Šokující odhalení! Holky byly, jsou a budou na holky.

Sex je nejoblíbenější sport, to je bez debaty. A každý hráč většinou ví, za jaký tým kope. Jenže teď všechna zajetá pravidla hry rázem přestávají platit! Ukázalo se totiž, že chuť na holky mají hlavně ženy. A to o dost víc než muži!

Uvolněnější přístup společnosti k homosexuálním párům a větší otevřenost vůči sexuálním tématům nejspíš zapříčinila, že se ženy přestaly stydět. Za co?

Prsa chtějí jiná prsa!

Povedená partička odborníků z univerzity v Essexu uskutečnila hodně unikátní výzkum. Zaměřila se na téměř čtyři stovky žen s jasným cílem. Vypátrat, jestli na pověrách o lesbických sklonech každé majitelky prsou je s konečnou platností něco pravdy.

Všem osloveným se dostal do ruky dotazník a je jasné, že otázky v něm byly hodně na tělo. Holt není kouře bez ohně! U vyplňování se možná nejedna zúčastněná začervenala, když na sebe práskla, že ji chlapi vlastně vůbec nelákají. Každopádně ortel je na světě a u jeho čtení se možná zapotíš i ty!

Jsi na kluky? Kecáš!

„I když se většina žen prohlašuje za heterosexuálky, náš výzkum jasně ukazuje, že když na to přijde, dnešní ženy jsou hlavně bisexuály nebo lesby, ale nikdy ne vyloženě hetero,“ vysvětluje vedoucí výzkumu doktor Reiger.

No to jsou věci! Vždyť to vypadá, že muži už nejsou třeba. (Tak trochu to připomíná kultovní polský sci-fi film Sexmise z roku 1984.) Ale kdo teď doma přidělá tu poličku, nebo vymění olej v autě? Prý zase nebude tak zle. Podle doktora Reigera se věci mají tak, že když proti ženě stojí další žena a muž, dotyčná to v rozhodování, s kým jít do postele, má tak padesát na padesát. Což je i tak dobrá zpráva pro všechny muže.

Komu zvoní hrana?

Pánové si jistě už teď v živých barvách představují lechtivé orgie na téma dámská jízda, trojka a scénáře o sundaných kalhotkách. Jenže pozor na to! Nemůže se tohle celé vymknout kontrole?

I na to má doktor Reiger jasně vyhraněný názor. To, že se hříšná slečna dokáže pěkně vzrušit s jinou, ještě není záruka lásky a touhy po pevném vztahu s ní. Je to prostě úlet, nic víc. Za to pěkně vášnivý!

Zkus říct doma tomu svému, že dneska nic nebude, protože si skočíš na vínko ke kámošce. Po těchto informacích asi nebude moc v klidu. Nebo naopak? Navrhne ti s jiskrou v očích, že přijde na kontrolu? Možná čeká, že tam uvidí něco jako v následujícím videu. Scénka z filmu Velmi nebezpečné známosti je výmluvná až až. A vypadá to, že se stává naprosto běžnou…

Co na to ženy? Zeptali jsme se!

„No, abych řekla upřímně, jednou jsem zkusila trojku s kámoškou, ale to jsem byla opilá,“ přiznává bez okolků pětadvacetiletá Karla. „Byl to spíš hec pro mýho kluka. Já mám jasno, kdo mě vzrušuje a holky to teda nejsou,“ kroutí hlavou. Další názor je ale trochu jiný. A překvapil ve všech směrech!

Vášeň je mocná čarodějka!

„Nebudu lhát, já jsem s holkou párkrát ulítla a líbilo se mi to. Proto se tomu vůbec nebráním,“ usmívá se dvaadvacetiletá Pavla. „Ale za lesbu se rozhodně nepovažuji, přítele normálně mám, občas bych jen uvítala změnu,“ uvádí věci na pravou míru. Klasice tedy nejspíš odzvonilo. Nebo ne?

Co ty na to? Je tvrzení vědců o lesbických sklonech hloupost, nebo s tím souhlasíš? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem!

Foto zdroj: shutterstock.com

26.11.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist