Můj partner mě rád pozoruje při sexu s jiným. Je to normální?

Kandaulismus – že jste tento název nikdy neslyšely? Ano, to je možné, ale když se muž rád dívá na svou partnerku, jak souloží s jiným mužem, o tom už jste možná slyšely. Ano, to je kandaulismus. Že si to neumíte představit? Přečtěte si příběh čtenářky Jarky.

S Martinem mě seznámili naši společní známí na narozeninové párty. Hned jsme si padli do oka a ještě na oslavě se někde v koutku políbili. Pak následoval průběh normálního rande, poznávání a brzy došlo i na poznávání v posteli. Od mých předchozích partnerů nijak nevybočoval a docela jsme si spolu užívali a rozhodně jsme se nenudili. Nemám ráda stereotyp a to ani v sexu a tak jednou za čas použít nějaké svůdné prádýlko nebo nějaké věcičky mi není cizí.

Když jsme se jednou po sexu bavili, jaké je naše největší sexuální přání, Martin mi řekl, že by ho nejvíce vzrušovalo, kdyby mě mohl vidět při souloži s jiným mužem. Myslela jsem, že si dělá srandu, ale vzápětí jsem pochopila, že to myslí vážně. Prý mu to ještě žádná žena nedokázala splnit a že by si to hrozně přál. Nebere to jako nevěru, ale jako zpestření našeho sexuálního života. První co mě napadlo bylo, že se asi zbláznil. Ve trojce jsem několikrát byla, ale to jsem nikdy nebyla zadaná. Řekla jsem mu ne, ale stejně mi to vrtalo hlavou a postupně jsem se ho na to začala vyptávat. Chtěl dovést jednoho kamaráda, kterému se prý líbím a který by do toho šel. A já jsem tedy souhlasila, i když jsem si to vůbec neuměla představit.

články

Asi za 14 dní pozval svého kamaráda Radima k nám na večeři. Vše probíhalo jako normální návštěva, ale jelikož jsem věděla co přijde, raději jsem pila hodně vína, byla jsem strašně nervózní. Asi v půlce večera, už krapet posilněná alkoholem, jsme se s mým přítelem přesunuli do ložnice. Začala jsme se mazlit a líbat a skoro jsem ani nepostřehla, že se s Radimem vyměnili. Nechtěla jsem to kazit a tak jsem si nechala vše líbit. Můj přítel na nás celou tu dobu koukal a bylo vidět, že ho to silně vzrušuje. Byla jsem překvapená, že mě vlastně taky. Když vše skončilo, Radim odešel, ale já jsem měla ráno morální kocovinu. Pořád jsem se ptala Martina, jestli je to takhle správné. Ujišťoval mě, že si mě za to strašně váží, co pro něho dělám a že mě za to ještě více miluje. A tak jsme pokračovali. Měli jsme svůj normální milostný život ve dvou, ale čas od času k nám přišel na návštěvu Radim. Byli jsme taková spokojená trojka, občas byla i legrace, já jsem si pomalu zvykla a už mi to nepřišlo nijak divné. Samozřejmě, že jsme se s tím nikde nechlubili.

Problém nastal po čase, kdy jsem zatoužila mít rodinu. Martin ji chtěl také, ale našeho sexuálního zpestření se nechtěl rozhodně vzdát. Já si  zas nedokázala představit, že by jsme mohli takhle žít i když bychom měli děti. Stála jsem tedy před rozhodnutím, jestli si nechat přítele, kterého miluji, ale který se své praktiky nikdy nevzdá, nebo mít jiného muže a mít normální spokojený rodinný i sexuální život. Rozhodla jsem se pro to druhé. Teď už jsem vdaná a na cestě je druhé miminko. Svému manželovi jsem se se svými zkušenostmi raději nikdy nesvěřila, vlastně nikomu, asi by to nikdo nechápal. Já toho ovšem nelituji, ale kdyby s tím náhodou přišel můj manžel, určitě bych s tím už nesouhlasila.

Také byste vyhověly svému partnerovi, kdyby měl rád kandaulismus? Co si o příběhu Jarky myslíte? Svěřte se nám v diskuzi.

Foto zdroj: profimedia.cz

11.3.2014 12:00| autor: Marie Vendelbergerová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist