Překvapte ho v posteli! Tipy, které zaručeně nezklamou

Žijete s partnerem delší dobu? Začíná být váš sexuální život trošku stereotypní záležitostí? Vyzkoušejte na něj pár nových triků a váš sexuální život se dostane opět do těch správných obrátek.

,,Na svůj sexuální život jsem si v prvních letech nemohla ani v nejmenším stěžovat. Všechno bylo přesně tak, jak má být, nečekané, divoké, vzrušující, a zároveň romantické. Po několika letech se však pro mě sex stal takovou rutinní záležitostí, ze které už jsem neměla takové potěšení jako dříve. Proto jse se rozhodla ho každý týden něčím okořenit. A musím se přiznat, že to pomáhá. S přítelem se vždy těšíme na to, co vymyslíme nového a náš sexuální vztah to ozvláštňuje, a zároveň i upevňuje“, tvrdí třicetiletá Romana.

Ano, přesně tak! Váš sexuální život stojí za občasné zpestření zejména tak, aby z něj oba měli to správné potěšení a nepůsobil stereotypně. Vyzkoušejte na svého partnera pár triků, které ho jistě nenechají chladným. Je totiž všeobecně známé, že pro partnera je skvělý pocit, když neví, co od vás má očekávat. Vždy pro něj sex s vámi bude takovým malým překvapením.

článek

Kupte si sexy prádlo nebo kostýmek a udělejte mu striptýz! Mnoha ženami prověřená metoda, jak zaručeně dostat vašeho přítele do kolen. Sexy prádlo, či kostýmek udělá s vaším mužem divy. Když si k tomu navíc vyberete hudbu, která se vám líbí, a budete se ladně svíjet před svým partnerem, úspěch máte zaručen. Pokud se na striptýz necítíte, nebo nejste bůhví jaká tanečnice, můžete svého partnera překvapit v posteli v sexy prádýlku a nažhaveným pohledem, že se do vás s radostí zakousne.

Pozvěte vašeho partnera na nečekaný výlet a zkuste sex na neobvyklých místech! Muži mají rádi akční ženy, kterým nechybí slušná dávka fantazie. Můžete navštívit fitness centrum a zkusit sex v sauně, ve whirlpool bazénku, či na odpočívadlech. Pokud vás vzrušuje pocit toho, že vás někdo může zahlédnout, vyzkoušejte sex na veřejných prostranstvích. Doporučuji však pozdější hodiny. Přece jenom za bílého dne, kdy místa často navštěvují děti, není asi tím pravým ořechovým.

Udělejte partnerovi erotickou masáž! Správná erotická masáž dokáže být pro vašeho přítele vzrušující předehrou. Dejte si záležet na správném provedení masáže. Vyhýbejte se nejcitlivějším místům. Záměrně mu masírujte stehna v okolí jeho přirození, občas se ho jen lehce dotkněte, ale ne na dlouho. Zkuste se mu jemně zarývat svými nehty do kůže. Váš partner bude za zanedlouho tak nažhavený, že se nebudete stačit divit. Můžete si zkusit zakoupit také speciální olejíčky, které ještě více podmaňují sexuální touhu partnerů.

článek

Připoutejte partnera k posteli! Pokud nemáte kde, protože většinou to jde jen u postelí kovových, vyzkoušejte sex bez použití rukou. Vašeho partnera zajisté dostanete svou průbojností a aktivitou, když se bude cítit jako váš otrok. Jemně ho drážděte na citlivých místech, a teprve až uvidíte, že jeho vzrušení stoupá, staňte se tou pravou dračicí.

Nakupte si různé sexuální pomůcky! Sami rozhodněte jaké. Jen vy víte, co má váš partner rád. Jako předehru můžete zvolit lehký striptýz spojený s vaším samotným drážděním. Muže vzrušuje pohled na ženu, která mu na sobě přesně ukáže, co má ráda. Jako překvapení můžete koupit také různé erotické hračky pro muže. Třeba ho zrovna příjemně překvapí. Vaší fantazii se meze nekladou.

Zpestřete si sex různými pochutinami! Nakupte si různé druhy ovoce, jako jahody, ananas, kiwi, hroznové víno, jednodušše to, co máte rády a vytvořte si z partnera takový menší dortík. Můžete použít také šlehačku, ale v přiměřeném množství. Pro partnera by asi nebylo příjemné, kdyby byl následně celý zalepený a mastný. Ovoce pokládejte na místa blízko intimních partií a pak je pomalu ochutnávejte. To samé může udělat partner i na vás. Důležitá je trpělivost. Dejte si záležet, šlehačku slízávejte pomalu, s ovocem si hrajte v ústech svých i partnerových. Trpělivost přinese zaručené úspěchy.

Foto: Profimedia.cz
10.9.2013 12:00| autor: Daniela
Více o tématu: erotická masážsex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist