Když muži žárlí na vibrátor

Odborníci doporučují mužům, kteří chtějí svým drahým polovičkám zakoupit vibrátor, nehledět na cenu ani na barvu, ale hlavně pečlivě volit tvar. Pochopitelně ne každá žena vibrátor má a ne každá ho také potřebuje. Některé si velmi zručně dovedou přivodit orgasmus i vlastní rukou. Ideální volbou může být takový, který se dá použít jak k vaginálnímu, tak ke klitoriálnímu dráždění.

Ještě poměrně nedávno, a to v 90. letech se drželi výrobci často naturalisticky vypadajících kopií penisů, a to včetně naběhlých žil. Fantazie současných tvůrců moderních udělátek na produkci orgasmů je však mnohem mnohem flexibilnější, a tak je možné se na trhu s intimními hračkami, dildy, masturbátory, šimrátky a drnčítky, vibrátory a kolíky a vším možným i nemožným setkat také třeba s pulsátory.

I když muži tak nějak pořád nemohou pochopit, proč a jak je možné, že ženy dají někdy přednost těmhle hračkám před nimi, měli by si uvědomit, že důvody mohou být naprosto triviální. Jedním z nich je třeba to, že žena s vibrátorem nikdy neotěhotní. Další důvod je třeba to, že takový vibrátor nechrápe ani do 5ti vteřin po použití ani do pěti hodin po něm, navíc ho stačí umýt a žádnou další péči nepotřebuje. Na rozdíl od muže, který často vyžaduje od ženy obdiv či pochvalu, i když není zrovna za co chválit. A v neposlední řadě většina současných vibrátorů umí kouzelně dráždit klitoris, což se bohužel všichni muži také ještě nenaučili. Ve výčtu pozitiv nejrůznějších šimrátek, drbátek a jiných udělátek bychom mohli jistě ještě dlouho pokračovat, ale přišla řada zmínit se o výhodách mužů ve srovnání s vibrátory. Je totiž pravda, že žádný vibrátor vám před sexem nedonese květiny, před ani po sexu vás nepolíbí a neobejme a taky vás nejspíš nikdy nepožádá o ruku.

článek

Další výhoda, která z používání vibrátorů ženami vyplývá pro muže, je velmi lákavá možnost pozorovat partnerku užívající si s vibrátorem, což patří nesporně k těm nejrozšířenějším mužským erotickým fantaziím.  A je potřeba na tomto místě zdůraznit, že žádná žena ještě svého přítele neopustila kvůli svému vibrátoru. Je zcela jasné, že existuje pořád dost mužů, kteří dokážou velmi úspěšně žárlit i na partnerčin vibrátor. Jako by si nějak nedokázali uvědomit, že se jedná přece jen o malý kousek plastu, který se točí a vrčí a jinak vykrucuje jen proto, že do něj bylo vpuštěno trošku elektrické energie ze zásuvky anebo pomocí dálkového ovládání případně díky bateriím a nikoliv proto, že by se mozek vibrátoru právě k tomuto sexuálnímu aktu třeba znenadání a bezmyšlenkovitě rozhodl. Pánové, není třeba žárlit ani se bát, vibrátor nám ani neudělá dítě, ani si nás neodvede k sobě domů anebo nám nezblbne jinak hlavu. Jediné, co nám z něj na chvíli zblbne je naše vagína, ale to opravdu jen na chvíli!

A na závěr možná jedna dobrá rada pro muže, kteří se stále nemohou vyrovnat s tím, že jejich partnerka má pod polštářem nebo pod postelí možná jednoho nebo třeba i více takových gumových kamarádů: Pánové, nebojte se a motejte nám hlavy a vagíny taky! Snažte se víc o získání naší přízně, starejte se o naše blaho tak, jak to nedovede žádný vibrátor! My umíme dát najevo, že se nám vaše péče líbí a umíme se odměnit nejen samy, ale hlavně, umíme odměnit vás za péči o nás! Tak do toho!

Foto: profimedia.cz

13.12.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist