Chce po mně anální sex a mně se to hnusí!

Anální sex – praktika, kterou většina mužů vyžaduje a stejná většina žen zatracuje. Často tak dochází v posteli k pořádným třenicím, to když jeden anální sex vyžaduje a druhý se mu brání. Své o tom ví pětatřicetiletá čtenářka Klára.

Když přišel můj manžel poprvé s myšlenkou, že bychom zkusili anální sex, bez mrknutí oka jsem to odmítla. Přišlo mi to nechutné, bolestivé, ponižující. Postě nic pro mě. Jenže Petr neustále dotíral, mluvil o tom, pouštěl mi erotiku, kde vždycky ´čirou´ náhodou provozovali také tyto hrátky a já se stále bránila a bránila. Když pak začal s tím, že on mi přeci v posteli také dělá, co mi na očích vidí, čímž měl samozřejmě na mysli to, že mě uspokojuje pusou, neboť je mu to, nevím proč, odporné, ačkoliv u něj je orální sex v naprostém pořádku. Najednou jsem vedle sebe namísto chápajícího a hodného manžela, měla sexuálního loudila, který neváhal sáhnout ani po výhružkách nejtěžšího kalibru, že si najde milenku. Ani nedokážu spočítat kolik hádek nás už anální sex stál.“ Krčí smutně rameny.

[[related]]

„Když to tak trvalo nějaký měsíc, opravdu jsem se bála, že mi uteče za nějakou jinou, povolnější, za nějakou, která mu dopřeje to, co po ní chce. A tak jsem svolila. Připravovala jsem se na to celý den. Tedy psychicky, prolezla jsem všechny možné i nemožné internetové diskuze, ptala jsem se kamarádky a čím víc se blížil večer, tím hůř mi bylo. Petr byl samozřejmě něžný a celý nadšený, pro tuto příležitost koupil i lubrikační gel. Je pravda, že takovou předehru jsem s ním nikdy nezažila, to bylo naprosto úžasné.  Ale když došlo na věc, byla jsem strašně vystresovaná, neuvolněná, stažená, takže se to nepovedlo a co víc, pořádně mě to bolelo a to ještě několik dní potom. Nicméně můj manžel je nadšený tím, že jsem obrátila. Neustále mluví jen o tom, nakupuje erotické hračky, které nám pomůžou a já nemám tu sílu říct mu, že nechci. Myslíte, že se mi to někdy bude líbit?“

Za nás v redakci říkáme jen jedno: Kláro, tvůj manžel je sobec! Naštval nás neskutečně tím, že ti vyhrožoval milenkou i tím, že tě nutí k něčemu, co tě neláká. Co si myslíte vy, milé čtenářky?

Foto: Profimedia.cz
1.3.2013 12:00| autor: Čtenářka Klára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist