Zapomeňme na diety. Muži jsou prý spokojenější s baculkami, tvrdí odborníci

Že dámy, co své proporce oblékají do větších konfekčních velikostí, jsou při navazování milostných vztahů znevýhodněné? Naopak! Jejich nadhled, optimismus a bujná ňadra jsou pro silnější pohlaví pořádným lákadlem!

muzi-radeji-baculky-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Posledních pár týdnů držíš dietu, jenže ouha, vytoužený efekt to fakt nepřineslo? Pokud si ze svého hubnoucího neúspěchu děláš těžkou hlavu, měla bys s tím okamžitě přestat. Žiješ totiž ve světě, kde je nadváha velkou výhodou. Alespoň tedy co se týká dlouhodobých vztahů! A to jako bez legrace…

XXL jako záruka spokojenosti? Přesně tak!

Poznatky studie, jíž se zhostila Mexická národní autonomní univerzita, jsou vítaným překvapením pro všechny zastánkyně něžného pohlaví, které nemají míry modelky. Nepopiratelně z nich totiž vyplývá, že muži, co jsou ve svazku s baculkou, jsou až desetkrát šťastnější oproti těm, jejichž právoplatná polovička nosí oblečení těch nejmenších velikostí.

Zkrátka a dobře, štíhlost se podle odborníků prý definitivně odsouvá do pozadí, přičemž ji na výsluní střídají testosteronem vychvalované a zbožňované kypré tvary. Proč pánové vedle plnoštíhlých dam doslova plesají blahem? To už se ví také. Stojí za tím hlavně tyhle důvody.

Jó, láska. Ta fakt prochází žaludkem

Ze získaných poznatků, tedy zpovědí a hlavně osobních zkušeností chlapíků různých věkových kategorií, vyšlo najevo, že slečny s vyšším indexem tělesné hmotnosti jsou optimističtější, vtipnější a zábavnější. Do karet jim hodně hraje i to, že místo držení drastických diet raději zkouší vařit nové kulinářské speciality. Ve většině případů jsou rovněž přebornice v pečení sladkých dobrot. A to se počítá!

Řekneme si upřímně, že teplé večeře zakončené lahodným dezertem jsou pro některé muže stále základem fungující a harmonické domácnosti. Teď se ale od kuchyně a jídla přesuneme do jiné místnosti. Ano, hádáš správně, další přednost holek „krev a mlíko“ má co dočinění s ložnicí.

Ach, ta bujná ňadra

Co si budeme vykládat, „vyzáblost“ se sice dodnes vesměs opěvovala, nicméně majitelky útlých boků nejsou mnohdy spokojené s přirozenou výplní své podprsenky. Oproti nim si v tomhle jejich otylejší kolegyně nemají absolutně na co stěžovat! Navíc údajně nejsou žádné stydlivky, tudíž to v posteli umí pořádně rozjet. A jsme zase u toho, zdravé sebevědomí a žádné depky ze své figury rovná se ustavičně dobrá nálada.

Mexičtí lékaři a zároveň spoluautoři výše zmíněné studie, jmenovitě Filemón Alvarado a Edgaro Morales, se dokonce domnívají, že v takových veselých podmínkách jsou „ti z Marsu“ zdravější a psychicky lépe naladění, čímž se dožívají podstatně vyššího věku. Takže ano, kdo má po svém boku boubelku, toho čeká blažený důchod! Už se fakt vůbec nedivíme, že dámská kila navíc jsou hodně vítanou záležitostí. Tak buď ráda, že je máš!

Co si o tom myslíš ty, vážně jsou muži s baculkami spokojenější? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

3.1.2019 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist