Staňte se poradcem na výživu a zabijte dvě mouchy jednou ranou!

První dny prázdnin jsou tu a vy možná přemýšlíte, jak je strávíte. Některé z vás nám píší, že od té doby, co řeší váhu, se na léto a radovánky v plavkách přestaly těšit. Máme pro vás zajímavý tip na skvělou příležitost, jak si odpočinout, něco se naučit a možná i začít novou kariéru. Čtěte dál.

Pokud jste sledovali náš dietní speciál a různé druhy diet, které jsme vám představili, pak si možná říkáte, že kdybyste zdravému životnímu stylu rozuměli lépe, pak byste si ušili dietu přímo sami sobě na míru. I někteří moudří lidé říkají, že pokud máte nějaký neřešitelný problém, je dobré se mu postavit, ale úplně z jiné strany. Jeden příklad za všechny – mladá paní na mateřské dovolené (mimochodem naše kolegyně) byla tak zoufalá z kil, které se jí po porodu držely jako klíště, že začala doma podle youtube cvičit. Naučila se několik sestav, které pak naučila kamarádky a společně se střídaly, u které doma si sestavy zacvičí. Pak se uvolnil sál v posilovně, tak se šla zeptat, zda by mohla vést hodiny pro své kamarádky po dětech a téměř bez kondičky. Sestavy upravila tak, aby se sestávaly z jedoduchých pohybů, které umí všichni. Už je to dva roky a její hodiny jsou stále plné a kromě hezké postavy (ta se vrátila) objevila i novou práci, která pomáhá jak jí samé, tak i ostatním dívkám. A to samé může platit o seminářích na výživu.

Semináře na výživu jsou skvělou příležitostí, jak se dozvědět více o jídle a o procesech, které se v těle dějí po tom, co pokrm sníme. Usnadní nám to pochopit nejen metabolické změny ale také jak naše tělo funguje. A pokud tomu přijdete na kloub, proč se o tom s někým nepodělit, že? Nejen, že na vás budou vidět výsledky, ale také můžete sami pomoci někomu, kdo váhu řeší. Odměnou vám bude nejen poplatek a dobrý pocit, ale také vize do budoucnosti a možnost se výživovým poradenstvím živit, což je prostředkem k tomu stát se nezávislým a prospěšným.

Nejzajímavější a nejkomplexnější semináře o výživě s možností získání platného certifikátu pro vás připravuje Nutris pod vedením Ing Ivana Macha, který byl zároveň odborným garantem naší soutěže. Na konci článku najdete poukaz, který vás opravňuje ke slevě 1500 na kurzovné níže uvedených kurzů. Jaké jsou a co zahrnují?

NUTRIS PORADCE PRO VÝŽIVU
2. – 7. srpna 2013
hotel Vitality****, Vendryně-Třinec

Místo:       Třinec, hotel Vitality Vendryně-Třinec
www.hotelvitality.cz, GPS: 49°39´30.278´´N, 18°41´50.057´´E
krásný čtyřhvězdičkový hotel v podhůří Těšínských Beskyd

Program:   kurz dle rozpisu přednášek, seminářů a exkurzí, test, relaxační wellness program, sportovní vyžití

Cena:
balíček A:  17. 990,- Kč zahrnuje: kurz, skripta, knihu (I. Mach: Doplňky stravy na našem trhu), diplom, ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji, 5 x snídani, 6 x oběd, 5 x svačinu, Wellness & Spa včetně bazénu – neomezený vstup po celou dobu trvání akce, parkování v areálu.

balíček B: 13. 000,- Kč zahrnuje: kurz, skripta, knihu (I. Mach: Doplňky stravy na našem trhu), diplom, 6x oběd, 5x svačinu

Více informací o seminářích naleznete zde

♣Poukaz si stáhněte a pošlete spolu s přihláškou♣

Společnost Nutris, pořadatel odborných kurzů a seminářů o výživě a doplňcích stravy (www.nutris.net), ve spolupráci s Aliancí výživových poradců ČR

31.7.2013 9:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist