Manželství nemusí být nudné

Manželství se občas stává nudnou povinností obou zúčastněných. Když však oba ví, jak si jej zpestřit, může se z nudného manželství stát divoká jízda. Své o tom věděla i moje dlouholetá přítelkyně Kateřina. Byla s manželem 23 let a ze vzrušujícího vztahu se začala pomalu stávat každodenní zažitá rutina. Sex nebyl výjimkou.

Kateřina věděla, že manžela miluje, nechtěla ho podvádět, ale přesto pociťovala, že se musí v jejich vztahu něco změnit a že potřebují zažít něco zcela nového. Neměli problém s komunikací a tak se neustále vyptávali, co by je vzrušovalo a co nového by chtěli zažít. Kačka vždy milovala adrenalinový sex a sex na veřejnosti, samozřejmě s přibývajícími léty  její vášeň postupně opadávala, měla jiné starosti, práci, děti, manžela. Teď se však oba nebránili a chtěli opět zažít něco vzrušujícího, co prožívali první léta vztahu. Kateřina navrhla swingers klub. Samozřejmě po společné domluvě, že budou provozovat sex pouze spolu a ne s druhými. Jen ten pocit, že je při tom sleduje někdo jiný, hlavně Katku, vzrušoval.

Na internetu hledali pár klubů, ze kterých vybrali 3 nejatraktivnější. V pátek večer se chystali, že je obhlídnou a v tom, který bude nejlepší, zůstanou. První byl opravdu propadák. Mladí, opilí „teenageři“, kteří by z fleku mohli být jejich dětmi. Druhý nevypadal špatně, ale chtěli se pro jistotu podívat ještě do třetího. Třetí swingers klub byl opravdu luxusní, krásné prostředí, mladí i starší lidé, přesně místo, kde se Katka s Michalem cítili příjemně. Obdrželi pásky, které značily, že patří mezi páry, které budou dnešní večer provozovat sexuální hrátky jen spolu. První hodiny trávili na baru, pili drinky, aby se dostali do povolnější nálady. Oba se cítili, jako by se vrátili zpět do studentských let. Líbali se jako na vysoké škole, jejich doteky byly tak nějak více elektrizující než doma v jejich „sto let staré“ posteli.

článek

Za několik málo minut se odebrali do jednoho pokoje, kde měli v plánu si to „rozdat“. Když vstoupili dovnitř, v pokoji už pár čísel probíhalo. Byli tak nadržení, že ten pohled na dovádějící páry je doháněl k akci ještě více. Vášnivě se líbali, Michal opřel Katku o zeď a hbitými prstíky zajel pod její sukni. Katka si záměrně nebrala spodní prádlo, věděla, že tím Michala zaručeně dostane. „Jsi tak krásně vlhká.“ zašeptal jí du ucha. Kousal ji do ušního lalůčku a prsty ji dráždil v klíně. Oba věděli, co potřebují a to byla jejich výhoda. Katka dráždila manžela v rozkroku a pomalu mu začínala rozepínat pásek u kalhot. Klekla si a chystala se ho potěšit orálně. Michal rozkročený u zdi si vychutnával teplo a vlhko Katčiných úst. Jazýčkem mu přejížděla přes špičku a vzápětí se snažila jeho penis sát až hluboko do krku. Když se přesunuli do postele, vedle dováděl o něco mladší pár. Slečna rajtovala na jednom z přítomných a divoce u toho vzdychala.

Katka ji po očku sledovala a přitom si pohrávala s Michalovým údem. Strašně jí to vzrušovalo a těšila se, až do ní také pronikne. Stále si hrála s Michalovým penisem, ale když slyšela divoké vzdychání ze všech stran, neváhala, nasedla na svého hřebce a začala divokou jízdu. Michal si pohrával s jejími bradavkami a z jeho úst se linuly hluboké vzdechy. Miluji tě a chci, aby to byl pro tebe nezapomenutelný zážitek,“ zašeptala mu do ucha. Pomalými pohyby se na něm vlnila tak, aby zajížděl co nejhlouběji a užívala si tu vzácnou chvíli. Michal začal být čím dál více vzrušený, otočil Katku a pronikl do ní zezadu. Sledoval okolní páry, byl vzrušený a čím dál tvrději přirážel. Cítil, že Katka v nejbližších sekundách dosáhne orgasmu a tak se snažil, aby byl co nejlepší. Katka zanedlouho vydechla štěstím a Michal za pár minut také. Laskali se ještě dalších pár minut a své číslo zopakovali hned několikrát. Oba stále vzrušovala představa, že se někdo dívá. Swingers klub navštívili ještě několikrát a oba to berou jako příjemné zpestření jejich dlouholetého manželství.

Foto zdroj: profimedia.cz

24.10.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist