Díky sexu zhubla 45 kilo! Příběh nejtlustší ženy světa…

Plný nečekaných zvratů je život Američanky Pauline Potter (47), která se svými 317,5 kily propracovala až na nelichotivý post nejobéznější ženy světa.

Když si o ní její exmanžel přečetl v Guinessově knize rekordů, usmyslel si, že ji chce za každou cenu zpátky. Následovaly noci plné vášnivého sexu, během nichž žena zhubla přes šest kilo za měsíc. Za sedm měsíců má dole 45 kg. Jenže partnerovi se to moc nelíbí! Právě kila ho prý na Pauline nejvíce fascinují…

Do obřích rozměrů Pauline, nakynula několik měsíců po rozvodu, když trauma tišila jídlem. Svou už tehdy úctyhodnou váhu 292 kg ještě zvýšila na zmíněných 317,5, což jí zajistilo rekord, o který valně nestála. Styděla se za svá kila a také za to, co se z ní stalo.
S váhou nad tři metráky přestala být soběstačná, sama si nedošla ani na toaletu, přemisťovala se jen díky speciálně upravenému skútru. Zhubnout se jí ale nedařilo, vždy ji dohnala její chorobná závislost na jídle: k večeři dokázala spořádat trojitou porci boloňských špaget a navrch si dala kilo zmrzliny.

[[related]]

Když se k ní nečekaně vrátil bývalý manžel Alex, vše se změnilo jako mávnutím kouzelného proutku. Alexe, mimochodem střízlíka vážícího pouhých 70 kg, přitahují její kila natolik, že jí prostě nedokáže odolat. Milostným hrátkám se spolu oddávají klidně sedmkrát denně a Pauline, jásá. Vždyť milováním dokáže spálit až 500 kalorií! Samozřejmě není tolik pohyblivá na to, aby v posteli předváděla erotickou gymnastiku, kila jdou dolů hlavně při milostné předehře kolem lože. Ale ani samotný sex není problém. Ačkoliv jedna Paulinina noha váží více než celý její partner, dokážou v posteli vystřídat hned několik milostných poloh.

Alexe, který je fascinován obřími rozměry, na jednu stranu hubnutí jeho milenky příliš netěší, na stranu druhou ale uznává, že je nutné už kvůli zdravotním důvodům. A tak se dohodli, že shodí na váhu 240 kg, aby byla konečně schopná chodit a mohla se za Alexem přestěhovat do Arizony.

Má to ale také další důvod. „Už se těším, až si konečně budu moci koupit erotické prádélko,“ říká Pauline, která díky sexu získala znovu chuť do života. Nově nabyté sebevědomí dokonce poněkud utlumilo její chorobnou žravost. Zatímco dříve si z jídla nedokázala nic odepřít, dnes váhá, jestli si dá jako přílohu k Big Macu hranolky nebo kuřecí nugety.

14.8.2012 10:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist