Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 5. 9. do 11. 9. 2016

Máš problém se svým sebevědomím, nejsi spokojená se svým tělem a nevíš jak z toho ven? Mrkni na náš nový lunární kalendář, dáme ti návod, jak podpořit správnou funkci druhé čakry a odstranit případný blok.

5. 9. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv tyto orgány zatíží, působí škodlivěji. Podpoř jejich správnou funkci a můžeš se spolehnout, že pro své zdraví uděláš mnoho dobrého v podobě prevence i léčivé energie.

Močový měchýř a ledviny jsou náchylné k prochladnutí, dávej pozor, ať neprochladneš. Snaž se tyto orgány udržovat v teple, zejména pokud tě již trápí zánět nebo bolest. Nezapomínej také na dostatečný pitný režim, hodně pij mezi patnáctou až sedmnáctou hodinou. Pořádně své ledviny propláchni, ideální je čistá voda, pročišťující čaj nebo bylinky, stačí si vybrat. Pro dobrou náladu si zatancuj, prospěje to také tvým kyčlím. Pokud tě trápí kruhy pod očima, tak věř, že za to s velkou pravděpodobností může špatná funkce ledvin, právě dostatečný přísun tekutin, ti tento problém může pomoct odstranit. Schválně někdy sleduj, jak jsi na tom, možná budeš překvapená tím, jak málo tekutin přijímáš.

Máš zahrádku? Vyraž na sběr bylinek, můžeš přesadit trvalky nebo si je také můžeš řízkováním namnožit. Pokud se ti na zahrádku nechce, zadělej těsto a upeč chleba nebo dobrou buchtu.

6. – 8. 9. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Podpoř správnou činnost těchto orgánů a vyvaruj se prochladnutí a nadměrné zátěži.

Co jim neprospěje? Hodně opatrné by měly být všechny nastávající maminky, v těchto dnech dochází k častým potratům, budoucí maminko, žádná námaha, dovol partnerovi, ať tě s láskou obslouží a pomůže ti. Ostatním rozhodně neprospěje ledová voda, mokré plavky a celkové prochladnutí. Pokud máš studené nohy, vezmi si raději ponožky. Peřiny nedávej ven, navlhly by. Což platí zejména pro ty, kteří již trpí revmatismem. Můžeš si nasbírat přesličku a udělat si sedací koupel nebo alespoň namoč nožky do lavoru. Pokud tě již trápí nějaká bolest nebo zdravotní problém věz, že vše má souvislost se správnou funkcí druhé čakry, která ovlivňuje také naše mezilidské vztahy, zejména k mužům.

Jak jsi na tom? Vycházíš dobře s muži ve svém okolí nebo přitahuješ do svého života ty, kteří ti nějakým způsobem vadí a necítíš se v jejich společnosti nebo blízkosti dobře? Zamysli se, jestli ti nepřipomínají chování tvého otce, dědečka nebo jiného muže, který ti nějakým způsobem zasáhl do života. Tento blok začíná v mnoha případech již v pubertě, mohla ti chybět něha, láska, porozumění nebo jsi svoji sexualitu použila nesprávně, což ti způsobilo blok. Láska a sexuální spojení s milovaným mužem je tím největším darem, vzájemné dávání a přijímání dělá ze dvou bytostí jednu, raduj se a miluj tak, jak si přeješ, aby ostatní milovali tebe. Pak nepocítíš žádnou blokaci ani omezení ve svém životě. Miluj své tělo i sebe, protože již teď jsi dokonalá!

Máš zahrádku? Nezapomeň na dostatečnou vláhu pro všechny rostliny venku i doma. Mezitím můžeš zapnout pračku a prát jen s polovinou prášku. Na chvíli si sedni a dívej se, jak je příroda dokonalá, tím také aktivuješ správnou funkci druhé čakry. Můžeš pokračovat ve sběru bylin a nezapomeň se řídit svojí intuicí, vede tě správným směrem.

9. – 10. 9. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, prodlouženou páteř a boky. Cokoliv tyto orgány zatíží, působí „bolavěji“, a to můžu říct z vlastní zkušenosti.

Nedávno jsem byla cvičit a nechápala jsem, co se děje, když v jiné dny nepocítím téměř žádnou námahu, až večer jsem zjistila, že je právě toto znamení. Nohy i páteř byla ztuhlá a nestěžovala jsem si jen já, ale také další holky. Něco prostě lítalo vzduchem a vůbec se nám necvičilo dobře, žádná lehkost, radost z pohybu ani výkon nestál za to. Teď si představ, že vyrazíš s dětmi na náročnou túru nebo dlouhý výlet, nejste trénovaní, doma padnete únavou a děti již příště nikam nepůjdou. Jen malé upozornění, pokud máš doma pejska, tak totéž platí pro něho, také jemu zvýšená námaha neprospěje, naopak škodí kloubům a pacičkám. Co ti naopak udělá dobře? Rozhodně zajdi na masáž, uvolní se ztuhlé svaly a odstraní únava. Pokud pohyb potřebuješ, jdi si zaplavat, nejen, že si vyčistíš hlavu od negativních myšlenek, ještě uděláš mnoho dobrého pro své tělo a duši.

Máš zahrádku? Pokud miluješ popínavé rostliny, začni vysazovat popínavý zimolez, je kouzelný, nebo břečťan, který je také úžasný a vděčný. Sklízej úrodu a hned ji ukládej. Přebytek jablek, hrušek nebo hroznů můžeš zpracovat na mošt. Dobře se ti bude pracovat s těstem, ať již na chleba nebo ovocný koláč.

11. 9. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Všechno, co v tento den přetíží tyto orgány, působí škodlivěji. Pozor na velkou námahu, je neděle, tak si odpočiň, relaxuj, zacvič si pár cviků z jógy nebo své tělo jemně protáhni ve vodě či na suchu. Věnuj se sama sobě, svému tělu i duši a rozjímej nad životem.

Foto zdroj: Shutterstock.com

4.9.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist