Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Šílené hubnutí podle Joan Collins: Místo vína pijte tequilu!

Šílené hubnutí podle Joan Collins:  Místo vína pijte tequilu!

Šílené hubnutí podle Joan Collins: Místo vína pijte tequilu!

Magazín: Hubnutí | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 22. 01. 2013

Devětasedmdesátiletá americká herečka, hvězda seriálu Dynastie, Joan Collins, si vybudovala pověst celebrity, která zná na vše odpověď. Odporovat nikoho ani nenapadne, snad z úcty k jejímu věku. Svou poslední radu ale poněkud přehnala.

Na sociální síti Twitter, kde má kolem sta tisíce přátel, udílí rady, kterak se zbavit nadbytečných vánočních kil.První rada zní, vyhněte se obloukem jídelnímu stolu,“ začala Joan nepříliš originálně. To, co následovalo, bylo ale silnějšího kalibru. Svým fanouškům diva doporučila jíst pouze vejce (stačí jedno denně!). "Kdybyste snad přesto měli hlad, není problém. Prostě si zuby vyčistíte mentolovou pastou,“ dí Joan, která vše myslí smrtelně vázně. Jo, a s pitím si taky nelamte vůbec hlavu, klidně si alkohol dopřejte, jen, prosím vás, vyměňte víno za tequilu, případně vodku.

Uvědomuje si vůbec celebrita následky svých opravdu „chytrých“ rad? Určitě se najde v zástupu nejvěrnějších fanynek pár nejoddanějších, které její rady vyzkoušejí. Abychom nebyli úplně zaujatí, některé z jejích tipů se vyplatí vyzkoušet. Třeba omezit konzumaci červeného masa, jídlo obsahující sacharidy a bublinkové nápoje, které nadýmají. Nicméně i tak dietologové nechápavě kroutí hlavami. „Celebrity by příště měly trochu více přemýšlet o tom, co vypustí z úst. Nejsou přece odborníky na diety,“ rozčiluje se členka dietologické asociace Sarah Shenkerová.

Další bizarní diety slavných

Její slova by si měli vzít k srdci i ostatní slavní, kteří pustili do světa fakt „skvělé“ tipy, jak zhubnout. Třeba zpěvačka Beyoncé se pochlubila neotřelým způsobem, jak shodit kila: „Pijte vodu s kayenským pepřem,“ radila. Zpěvačka Mariah Carey jí polévky a ryby, ale pozor, neochucené ani zrnkem soli! Jennifer Aniston zase šokovala svou svéráznou dietou, která sestává ze 14 dětských výživ denně. A nebyla by to Lady Gaga, kdyby nepřispěchala s něčím opravdu šíleným. Její dieta spočívá v pití whisky. Kromě toho, že se nenajíte, ještě utratíte hromadu peněz. A pozor, součástí kúry je i cvičení, kocovina nekocovina...Prapodivná dieta je také ta, kterou drží Gwen Stefani, která jí jeden den třeba vše, co má žlutou barvu, další jen vše bílé.

Shrnuto a podtrženo, celebrity by se měly spíše držet filmu a hubnout jen s odborníky. Některé jejich nápady jsou totiž skutečně šílené, že?

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
10. 06. 2013 soffka Dieta (reakcí: 0)
09. 06. 2013 lidka2 - (reakcí: 0)
28. 01. 2013 Katka Dieta (reakcí: 0)
27. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
22. 01. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
22. 01. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
22. 01. 2013 ladouch . (reakcí: 0)
22. 01. 2013 manislava šílené hubnutí (reakcí: 0)
22. 01. 2013 gambis ... (reakcí: 0)
22. 01. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)
22. 01. 2013 lucik21 ... (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

06. 12. 2016 Horoskop Váhy

Pracovní záležitosti, které ti nedávaly spát, se jakoby mávnutím kouzelného proutku vyřeší a tebe čeká navíc buď pový... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist