Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Ideální dovolená s dětmi: Jeseníky, ráj pro rodinu

Ideální dovolená s dětmi: Jeseníky, ráj pro rodinu

Ideální dovolená s dětmi: Jeseníky, ráj pro rodinu

Magazín: Rodina a děti | autor: PR článek | vydáno 08. 06. 2011

Když se rodina s dětmi chystá na dovolenou, potřebuje si vybrat místo, které bude atraktivní také pro děti. V tomto směru nabízí nejlepší služby Wellness hotel DIANA ve Velkých Losinách, který se stal velmi oblíbeným cílem pro dovolenou s dětmi v Jeseníkách. Děti jsou zde doslova vítány, děti a rodiče tam pohromadě stráví příjemné okamžiky.

Velké Losiny a hotel Diana pro rodiny s dětmi
Wellness hotel DIANA se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky, rybníkem a hřebeny Jeseníků. Nedaleko hotelu jsou také termální lázně, jediná ruční papírna v Česku a renesanční zámek. Hotel nabízí profesionální služby, velice komfortní ubytování, zážitkovou gastronomii, wellness centrum, dětské venkovní hřiště a dětský koutek.

Proč navštívit hotel DIANA Velké Losiny zvláště s dětmi?
Je hned několik důvodů. Rodiče si v hotelu užijí ten pravý wellness odpočinek plný relaxačních procedur, děti si pohrají na hotelem nabízených atrakcích a společně mohou zamířit na nepřeberné množství výletů v Jeseníkách. Zkrátka to může být ideální dovolená s dětmi.

Výlety s dětmi
V letošním roce navíc připravuje společnost ROYAL SPA v letní sezoně spolupráci s areálem Kouty pro klienty termálních lázní a wellness hotelu Diana. „Již nyní jsou pro návštěvníky připraveny zajímavé výlety, jako např. výlet lanovkou k přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně, kde můžete jezdit okolo nádrže na bruslích. Pro děti je připraven pohádkový les s vyřezávanými pohádkovými bytostmi ze dřeva, či prohlídkou dřevěných sochy původních obyvatel a řemesel z Jeseníků,“ popsal David Křepský, obchodní manažer Termálních lázní a Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

Novinky pro rodiče a děti
Wellness hotel DIANA navíc rozšířil letos svoji nabídku a připravil pro své hosty v okolí hotelu návštěvy eco-parku. Přímo pod hotelem se rozprostírá krásná obora s lesní zvěří a rybník. „Pro milovníky přírody jsme připravili možnost prohlídek obory a krmení lesní zvěře s odborníkem na slovo vzatým místním panem hajným,“ dodal David Křepský.

Venkovní termální koupaliště v lázních Velké Losiny
Tipem na celodenní výlet za zdravím pro rodiče a děti může být pobyt ve venkovním termálním koupališti, které se nachází v centru Termálních lázní ve Velkých Losinách. V areálu koupaliště, které obklopuje nádherný lázeňský park, mohou návštěvníci využít dva bazény s léčivou termální sirnou vodou, malý dětský bazén a velký plavecký bazén. K dispozici jsou také šatny a dva stánky s občerstvením. Přímo u areálu termálního koupaliště zastavuje také Lázeňský expres - vláček, který vás proveze po okolí Velkých Losin. Můžete tak navštívit zajímavá místa, nebo se dozvědět něco z historie tohoto lázeňského městečka.

Vynikající kuchyně
Wellness hotel DIANA se pyšní vyhlášenou kuchyní, která nabízí domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality pod dohledem šéfkuchaře hotelu Václava Kukuli. Nedílnou součástí je bohatý nápojový a vinný lístek. Příjemné prostředí restaurace a milý personál už jen umocní váš gastronomický zážitek. Pro děti je připravené speciální dětské jídelní menu.

Wellness centrum v hotelu DIANA
Odpočívat a nabírat nové síly mohou rodiče a děti ve wellness centru, jehož součástí je bazén s chrličem vody, whirpool, sauna, squash, fitness centrum nebo luxusní jávské masáže. V nabídce služeb jsou také masáže, kosmetika a různé druhy relaxačních koupelí. Nechybí ani denní wellness bar pro příjemné posezení a odpočinek.

Ubytování a vybavení hotelu
Vybavení hotelu je přizpůsobeno pro rodiny s dětmi a hotel je tedy právem označován za „baby friendly“. Ubytování poskytuje hotel v rodinných apartmánech a děti si mohou pohrát v dětském koutku nebo venkovním hřišti. V restauraci je pro děti připraveno dětské menu, židličky, příbory a prostírání. Součástí celého komplexu je také dětské mini-kino a animační program pro děti. V nabídce je rovněž hlídání dětí.TIP NA DOVOLENOU S DĚTMI

Rodinné léto s Dianou se spoustou atrakcí pro děti i dospělé
6 dní / 5 nocí ubytování v rodinném apartmá již od 6 250 Kč
BONUS: 1 dítě do 15 let ZDARMA!

www.diana-losiny.cz, Tel.: +420 583 248 050, E-mail: recepce@diana-losiny.cz

www.lazne-losiny.cz, Tel.: +420 583 394 111, E-mail: info@lazne-losiny.cz

Další články z rubriky

Komentáře (28)

Datum Autor Nadpis
12. 11. 2015 Karol apartmány (reakcí: 0)
30. 07. 2015 Silva Radegast Nošovice (reakcí: 0)
30. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
18. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 08. 2011 helenadon Jeseníky (reakcí: 0)
10. 07. 2011 marpa . (reakcí: 0)
07. 07. 2011 fericire Jeseníky (reakcí: 0)
05. 07. 2011 HankaSZ praděd (reakcí: 0)
05. 07. 2011 pradlanka Jeseníky (reakcí: 0)
02. 07. 2011 kacik dovolená (reakcí: 0)
30. 06. 2011 brontik v Jeseníku (reakcí: 0)
30. 06. 2011 evik56 jeseníky (reakcí: 0)
28. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 06. 2011 Milea hezké (reakcí: 0)
25. 06. 2011 Pavla287 Skvěšlý tip na dovolenou (reakcí: 0)
24. 06. 2011 pegonela Miluji (reakcí: 0)
24. 06. 2011 chicquita dovolená (reakcí: 0)
23. 06. 2011 sotek dovolená (reakcí: 0)
21. 06. 2011 vercatom Hned (reakcí: 0)
21. 06. 2011 andreacool Jeseníky (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

26. 02. 2017 Horoskop Býk

Nadbíhá ti ženatý kolega a ty přemýšlíš, že bys využila šance? Nedělej to, jednak bys díky udrbané kolegyni přišla o ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist