5 milostných pozic, které bez fyzičky nezvládneš. Máš na ně odvahu?

I ta nejvášnivější dvojice časem zažije nudu a stereotyp. Taky cítíš, že už to v posteli nějak není ono? Přemýšlíš nad zlepšováky? Tak si dej pozor hlavně na výběr sexuálních poloh. Některé totiž slibují zázraky, ale přitom vedou k úrazu!

Zlato, co to dnes dělat trochu jinak? Nezkusíme nějakou novou polohu?“ Tak tahle to obvykle začíná, jenže pozor. Na první pohled jednoduché pozice mohou v posteli způsobit pěknou paseku. Nebo minimálně namožení svalů. Jestli si zrovna nechceš brát neschopenku, buď v těchto pěti případech opatrná!

1. Trakař neboli návrat do školních let

Jen si vzpomeň na hodiny tělocviku. Učitelé tuhle pózu používali jako učiněný teror mládeže! Taky jsi vždycky v šatně nadávala, že tě všechno bolí? Aby ne. Kliku měl ten, který spíš držel něčí kotníky a tlačil ho vpřed. Ale co smolař, co měl dlaně na podlaze a nechal se vodit? Poznal bolest jako ze středověku! Fakt chceš něco takového zkusit i v posteli? Tak se připrav na následující.

Za pár minut ucítíš pálení v pažích, tlak krve v hlavě, křeč v dolních končetinách a vztek, že tě tohle vůbec napadlo. Orgasmus? V nedohlednu! Jediné, co budeš vyhlížet, je mast na hořící svaly. Ale jasně, že si člověk nejdřív musí sáhnout na kamna, aby zjistil, že pálí. Když už jsme nohama na zemi, i další disciplínu dotáhnou do konce jen trénovaní. Jak vypadá opravdová výzva?

2. Ve stoje? Posilka zadarmo!

Vypadá to tak sexy! Milenec tě překvapí, zvedne tě jako to nejlehčí pírko, vyhrne šaty, líbá tě na krku a přitom… Takové milování jednoznačně patří k nejoblíbenějším na stříbrném plátně. A u toho by to také mělo zůstat. Když se rozhodneš jít do toho na vlastní triko, zjistíš, že taková pohoda to rozhodně není.

Jistit se jen nohama kolem boků tvého hřebečka, aby nedošlo k pádu? To jde jen chvilku, a to v plném nasazení. A co, chudák tvůj partner? Ten to odskáče nejvíc. Na bedrech má nejen všechny záležitosti tam dole, ale nese celou tvou váhu. A že se těch pár kilogramů pronese, to je tedy fakt!

Po prvním kole budete oba unavení jako po výšlapu na Sněžku a ještě rádi vezmete za vděk starou dobrou klasikou. Ty na zádech, on na tobě. Cože se vám na tom před tím vlastně nelíbilo? I další proces je líbivý na pohled, ale horší v realizaci.

3. Poloha 69 – Jednou měř, dvakrát řež

Říkáš si, že tohle doma provádíte běžně a nic obtížného ti na tom nepřipadá? Tak to ti musíme gratulovat. Jste s miláčkem pravděpodobně stejně vysocí. Jen v totožné výškové kategorii si to jde užít na maximum. Opačný případ? Bída s nouzí!

I s jazykem jako chameleón prostě nedosáhneš všude a ještě se budeš snažit zůstat jako přikovaná na jednom místě, aby měl tvůj poklad přístup tam, kam je třeba. Soustředění, snaha, tělo jako struna. Efekt? Nula!

Pokud jsi vážně o pěkných pár centimetrů menší než ten tvůj, i při nejlepší vůli a úmyslech to prostě nepůjde. Pravidlo devětašedesátky? Do tohoto ringu se musí vstupovat jen s vhodným protivníkem! V následující krkolomnosti ti ale nepomůže ani shodná velikost. Tam je to hluché úplně. Záhul? Slabé slovo!

4. Krabí formace – nic pro amatéry

Řekněme si upřímně, kraba jenom na talíř. Do peřin ho raději zatahovat nebudeme. Jak že se pohybují tihle živočichové? V dětství jsi taky určitě napodobovala jejich chůzi a přiznej se, bavilo tě to jen chviličku.

Zvednout zadeček a dlaně na zem, milenci zaujmou pozice proti sobě a spojí se genitáliemi. Po pár rozkošných minutách budeš mít snahu trochu si ulevit a položit lokty na pevnou podložku. A co hůř, najít způsob, jak se zbavit křečí, ti zabere značnou část milování. Bojovat a nevzdávat se? Optimismus je dobrá věc, ale uvidíš sama, jak pevná je tvá vytrvalost! A teď zabrousíme do trochu jiných vod. Chlorovaných.

5. Vodní hrátky alias bazénová divočina tváří v tvář

Tak tady to nebude tak horké, napadá tě. Voda přece nadnáší a tak jsou všechny trable se silovým cvičením mimo mísu. Jenže i tady fungují aspekty, které nemají s rozkoší co dělat.

Pozice tváří v tvář, kdy si vy dva jen tak „povídáte“, aby to ostatním nebylo moc nápadné, patří ke klasické kamufláži „vodních dětí“, jenže…

Jakkoli je přepadovka tvojí lásky ve vlnách lákavá, nech si raději zajít chuť. On totiž chlór umí hodně věcí, ale jako lubrikant se moc neosvědčil. To už vyjde nastejno sednout si do písku. Veškeré úsilí tady přijde naprosto vniveč. Budeš hledat, pod jakým úhlem si přisednout do milencova klína nejlíp tak, aby to klouzalo. A vzhledem k náročnosti se před okolím prozradíš raz dva. Kde chceš mít ruce? Neříkáme, že je pozice tohoto typu ztracená, ale spoj ji radši se souší.

Souhlasíš, že si tyhle polohy žádají trochu fyzičky? Možná právě proto lidé provozují sex přes web kamery, aby se moc neunavili! Ale i tam to není žádný med, mrkni na tyhle zoufalky, kterým se to pěkně vymstilo! To si člověk vážně nevybere…

Jakou nejvíc náročnou polohu už jsi zkusila? A mělo to nějaké následky? Poděl se s námi o svůj zážitek v diskuzi!

Foto: Thinkstockphotos.com, pinterest.com

6.11.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist