Prosincové knižní novinky aneb Tipy na dárky na poslední chvíli

Nevíme, jak to máš ty, ale podle nás v redakci pod stromeček rozhodně patří knížka. Vlastně si bez knížky vůbec neumíme představit Vánoce. Pokud to máš stejně, určitě oceníš náš výběr, ve kterém najdeš dárky pro partnera, děti, maminku i tchyni. Určitě si vybereš.

Nejlepší dárek

Už jako malá jsem se nejvíc těšila na samotný Štědrý den, to je jasný, ale také na další sváteční dny. Ne snad, že bych chtěla tak moc hltat pohádky, nebo stála o nekonečné návštěvy příbuzenstva. Ale vánoční prázdniny jsem milovala hlavně proto, že jsem mohla ležet pod stromkem, uždibovat z něj nenápadně čokoládové figurky a přitom si číst.

Bylo mi fuk, jestli se nechám unést dobrodružným příběhem, nějakou tou zamilovanou love story nebo se vrhnu do víru vtipných událostí. Podstatné bylo, že jsem si rozbalila knížku od Ježíška, náležitě ji očichala a pak se vrhla do čtení. I když jsem jich většinou dostala několik, do konce prázdnin byly všechny přečtené.

Pod stromečkem knížka musí být

Dodnes dodržuji tradici, že každý by měl mít pod stromečkem knížku. Je víc než jasné, že pubertální synek se na ni tváří všelijak, ale ostatní z nich mají vždycky radost. Nebo to alespoň úspěšně předstírají. 🙂

Pokud i ty přemýšlíš nad tím, že bys pořídila k Vánocům svým blízkým nějakou tu knihu, mrkni se do naší fotogalerie. Najdeš tam nejen novinky, které se na knižních pultech ještě ani neohřály, ale také super tipy pro tvého partnera i děti od nejmenších až po ty pubertální. Potěší tě nápady na knížku pro kamarádku, maminku nebo tchyni. Jedno je jisté – určitě si vybereš.

A jak to máš s knížkami o Vánocích ty? Také je tak ráda dostáváš a daruješ, nebo je to něco, co jde mimo tebe? Napiš nám do diskuze.

Foto: archiv nakladatelství

15.12.2016 6:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist