Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jaký je Brad Pitt milovník aneb Se Střelci v posteli!

Jaký je Brad Pitt milovník aneb Se Střelci v posteli!

Jaký je Brad Pitt milovník aneb Se Střelci v posteli!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 21. 11. 2012

Individualisti. Tvorové, které není lehké oblafnout, protože mají doslova rentgenové oči. Jejich znamení je ovlivňováno Jupiterem, což je planeta zasvěcená bohům. Umí si poradit s běžným životem, ale jejich duše zároveň pluje ve vysokých duchovních rovinách.

Jsou tak trochu rozpolcení. Touží po jistotách a obyčejném žití, zároveň však nesmírně silně touží uniknout z běžných muk pozemského bytí. Většinou se přiklánějí k tomu prvnímu, je to přece jen pohodlnější.  Cesty do výšek mimo realitu jim poskytuje sex.

Žena Střelec je nenasytná nymfomanka
To možná trošku přeháním, ale Střelkyně je velmi náruživá milenka a jen málo mužů s ní umí udržet krok. Pokud si získá klíč k její duši, tato žena je pak navždy jeho. Profesně velmi úspěšná, miluje krásné oblečení, u kterého má takovou drobnou úchylku – nerada ho nosí dlouho, nejraději by kousky šatníku po dvou třech onošeních vyměnila.  Je to taková krásná koketka, miluje bezděčné dotyky, čímž naznačuje svou zdánlivou dosažitelnost. Zdánlivou – umí potom zase hezky cuknout zpět.

Život je jedna velká oslava – i v posteli!
Tedy hlavně tam. Střelkyně si umí užívat života, chápe se všech příležitostí, které vyhodnotí jako příjemné a pro sebe obohacující. Neupejpá se nad společenským životem a štědře ho kolem sebe udržuje. Je radost s ní jít na oslavu, neodejdete z ní střízliví, to si pište! Čím je starší, tím je v posteli živelnější, rozvíjí se jako divoká orchidej. A upřímně, milí pánové s malým vybavením, nechte si zajít chuť. Střelkyně miluje VELKÉ a OBJEMNÉ.
Bohužel. Až tedy budete snít o Tině Turner, Sinead O´Connor nebo Kim Basinger či Katie Holmes, tak pozor na to.

Muž Střelec je ztělesněním divokých fantazií
Jestliže byl předchozí Štír v posteli jedovatý a jízlivý, se Střelcem to nebude o nic lepší.  Občas bývá docela bezohledný.  Buď všechno, nebo nic. Nechce nic polovičatě, a pokud mu nechcete vyhovět, běžte od něj raději dál. A to jak v životě, tak v posteli. Je ryze praktický člověk a jeho výlety do světa bláznivého snílkovství mohou být pro partnera překvapením.  V posteli chce mít nadvládu a své partnerce rozhodně bude měnit pohled na svět. Jestli k lepšímu, těžko říct… O tom by mohly povídat partnerky Střelců, například Brada Pitta, Johna F. Kennedyho jr. nebo snad Ozzyho Osbourna?

Ideální partner je jeden
Střelec je zobrazován jako kentaur. Napůl kůň, napůl člověk. Přesně takové má své vybavení – koňské. Snad prý ještě Býk má podobně velké – to jen pro náročné dámy, které zrovna nemají po ruce mužského kentaura. Střelci bývají velmi, velmi přitažliví muži, jsou hezcí a souměrní až téměř hřmotné postavy. Do páru si ale často vybírají ženy, které mohou působit „že se k němu nehodí.“ Proč ne? V tomto je Střelec ovlivňován nikoliv svou mužnou chloubou, ale bohudík, hlavou a srdcem. Potom je společný sex úchvatnou jízdou.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
06. 05. 2013 slavuska . (reakcí: 0)
25. 11. 2012 manislava střelec (reakcí: 1)
22. 11. 2012 gambis ... (reakcí: 0)
21. 11. 2012 lidka2 :) (reakcí: 0)
21. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

24. 03. 2017 Horoskop Střelec

Šéf ti dnes svěří úkol, který však bude vyžadovat tvé plné nasazení a dost hodin práce přesčas. Jestli se rozmýšlíš, ... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist