Těhotenství, rodina, výchova a jak to zvládnout

Připravujete se na příchod svého prvního miminka? Anebo už děti dávno máte? Rodicum.cz je virtuální místo pro rodiče všech dětí od bříška až po pubertu. Můžete si zde přečíst spoustu zajímavých článků ze světa dětí a rodičů, najít zajímavé tipy a vyměnit si své zkušenosti s ostatními rodiči.

Těhotenství, vstupní brána do rodinného života
Těhotenství je vstupní brána do rodinného života, do světa dětí a rodičů. Budoucí maminky si často vůbec nedokážou představit, co je po narození děťátka čeká. Trpí četnými těhotenskými obtížemi a obavami z porodu. Nevědí přesně, co všechno je třeba po porodu zařídit, a jak zvládnout první dny s miminkem. Seriál Těhotenství týden po týdnu přináší odpovědi na otázky, které trápí nejen prvorodičky, ale i vícečetné těhulky. Poradí Vám například, kdy se máte registrovat v porodnici, kdy je čas do porodnice vyrazit, co užitečného si vzít se sebou kromě klasické výbavy, které sporty jsou v těhotenství vhodné, jak se vyrovnat s psychickou zátěží v těhotenství a mnoho dalšího. Jestliže zde náhodou nenajdete, co hledáte, pročtěte si FAQ, anebo se zapojte do diskuse. Mezi oblíbené sekce rovněž patří Zajímavosti ze světa těhulek. A pokud ještě nevíte, jaké pro Vaše miminko vybrat jméno, načerpejte zde trošku inspirace z českého, ale i zahraničního kalendáře.

Miminka a batolata
Na Těhotenství týden po týdnu navazuje První rok miminka. Začíná na porodním sále, pokračuje odjezdem z porodnice domů, provází Vás celým obdobím šestinedělí a končí oslavou prvních narozenin Vašeho děťátka. Přesně v ten okamžik se z miminka stává batole. Ano, také batolata mají svůj seriálek s příznačným názvem První rok batolete. Jenže tentokrát ve formě malé reality show, kde je hlavním hrdinou modrooký chlapeček Míšánek a jeho rodina. Také řešíte problém, že Vaše batole kouše, anebo hází věci na zem? Hledáte odpovědi na otázky týkající se výživy nebo kojení? Stačí jen nalistovat příslušné kategorie.


Zaostřeno na výchovu
Na www.Rodicum.cz nepřijdou zkrátka ani předškoláci, školáci a skorodospěláci, ale ani dospěláci, tedy maminky a tatínkové. Zde se dostává do popředí problém jménem výchova.

Ten řeší seriál Jak být dobrým rodičem, který zábavným způsobem přibližuje svět dětí a na názorných příkladech rodičům ukazuje, jak s dětmi úspěšně projít všemi etapami jejich vývoje. Pokud budete pravidelně číst články o výchově, garantujeme Vám, že se výborně pobavíte, ale hlavně složíte teoretickou zkoušku z rodičovství na výbornou. Na Vás pak je, jak se svými poznatky naložíte v praxi.

13.7.2011 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist