Femina.cz » Magazín » Celebrity » Ze života celebrit: Cruise má novou milenku, Demi zase zajíčka a Morávková chce miminko!

Ze života celebrit: Cruise má novou milenku, Demi zase zajíčka a Morávková chce miminko!

Ze života celebrit: Cruise má novou milenku, Demi zase zajíčka a Morávková chce miminko!

Magazín: Celebrity | autor: Dorotka G. | vydáno 05. 10. 2012

Být celebritou znamená mít peníze, slávu a snadný přístup všude, kam si zamanete, ale také to znamená ztrátu soukromí a neustále hromadu bulvárních novinářů v patách. A co se jim podařilo zjistit aktuálně právě v těchto dnech?

Tom Curise – novou ženu mu vybírá církev
O tom, že je Tom Cruise zapřisáhlým stoupencem scientologické církve už se popsalo spoustu papírů. Díky jeho víře zkrachovalo i zatím poslední manželství s Katie Holmes, která už neměla nejmenší chuť žít, milovat se a vychovávat dceru Suri podle přísných pravidel, která jí stanoví někdo jiný. Jenže co s tím? I na to našli nejvyšší představení v církvi odpověď. Příští ženu vyberou Tomovi raději sami. Má se jí stát teprve 27 letá Yolanda Pecoraro. Ta kromě toho, že je krásná a mladá, patří mezi členy tohoto kontroverzního náboženství. Tak snad se Tomovi konečně podaří najít partnerku snů. Navzdory dívčím snům, bych jí já osobně být nechtěla ani omylem.

Snad nová láska nedopadne jako Katie, kterou pronásledovala sekta.

Nepoučitelná Demi
Ještě stále se propírá její rozvod s o mnoho let mladším manželem Ashtonem Kutcherem a už světem médií hýbe nová láska. Demi Moore se však zřejmě nehodlá poučit. V jejích sítích uvízl další mladíček. Jejím novým milencem je herec Martin Henderson, který je o celých dvanáct let mladší než ona. Tomu, že se jí více líbí mladí muži plní síly a krásy, než její vrstevníci, rozumím, čemu nerozumím je fakt, že si chce znovu nabít nos. Je jen otázkou času, a to ne, že bychom jí to snad přáli, než se Martin dostane na výsluní a pak uteče za nějakou podstatně mladší.

Válka mezi Batulkovou a Rybovou pokračuje
Když Daně Batulkové zkrachoval celý život díky nevěře tehdejšího partnera Davida Prachaře a následnému útěku za milenkou, trvalo jí dlouho, než se zase postavila na nohy. Čelila tlaku medií i okolí, zatímco její bývalý si užíval s milenkou Lindou Rybovou a spokojeně s ní plodil děti. Teď se však karta pomalu obrací. Dana slaví úspěch v oblíbeném seriálu Comeback a podle všeho nahradí svou letiou rivalku Lindu Rybovou i v seriálu Cesty domů.  Tu se totiž scénáristé podle zaručených zdrojů chystají nenápadně ze seriálu vymazat.

Dana Morávková chce tančit i chovat
Oblíbená herečka i moderátorka Dana Morávková se upsala do další řady taneční soutěže Star Dance. Vzhledem k její krasobruslařské minulosti se nebojíme, že by se jí v soutěži nedařilo. Přesto však existuje jeden důvod, proč by se takové výzvy vzdala. A tím není nic menšího, než miminko. To by si navzdory tomu, že překročila hranici čtyřiceti let toužebně přála ona i její manžel Petr Malásek. Nezbývá než jí držet palce, aby se jí sen vyplnil.

Kim Basinger zmítaná hněvem
Rozpad manželství Kim Basinger a Aleca Baldwina byl ve své době pro Hollywood šokem. Tento dokonalý pár na sebe náhle začal sypat špínu přes media a rozvod na sebe nenechal dlouho čekat. Alec se z něj oklepal velmi rychle a znovu našel štěstí v náručí dnes již manželky Hilarie Thomas. Tato cvičitelka jógy je pravým opakem Kim a našla si cestu i k Ireland, šestnáctileté dceři Kim a Aleca. To však velmi nelibě nese její matka a návštěvy u otce by jí nejraději zatrhla.

Foto zdroj: fanpop.com, tvnova.cz

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
25. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 10. 2012 manislava celebrity (reakcí: 0)
09. 10. 2012 cadouas - (reakcí: 0)
07. 10. 2012 Werushka7 Ze života celebrit: Cruise má novou milenku, Demi zase zajíčka a Morávková chce miminko! (reakcí: 0)
07. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
07. 10. 2012 gambis ... (reakcí: 0)
05. 10. 2012 Lydia001 Celebrity (reakcí: 2)
05. 10. 2012 ladouch . (reakcí: 2)
05. 10. 2012 pepina . (reakcí: 1)
05. 10. 2012 forjames ... (reakcí: 0)
05. 10. 2012 Daniela76 Ze života celebrit (reakcí: 1)
05. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
05. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
05. 10. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist