Když rovnoprávnost, tak se vším všudy aneb Veřejné domy pro ženy

Navštívily byste milé dámy, takový nevěstinec pro ženy? Muži mají možnost navštěvovat veřejné domy už nějakých pár tisíc let. Nás takovéto vymoženosti dosud tak nějak obcházely.

Pokud je nám známo, tak mnoho takových bordelů pro ženy zatím po světě neexistuje. Víme však zcela jistě, že ten první byl založen ve Švýcarsku. Těžko říct, proč zrovna tam, ale jisté je, že už má svou klientelu. Na první pohled byste pravděpodobně neřekly, že roubené stavení v horách je nevěstinec pro ženy, ale je tomu opravdu tak. V celém zařízení vládne příjemná domácí atmosféra a místní zaměstnanci tvrdí, že ženy si k nim chodí hlavně odpočinout. Je jasné, že veřejné domy pro ženy musí poskytnout svým klientkám absolutní diskrétnost a nejsou tedy žádnými klasickými kopiemi tradičních bordelů.

Ne každá žena, která sem přijde, odchází nahoru na pokoj s některým z gigolů. Věk zákaznic zdejšího podniku se pohybuje pro někoho možná překvapivě v rozmezí 25 – 40 let. Zábavu zprostředkovává vždy některý z nadaných pánů, jejichž hlavní předností je krásné vypracované tělo, které ženě, tedy místní zákazníci dokáže zprostředkovat stejně kvalitní striptýz, jako nádherně dlouhou předehru.

článek

Někdo se však domnívá, že klasickou klientelu nevěstinců pro ženy, by pravděpodobně z většiny tvořily spíše sebevědomé ženy ve věkové skupině 40 – 60 let, které jsou dobře situované, nezávislé a především časově zaneprázdněné, což představuje nejčastěji skupinu podnikatelek a manažerek. Kvůli pracovnímu vytížení takové ženy neměly čas si pořídit vlastní rodinu a čas nehodlaly zbytečně plýtvat ani při zdlouhavém hledání toho pravého životního partnera. Zcela pochopitelně se ke klientele nevěstinců pro ženy mohou řadit i dobře finančně situované turistky, nebo chcete-li sexuální turistky, kterým vyhovuje pozornost mužů zcela jiných typů, než je obklopují v běžném životě. Jisté procento klientek určitě vznikne i mezi ženami, které mají bohatého manžela, avšak ten na ně nemá dostatek času a ony se pak doma nudí.

Tento veřejný dům začal tedy z té správné strany. Neláká své zákaznice pouze na sexuální služby, ale zprostředkovává jim hlavně v první řadě zábavu a odreagování. Vždyť každá žena touží především po dobře vystupujícím muži, u něhož hra svalů skvěle doplňuje jeho hbitý jazyk. Žádná přece nestojíme o muže, který by nás častoval obscénními poznámkami anebo nepřípustnými vulgaritami. K dispozici tu klientky mají tedy nejen ložnice, bar, taneční parket, ale i očekávanou kvalitu zboží, které je jim nabízeno. Muži, provozující nejstarší řemeslo žen, mají svou práci opravdu rádi a podle toho se také k ženám chovají. Obdivují je a náležitě o ně pečují. Pánové na těchto pozicích musejí být opravdu všestranní. Je však zcela zřejmé, že takovou „práci“ nemůže vykonávat každý, stejně tak jako ne každá žena by zvolila cestu za rozkoší směrem do veřejného podniku. Vždyť přece návštěva bordelu je to, co na mužských nejvíce odsuzujeme, nebo ne?

Foto zdroj: profimedia.cz

9.1.2014 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist