Orální magie – 8 super poloh pro orální sex

Orální sex je rozhodně jednou z nejpopulárnějších sexuálních praktik, ale některé ženy mívají občas problémy jej „dávat“. Základem všeho jsou kromě vašich jazykových dovedností také polohy, kterým se budeme v tomto článku věnovat. Chcete tedy znát ty nejlepší orální polohy?

Ve stoje
Váš partner stojí, vy si k němu kleknete a vezmete do úst jeho penis. To stejné platí samozřejmě i obráceně, postavíte se vy, mírně se rozkročíte nebo si jednu nohu opřete o židli a váš klečící partner ji laská. Ideální pro hrátky mimo ložnici.

V sedě
Velmi oblíbená a také velmi pohodlná poloha. Jeden z vás sedí na posteli nebo v křesle a partner toho druhého uspokojuje v kleče nebo sedě. Takhle se můžete navzájem překvapit, aniž byste toho druhého lákali do postele. Prostě rozepnete poklopec, a…

DOGGIE
Poloha na pejska (vy jste nahoře), při níž nastavujete roztoužený klín mužovu orálnímu umění, umožňuje perfektní přístup ke konečníku a bezesporu patří mezi nejúžasnější polohy. Také si můžete doslova „sednout muži na tvář“, což vám opět umožňuje kontrolovat pohyby pánve (a tedy i délku svého orgasmu), stejně jako když sedíte na partnerovi při běžném pohlavním styku. Zatímco vám partner bude hladit bradavky, můžete se zachytit čela postele a osedlat si jeho jazyk.

FACE UP
Pří této poloze leží muž na zádech a vy na něm v opačném směru, oba čelem nahoru. Polštářem nastavte pozici partnerovy hlavy a pak do polohy doslova vklouzněte. Tak dobře zpřístupníte konečník i vagínu. Tato poloha je výtečným výchozím bodem pro polohu 69. Stačí, když se otočíte.

Poloha „O“
Vás partner si lehne na záda a svěsí hlavu přes okraj postele (použít lze, ale i jinou podložku – například stůl nebo pohovku). Vy se nad něj obkročmo postavíte a pohybem kyčlí se snížíte do polohy, která je vám nejpříjemnější. Tato poloha se hodí pro ženy, které chtějí akt (a tedy i svůj orgasmus) ovládat. Vyvarujte se ale zbytečného protahování, protože se po příliš dlouhé době stává pro muže krajně nepohodlnou.
Nepostradatelná 69
Mezi nejoblíbenější a nejvíce známé polohy patří určitě „šedesátdevítka“. Ta umožňuje vzájemné uspokojování partnerů a také společné vyvrcholení. Tato pozice má i různé možnosti provedení:
– Vy ležíte na zádech, v ústech máte penis partnera, který klečí nad vámi, opřen o lokty a laská vás na genitáliích
-obrácená pozice, muž leží na zádech a vy klečíte nad ním
– oba partneři leží na boku proti sobě. Tato poloha je trochu ztížená tím, že vy musíte mít zvednutou jednu nohu, abyste umožnila partnerovi přístup k žádoucím místům.

HOT TOP
Až se vám bude partner příště orálně věnovat, drážděte si malým vibrátorem klitoris, zatímco vám bude zasouvat prst do pochvy. Pánové, ústy udržujte partnerku neustále vlhkou!

11.2.2011 6:00| autor: El

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist