HUBNĚTE S REFLEXNÍ TERAPIÍ – nadělte si pod stromeček štíhlé zdravé tělo!

Obezita je nemoc a jako každá má své příčiny. Ačkoli je obezita zjevná, příčiny nejsou vždy jasné a mohou být různé a ne vždy a ve všech případech je člověk sám na vině, že trpí nadváhou. Ovlivňují ji psychické, dědičné, energetické, sociální a další faktory. A sama nadváha je již rizikovým faktorem pro vznik řady nemocí jak fyzického, tak i psychického charakteru. U mnoha žen nadváha vytváří prostor pro vznik úzkosti a celé řady depresí, nejsou se svým estetickým vzezřením spokojeny a tento stav ještě znásobují štíhlé krásky z médií a časopisů, které na ně shlíží “z výšin” téměř opovržlivě.

PROČ TEDY NEZHUBNOUT A JAK NA TO

Vypracovala jsem systém, který na jedné straně využívá poznatků lékařské vědy a na straně druhé používá metod alternativní medicíny, převážně reflexní terapie a bylinné léčby s ohledem na zkušenosti starověkého čínského lékařství. Za pomoci této metody zhubnete pozvolna na požadovanou váhu a zároveň díky reflexní terapii se váš organismu ozdraví, jeho odolnost se zvýší a dojde k harmonickému vyvážení celého vašeho “JÁ”. Připravila jsem proto pro vás seminář, kde se prakticky s touto metodou seznámíte a naučíte se ji používat.

Seminář se koná ve dnech:

12.2. 2005, 16.4.2005, 17.9.2005 a 19.11.2005

Od 9.00 do 14.00 hod.

Praha, základní škola Táborská 421/45, Prah 4-Nusle

Přihlášky: posílejte na: mailto:rok.2004@seznam.cz (jméno, příjmení, adresa, kontakt, termín)

Cena: 500,- Kč v ceně je zahrnut informační leták o tom, jak metodu používat a speciální bylinné prostředky, podporující hubnutí

Platba: předem

složenkou: Jiřina Hennlichová, Pod lázní 12, 140 00 Praha 4

bankovním převodem: 7691530247/0100

NABÍDKA PRO TY, KTEŘÍ SE SEMINÁŘE NEMOHOU ZÚČASTNIT OSOBNĚ:

Je možné si objednat výše uvedené informace o používání této metody vč. uvedených bylinných prostředků. Svoji objednávku posílejte na: mailto:rok.2004@seznam.cz. Obdržíte na dobírku zhruba do 7 dní.

Přeji snadné hubnutí Jiřina-Lucky Hennlichová
poradna.kvalitne.cz

10.12.2004 12:00| autor: Jiřina Hennlichová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist