Zářijový online výklad karet po celý den zdarma!

Máš v hlavě zmatek a nevíš jak dál nebo snad potřebuješ jemně nakopnout? Není nic snazšího než vyzkoušet naši online poradnu! Zeptej se karet, jak se ti bude dařit v lásce, kariéře nebo vůbec v životě.

Jak položit otázku?

Důležitý je tvůj vnitřní klid, pokud víš, že zvládneš také odpověď, která se ti nemusí líbit, napiš. Nezapomeň datum tvého narození, co nejpřesněji zformuluj otázky a hlavně nezapomínej, že ty jsi tvůrcem a tvoříš svůj život sama. Karty i další techniky jsou pouhou berličkou na cestě k vlastní pravdě.

Nač se rozhodně neptat?

Nechtěj vědět přesný čas, barvu oblečení nebo místo setkání tvé nové lásky, to fakt neumíme. Řešit nemůžeme ani trojúhelníky nebo jiné osoby. Výjimku tvoří děti do 15 let. Pokud máš opravdu velké potíže, věř, že i pro tebe je tady řešení, neboj se vyhledat odbornou pomoc a požádat o radu lékaře, právníka nebo jiného odborníka. My tě rádi nasměrujeme, ale tvůj život za tebe vyřešit ani žít neumíme. Nezapomeň, nesmíme soudit ani posuzovat chování ostatních, ale tobě rádi ukážeme směr.

Dotazy můžeš psát přímo pod článek. V 15 hodin se poradna uzavře a pak můžeš využít naší astroporadny, nebo si přečíst jako povzbuzení kartu na každý den.

Foto: profimedia.cz

20.9.2016 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist