Zažeň nudu, hraj erotické hry! Těchto 5 sexy her tě rozžhaví

Do školy, do práce, na nákup a zase zpět domů. Taky ti leden přijde tak dlouhý a šedý? Nečekej až na Valentýna, buď romantická, sexy a kreativní teď hned. Díky těmto pěti chlípným hrám zima uteče jako voda!

Je statisticky dokázáno, že v zimních měsících dochází k útlumu sexu. Je chladno, odhalování těl může být tak trochu nežádoucí, navíc tma ráno i večer na psychice moc nepřidá… Jak si zkrátit čekání na jaro, slunce a erotické jiskření? Zkus svému klukovi navrhnout hraní smyslných her! Inspirovat se můžeš třeba těmito pěti skvělými tipy…

1. Hra na splněná přání

Ty a on. Každý z vás má úkol. Vezme pár lístečků, na ně napíše své fantazie, touhy, přání, tajné sny a vloží je do misky, sáčku, krabice, dózy (co máš zrovna po ruce). Se svým partnerem se pohodlně posadíte, nastavíte svoji zpovědnici a ten druhý z ní vytáhne lísteček.

Pochopitelně se musí snažit, aby to, co si přečte, splnil na jedničku. Pro větší legraci tahejte i víc papírků najednou a snažte se je kombinovat. Orální sex a fantazie o sekretářce v nesnázích? No, tohle bude hodně zajímavé!

2. Hra na zkoumání

S další skvělou partnerskou a mileneckou hrou, která tebe i jeho bude bavit, si užijete dost srandy. Jeden po druhém si lehne, zavře oči a myslí na jednu část svého těla. Může to být cokoli. Zátylek, chodidlo, loket, dlaň, skalp…

Aktivnější partner se polibky či šimráním snaží uhodnout, o jakou oblast že se to jedná. Zkoumá proto celé tělo nehybně odpočívajícího milence. Pro ležícího je samozřejmostí, že musí být fér. Měl by proto hned přiznat, kdy se jeho miláček trefí do černého. Hra se dá zkracovat mírnými nápovědami, nebo naopak prodlužovat zarytým mlčením. Ale to poznáš, až se vrhneš do akce.

3. Ve spárech prostitutky

Prostitutky jsou něčím, co chce v životě vyzkoušet každý muž – aspoň ve svých fantaziích nebo prostřednictvím porna. Pokud se mu poštěstí, že má ve společnosti dámu, ale neslušnou holku v posteli, září štěstím a spokojeností. Tak mu splň tenhle jeho sen a vžij se do role zkušené prostitutky. Vždyť je to jen hra!

Výrazně se namaluj, koketně se obleč a pro věrohodnost klidně natáhni ruku pro peníze, ať má scénka grády. (Pokud budeš chtít být opravdu důsledná, na kousek tvrdého papíru napiš svůj ceník a seznam poskytovaných služeb.) Tvůj kluk předstírá strach, ale ty ho líbáš, hladíš a nevšímáš si toho. On nakonec podlehne tvému kouzlu. Napětí by se dalo krájet!

4. Stísněný prostor

Nejsi hadí žena, a ani tvůj partner nepatří zrovna k ohebným lidem? Fajn, právě proto tahle sexy hra bude tak zajímavá! Totiž, mít sex na posteli „umí“ každý blbec, ale ve vymezených prostorech? To už je jiná…. Společně projděte byt a navrhněte výzvy. Vejdete se do skříně? Nepolemizujte, zkoušejte. Jak se dá milovat v komoře dvakrát dva metry? Však vy oba na to přijdete.

A když vám dojdou nápady, sáhněte pro staré ložní povlečení – konkrétně deku. K čemu vám bude? No, to si takhle do ní vlezete, zavřete ji na zip a pomilujete se. Vsaď svoje nejlepší boty, že tak legrační a nevšední sex jsi ještě nezažila! (Cílem je užít si, ale povlečení neroztrhnout.)

5. Hra na spisovatele

Fascinuje tě román 50 odstínů šedi? Pak se ti bude líbit myšlenka napsat svoje vlastní dílo. Několik papírů (nebo notebook), trochu vína a chuť tvořit. To je vše, co budete potřebovat.

Představte si, že jste významní a uznávaní spisovatelé, kteří pracují na scénáři k novému pornofilmu (nebo přemýšlí o pokračování příběhu Anastasie Steel a pana Greye, chceš-li.)

Společně s partnerem vypracujte dějovou linku, bavte se o scénách, přemýšlejte nad rekvizitami. Čím víc detailů, tím lépe, neboť už jen samotný proces vymýšlení pro oba bude smyslný a inspirativní.

Až bude „práce“ hotová, obsaďte se do hlavních rolí, nebo fantazírujte, jak radíte hercům v hlavních rolích. Ti nejodvážnější mohou i předstírat, že se film skutečně natáčí. K vytvoření tohoto dojmu pomůže kamera nebo mobil postavený na stativu. Tak se hezky bavte. Mimochodem, čas s těmito hrami tak rychle ubíhá…  A víš, co je ještě fajn? Že při erotických hrách nikdo není poražený.

Že tě ani jedna hra neoslovila? Pak vsaď na deskovou hru, kterých je v erotických obchodech fakt hodně. Pokud máš nějakou tu korunu navíc, můžeš se tam poohlédnout, ale upřímně? Vystačíš si i bez investic. Klidně si takovou hru navrhněte spolu. Čtvrtku jistě doma máš…

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

21.1.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist