečně ujasnila, co vlastně chceš nejen od života, ale také od své práce nebo partnera. Plácáš s... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist