Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Ideální dovolená s dětmi: Jeseníky, ráj pro rodinu

Ideální dovolená s dětmi: Jeseníky, ráj pro rodinu

Ideální dovolená s dětmi: Jeseníky, ráj pro rodinu

Magazín: Rodina a děti | autor: PR článek | vydáno 08. 06. 2011

Když se rodina s dětmi chystá na dovolenou, potřebuje si vybrat místo, které bude atraktivní také pro děti. V tomto směru nabízí nejlepší služby Wellness hotel DIANA ve Velkých Losinách, který se stal velmi oblíbeným cílem pro dovolenou s dětmi v Jeseníkách. Děti jsou zde doslova vítány, děti a rodiče tam pohromadě stráví příjemné okamžiky.

Velké Losiny a hotel Diana pro rodiny s dětmi
Wellness hotel DIANA se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky, rybníkem a hřebeny Jeseníků. Nedaleko hotelu jsou také termální lázně, jediná ruční papírna v Česku a renesanční zámek. Hotel nabízí profesionální služby, velice komfortní ubytování, zážitkovou gastronomii, wellness centrum, dětské venkovní hřiště a dětský koutek.

Proč navštívit hotel DIANA Velké Losiny zvláště s dětmi?
Je hned několik důvodů. Rodiče si v hotelu užijí ten pravý wellness odpočinek plný relaxačních procedur, děti si pohrají na hotelem nabízených atrakcích a společně mohou zamířit na nepřeberné množství výletů v Jeseníkách. Zkrátka to může být ideální dovolená s dětmi.

Výlety s dětmi
V letošním roce navíc připravuje společnost ROYAL SPA v letní sezoně spolupráci s areálem Kouty pro klienty termálních lázní a wellness hotelu Diana. „Již nyní jsou pro návštěvníky připraveny zajímavé výlety, jako např. výlet lanovkou k přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně, kde můžete jezdit okolo nádrže na bruslích. Pro děti je připraven pohádkový les s vyřezávanými pohádkovými bytostmi ze dřeva, či prohlídkou dřevěných sochy původních obyvatel a řemesel z Jeseníků,“ popsal David Křepský, obchodní manažer Termálních lázní a Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

Novinky pro rodiče a děti
Wellness hotel DIANA navíc rozšířil letos svoji nabídku a připravil pro své hosty v okolí hotelu návštěvy eco-parku. Přímo pod hotelem se rozprostírá krásná obora s lesní zvěří a rybník. „Pro milovníky přírody jsme připravili možnost prohlídek obory a krmení lesní zvěře s odborníkem na slovo vzatým místním panem hajným,“ dodal David Křepský.

Venkovní termální koupaliště v lázních Velké Losiny
Tipem na celodenní výlet za zdravím pro rodiče a děti může být pobyt ve venkovním termálním koupališti, které se nachází v centru Termálních lázní ve Velkých Losinách. V areálu koupaliště, které obklopuje nádherný lázeňský park, mohou návštěvníci využít dva bazény s léčivou termální sirnou vodou, malý dětský bazén a velký plavecký bazén. K dispozici jsou také šatny a dva stánky s občerstvením. Přímo u areálu termálního koupaliště zastavuje také Lázeňský expres - vláček, který vás proveze po okolí Velkých Losin. Můžete tak navštívit zajímavá místa, nebo se dozvědět něco z historie tohoto lázeňského městečka.

Vynikající kuchyně
Wellness hotel DIANA se pyšní vyhlášenou kuchyní, která nabízí domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality pod dohledem šéfkuchaře hotelu Václava Kukuli. Nedílnou součástí je bohatý nápojový a vinný lístek. Příjemné prostředí restaurace a milý personál už jen umocní váš gastronomický zážitek. Pro děti je připravené speciální dětské jídelní menu.

Wellness centrum v hotelu DIANA
Odpočívat a nabírat nové síly mohou rodiče a děti ve wellness centru, jehož součástí je bazén s chrličem vody, whirpool, sauna, squash, fitness centrum nebo luxusní jávské masáže. V nabídce služeb jsou také masáže, kosmetika a různé druhy relaxačních koupelí. Nechybí ani denní wellness bar pro příjemné posezení a odpočinek.

Ubytování a vybavení hotelu
Vybavení hotelu je přizpůsobeno pro rodiny s dětmi a hotel je tedy právem označován za „baby friendly“. Ubytování poskytuje hotel v rodinných apartmánech a děti si mohou pohrát v dětském koutku nebo venkovním hřišti. V restauraci je pro děti připraveno dětské menu, židličky, příbory a prostírání. Součástí celého komplexu je také dětské mini-kino a animační program pro děti. V nabídce je rovněž hlídání dětí.TIP NA DOVOLENOU S DĚTMI

Rodinné léto s Dianou se spoustou atrakcí pro děti i dospělé
6 dní / 5 nocí ubytování v rodinném apartmá již od 6 250 Kč
BONUS: 1 dítě do 15 let ZDARMA!

www.diana-losiny.cz, Tel.: +420 583 248 050, E-mail: recepce@diana-losiny.cz

www.lazne-losiny.cz, Tel.: +420 583 394 111, E-mail: info@lazne-losiny.cz

Další články z rubriky

Komentáře (28)

Datum Autor Nadpis
12. 11. 2015 Karol apartmány (reakcí: 0)
30. 07. 2015 Silva Radegast Nošovice (reakcí: 0)
30. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
18. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 08. 2011 helenadon Jeseníky (reakcí: 0)
10. 07. 2011 marpa . (reakcí: 0)
07. 07. 2011 fericire Jeseníky (reakcí: 0)
05. 07. 2011 HankaSZ praděd (reakcí: 0)
05. 07. 2011 pradlanka Jeseníky (reakcí: 0)
02. 07. 2011 kacik dovolená (reakcí: 0)
30. 06. 2011 brontik v Jeseníku (reakcí: 0)
30. 06. 2011 evik56 jeseníky (reakcí: 0)
28. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 06. 2011 Milea hezké (reakcí: 0)
25. 06. 2011 Pavla287 Skvěšlý tip na dovolenou (reakcí: 0)
24. 06. 2011 pegonela Miluji (reakcí: 0)
24. 06. 2011 chicquita dovolená (reakcí: 0)
23. 06. 2011 sotek dovolená (reakcí: 0)
21. 06. 2011 vercatom Hned (reakcí: 0)
21. 06. 2011 andreacool Jeseníky (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

09. 12. 2016 Horoskop Beran

Jen tak mezi řečí ve společnosti prohodíš vtipný slogan a zaslechne ho člověk z branže. Nabídne ti super práci. Bude ... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist