Výhody malého penisu: Muži se trápí zbytečně!

Od velikosti mužské chlouby se často odvíjí mužské sebevědomí, i když ženy fyzické rozměry jejich rozmnožovacího přístroje většinou nijak zvlášť neřeší. Malý penis přitom může mít své výhody. Sečtěme je a podtrhněme 🙂

1. S malým to nebolí
Zatímco průměrný penis ve ztopořeném stavu dosahuje délky zhruba 14 centimetrů, průměrná délka ženské pochvy je jen 9,5 cm. Muž s příliš dlouhým nástrojem proto může způsobit partnerce bolest, pokud není opatrný. Pánové s malým penisem si naproti tomu mohou dopřát divoký sex bez obav, že své přítelkyni ublíží. Ženy přitom neprožívají menší rozkoš – pochva je totiž nejcitlivější u svého vchodu.

2. Orální sex je jednodušší
Pro ženu je určitě pohodlnější dopřát svému partnerovi orální sex, je-li jeho přirození menších rozměrů. Může dokonce vyzkoušet i techniku „hluboké hrdlo“, o které pánové často sní, ale málokdy se jí z technických důvodů dočkají (přeci se kvůli potěšení našeho miláčka neudávíme, že…)

Čtěte: Orální magie – 8 super poloh pro orální sex

3. Velikost je kompenzována kreativitou
Muže s nedostatečnou velikostí často trápí otázka, jestli budou schopni partnerku náležitě uspokojit. Více se proto při milování snaží, obvykle i s podporou rad načtených z tematických časopisů. Říká se, že jsou při aktu vynalézavější a ochotnější zkoušet i jiné techniky, než jen „tam a ven“. To hraje do noty ženám, které snáze dosahují orgasmu jinak než vaginálně.

[[related]]
4. Malý penis je citlivější
Na každém mužském přirození je přibližně stejný počet nervových zakončení, nehledě na rozměry. Znamená to tedy, že na malém penisu se všechny nervy soustředí na menší ploše a dotyčný nástroj se stává citlivějším. Snadněji ho tedy přivedete do varu a dá vám méně práce dovést ho až na vrchol. S touto výhodou je ale spojeno i jedno riziko – totiž sklon k předčasné ejakulaci. Proto se mužům s menším penisem doporučuje častý sex nebo aspoň častá masturbace, aby se dosažení orgasmu příště oddálilo. Ale proti takovému doporučení pánové určitě nebudou nic namítat, nebo snad ano?

6.10.2011 11:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist