Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nejbizarnější seznamky světa

Nejbizarnější seznamky světa

Nejbizarnější seznamky světa

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša Slánská | vydáno 24. 06. 2010

Nikdy v historii nebylo seznámení tak jednoduché jako v době internetu. Jak si vyhledáte potenciálního partnera, který je podobného ražení, splňuje vaše kritéria a bude ochoten tolerovat vaše nedostatky? Jednoduše. Kliknete na příslušnou internetovou agenturu – služby jsou rozmanité... a někdy až překvapivě nápadité.

 

Měříte-li 180 centimetrů, asi k sobě nebudete chtít muže, co vaší výšky nedosáhne ani na podpatcích. Seznamka Tallfriends.com vám usnadní práci s vyselektováním partnerů nižšího vzrůstu – sdružuje totiž výhradně vysoké lidi. Díky tomu se vám nemůže stát, že byste při on-line flirtování narazila na trpaslíka. Na druhé straně existují i stránky opačného zaměření, kde svou lásku mohou najít naopak lidé s malou postavou. Nesou příznačný název Datealittle.com.

Dopouštíte se při hledání partnera omylů a pořád narážíte na nevhodné typy? Už vás nebaví ptát se donekonečna astroložky, kdo by se k vám hodil? Obraťte se na nejmodernější techniku. Vědci stojící za webem Scientificmatch.com vám najdou Pana Dokonalého na základě rozboru vaší DNA. Přijde vás to sice na 2000 dolarů, ale odborníci za to slibují, že s jimi doporučeným partnerem prožijete častěji orgasmy a budete mít zdravější děti.

Život nekončí ani za mřížemi. Žena, která se dostala do vězení, zřejmě udělala velkou chybu, ale to neznamená, že nepotřebuje romantiku a láskyplný vztah. Na těchto premisích zřejmě stojí agentura Womenbehindbars.com, která seznamuje muže s chovankyněmi nápravných zařízení. Za tři dolary si klient může opatřit e-mailovou adresu jedné z nich. Ačkoli netuší, za co byla dotyčná odsouzena, aspoň má jistotu, že mu po nějakou dobu nebude moci být nevěrná s jiným mužským.

Až se váš internetový nápadník přivalí na první rande s dudlíkem v puse a svěří se vám, že rád nosí dětské plínky, odkažte ho na stránky Dailydiapers.com. Tam má reálnější možnost najít své štěstí – chodí sem totiž jen infantilové, co se rádi stylizují do role miminek. Nejenže se nechají partnerkou/parnterem přebalit a vykoupat, ale s chutí zdlábnou i skleničku s dětskou výživou nebo mlíčko z lahve.

Ne každá seznamovací agentura si klade za cíl najít vám vážnou lásku na celý život. Rozhodně k nim nepatří Ashleymadison.com, která naopak svolává zájemce o zálety. „Život je krátký! Užijte si nevěru!“ hlásá v reklamě bizarní seznamka pro zadané. V pravidlech provozu stránek se ovšem distancuje od možných důsledků užívání webu, nehodlá být zodpovědná za případné zranění či zabití.

Vlnu rozhořčení vyvolal vznik elitářské seznamky Beautifulpeople.com, která je otevřena jen „krásným“ lidem. Vzhled zájemců o členství posuzují existující členové opačného pohlaví – dostanete-li od nich dostatek hlasů, můžete se připojit. Zajímavé je, že české ženy vplouvají do komunity poměrně snadno, zatímco čeští muži zůstávají out. Pokud si tedy k sobě chcete najít krasavce, budete se po něm muset poohlédnout zřejmě v cizině...

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
26. 11. 2013 zanduska ... (reakcí: 0)
21. 08. 2013 Lucia123 . (reakcí: 0)
12. 11. 2012 lidka2 teda (reakcí: 0)
13. 10. 2012 terkalinova :D (reakcí: 0)
14. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 07. 2012 11789 :-) (reakcí: 0)
07. 01. 2012 pegonela Tak (reakcí: 0)
19. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
20. 07. 2011 helenadon seznamka (reakcí: 0)
24. 06. 2011 lijan seznamky (reakcí: 0)
28. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 03. 2011 manislava seznamky světa (reakcí: 0)
05. 03. 2011 ivetinkav - (reakcí: 1)
02. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
01. 03. 2011 pegonela O (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist