Sexy tipy: Muži prozradili, co na ně zabírá!

Máte na něj chuť, ale nejste si jistá, jak ho nažhavit? Přinášíme deset tipů, jak je popsali sami muži. Není možné, aby nezabraly!

1. Miluju, když mě přítelkyně líbá na uších a přejíždí po nich jazykem. To je jedna z mých nejsilnějších erotogenních zón a určitě nejsem sám. (Petr, 24)

2. Úplně stačí, aby se holka trochu předklonila. Pro něco se shýbne, nebo luxuje, prostě trošku vystrčí zadeček. Hned mám chuť na ni skočit zezadu. (Mirek, 29)

3. Byli jsme na oslavě narozenin, bylo teplo, holky byly v krátkých sukních a tílkách, nevěděl jsem, kam dřív s očima. A najednou mi moje přítelkyně pošeptala, že mi to chce celou noc dělat jenom pusou. Můžete mi věřit, že jsem v tu chvíli úplně zapomněl na všechny ty ostatní ženské okolo. (Radek, 25)

4. Na prázdninách v Itálii se mi líbila jedna holka, ale drželi jsme to v kamarádském duchu. Nějak jsem se nemohl odhodlat k dalšímu kroku. Jeden večer jsme si povídali u bazénu, trochu jsme se pošťuchovali, a ona skočila do vody v tričku. Když jsem pak viděl, jak se jí pod tričkem všechno rýsuje, nevydržel jsem to a začal jsem ji líbat. (Honza, 22)

5. Občas, když máme náladu, hrajeme kostky. Ten, kdo hodí jedničku, si musí sundat kus oblečení, dvojka je polibek, a tak dále. Jen pro zajímavost, šestka je orálek. (Roman, 28)

6. Když jsme na veřejnosti a nemůžeme se moc osahávat, manželka mě sem tam pod stolem pohladí po vnitřní části stehen nebo přímo v rozkroku. Je to hodně vzrušující, ale nesmíte mít v té chvíli žádný vážný projev. (Standa, 33)

7. Pro mě je nejvíc sexy, když tancujeme ploužák a přítelkyně mi přitiskne svůj rozkrok na koleno. Na diskotéce si toho nikdo nevšimne, víme o tom jenom my dva. (Honza, 21)

8. Mám rád překvapení ve sprše. Sprchuju se, a moje holka za mnou znenadání přijde a prohlíží si mě. Pak si třeba stoupne ke mně pod proud vody, i když je oblečená, a začneme akci. (Pavel, 26)

9. Mně nejvíc dostávají esemesky, co mi přítelkyně posílá přes den do práce. Jednou popíše svoje spodní prádlo, podruhé mi dá vědět, že už je doma a leží ve vaně nahá… to se nemůžu dočkat, až padne pátá a posvištím za ní. (Ondra, 34)

10. Líbí se mi, když partnerka převezme iniciativu. Rád se nechám vést, nechám si zavázat oči, ať si se mnou dělá, co chce. Dává mi to pocit, že ji opravdu přitahuju. (Patrik, 24)

20.9.2011 12:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist