Někdo se dívá

Vím, že spousta lidí tuhle úchylku zavrhuje, má strach a připadá jim neslušná. Ovšem já ji miluji. Záměrně vyhledávám místa, která skrývají jisté nebezpečí nebo možnost, že nás s partnerem někdo přistihne. Můj přítel Dan si moji úchylku moc neužívá, ale akceptuje ji a je vždy „po ruce“.

Byl 19. říjen a Dan měl narozeniny. Chystala jsem mu velkou oslavu, které se mělo zúčastnit spoustu jeho přátel. Bydleli jsme v rodinném domě se zahradou, tak nebyl problém s velkým počtem lidí. Navíc Dan měl rád tyhle akce, rád se stýkal s přáteli a slavil. Proto pro něj narozeninová oslava nebyla nic výjimečného.

Pozvala jsem asi patnáct lidí, večer byl v plném proudu a všichni se slušně bavili. Já se nenápadně vytratila do prvního patra do ložnice, abych Danovi v příštích pár minutách mohla ukázat jeho největší dárek. Koupila jsem si sexy body, abych nažhavila jeho chutě. Plánovala jsem z oslavy na nějakou dobu zmizet a užívat si jiného dobrodružství. Ještě to však nějak nenápadně ukázat Danovi.

Dan se zrovna bavil se svým kamarádem Romanem a stál čelem ke vchodu do obývacího pokoje. Já jen trošku vykoukla, ukázala jsem mu kousek mého překvapení a lákala ho, aby se vytratil. Dan se na mě šibalsky usmál, jak to umí jen on a nenápadně ukončil rozhovor s Romanem. Během pěti minut byl u mě, já ho horoucně políbila a táhla jsem ho ven na zahradu. Ze zahrady jsme mohli v klidu vidět do oken kuchyně, neboť ta byla umístěna přesně naproti. To byl přesně můj záměr. Doufala jsem, že někdo přijde a bude nás pozorovat. Byla jsem na něj tak nažhavená, nemohla jsem se dočkat, až jeho penis ucítím uvnitř.

článek

Dan mi okamžitě sundal šaty a vysával mi silou bradavky, kousal je a já věděla, že to chce stejně jako já. Přejížděl svým poklopcem přes můj rozkrok a já byla neskutečně nadržená. Bradavky mi stály zimou i vzrušením. „Bodýčko“ se dalo jednoduše rozepnout mezi nohama, tak nás nečekalo složité svlékání. Dan mi pomalu strkal své prsty do klína, nejdříve jeden, pak několik. Jazykem kroužil v mých ústech a prsty vibroval uvnitř. Za pár sekund začal tvrdě dorážet a já mu vší silou mačkala penis. V momentě mě „chňapl“ a přenesl mě na stůl, který jsme používali během večeří pod širým nebem nebo při grilování. Roztáhla jsem poslušně nohy a nechala se unášet nádhernými pocity. Dan si klekl a začal mě sladce olizovat. Pomalu přejížděl z klitorisu do tunelu a zas a pořád znovu. Zrychloval tempo a já věděla, že ještě chvíli a dosáhnu orgasmu. V té chvíli jsem uviděla v oknech kuchyně Romana, stál tam a bedlivě nás sledoval. Nevypadal na to, že by chtěl odejít. Já roztažená na stole, oddávající se laskání svého přítele, jsem měla vše, co jsem potřebovala. Vzdychala jsem ještě víc, olizovala si rty a hnětla jsem si prsa. To, že stál Roman v okně a pozoroval nás, mě neskutečně rajcovalo. Dan neměl potuchy, co se děje, byl natolik zabrán do laskání mého přirození, že mu ostatní věci unikaly.

Přitáhla jsem Dana za vlasy, vášnivě ho políbila a řekla mu, ať mi to už konečně udělá. Ten neváhal, rozepnul si džíny a jeho „fešák“ vykoukl na svět. Chvíli jsem jej hnětla v rukou a pak jej nasměřovala přímo dovnitř. Začal zlehka a pak pomalu zrychloval. Za chvíli naše tempo připomínalo rychlovlak řítící se do cílové stanice. Po očku jsem sledovala, zda se Roman pořád „kouká“ a stále jsem viděla tu samou siluetu. Otočila jsem se chtěla, aby mi to Dan udělal pořádně zezadu. Přirážel můj zadek tvrdě na jeho úd a já vzdychala blahem. Netrvalo dlouho a já dosáhla silného vyvrcholení. V momentě jsem se otočila a vzala jeho náčiní do pusy. Kouřila jsem jako divá a z profilu stále viděla Romana. Dala jsem si záležet, aby se to Danovi líbilo. Podle jeho vzdychání jsem poznala, že za chvilku přijde ta chvíle a nechala si jeho teplou a sladkou tekutinu ztéct do pusy. Oba jsme byli v tak příjemném rozpoložení, že jsem nevěděla, jestli to byl dárek pro něj nebo pro mě. Roman už v okně nestál. Má mise byla splněna.

Foto: Profimedia.cz

7.11.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist