Deset typů chlapů, se kterými si raději nic nezačínej. Těmto mužům se vyhni obloukem!

Najít muže snů je pekelně těžké, ale abys to hledání měla snazší, musíš selektovat ty chlapy, se kterými bys akorát ztrácela čas. Zní to možná krutě, ale pokud chceš mít krásný a pohodový život, těmto chlapům se raději vyhni.

typy-chlapa-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Jsi zase sama, a tak se poohlížíš po nějakém sexy chlápkovi, který by stál nejen za hřích, ale ze kterého by se mohl vyklubat potenciální otec tvých dětí. Než ale kývneš nějakému sympaťákovi na rande, popřemýšlej, jestli nepatří do desítky typů chlapa, se kterými není radno si nic začínat.

Šoumen pro všechny

Všichni známe ty muže, co je kolem nich vždy plno lidí a co nezkazí žádnou legraci, naopak dokáží pořádně rozproudit zábavu. A jsou ochotni klidně v deset večer, kdy už klimbají v pyžamu u televize, se vyfintit a vyrazit do společnosti jen proto, že měli jeden neodbytný telefonát od kamarádů. Zkrátka chtějí být pořád na výslunní a rozdávat dobrou náladu. Jenže v soukromí bývají tyhle typy lidí dost depresivní, kromě toho si s ním moc neužiješ poklidných večerů, protože většinou dá přednost bujaré společnosti.

Pan Všeználek

Všude byl, všechno zná, všechno viděl a neexistuje nic, o čem by nemohl mluvit. Chytré muže máme samozřejmě rádi, ale ne ty typy, co se snaží za každou cenu dokázat, že patří mezi největší myslitele světa. Rande s ním bude jeden velký opruz, protože tě za prvé nepustí ke slovu a za druhé se bude za každou cenu snažit předvést, co všechno ví.

Nevěrný milovník

Stačí jen, že projde kolem a už všechny ženy sní o tom, jak je bude jednou držet v náručí a divoce se s nimi milovat. Tenhle týpek to ale o sobě moc dobře ví a náležitě si to užívá. Vypadá jako filmová hvězda a taky se tak chová. Lichotka od něj určitě potěší, stejně tak pozvání na skleničku vína, ale dobře si promysli, jestli chceš u tohoto typu muže skončit v posteli jako další trofej nebo si ho dokonce vzít a trpět celý život jeho nevěrami.

Citlivka

Stačí, že ho píchne v boku, vynadá mu v práci šéf nebo jednou dáš přednost kámošce před ním a hned přijde slzavé údolí. Tak každý máme někdy smutnou náladu a potřebujeme od druhého pohlazení, ale jestli je tvůj nový objekt citlivější než deset menstruujících žen pohromadě, je něco špatně. Víme, že to nikdo nemá jednoduché, ale přeci nechceš na každém rande poslouchat, jak se celý svět proti němu spiknul.

Ranař

Tak tenhle typ rozhodně nebrat. Mužům, co mají sklony k násilí, a dokonce vztáhnou ruku i na ženu, by ses měla obloukem vyhnout. A ať tě ani nenapadne v nich vidět jakoukoli oběť a snažit se jim pomoci a doufat, že se jednou změní. Tohle musí chtít oni sami, pokud nejsou schopni chodit světem bez násilí, je to jejich problém, ty se do toho nemíchej a nohy na ramena.

Perfekcionista

Imponuje ti, jak je tvůj kolega vždy dokonale upraven, oholen, v nažehlené košili a vždy v čistých botách? No, vypadá to možná dobře, ale napadlo tě někdy, že když bys ho pozvala na rande, tak bys to mohla být v budoucnu ty, kdo mu bude denně žehlit košile a připravovat čisté boty? O tomhle muži přemýšlej jedině v případě, že i ty jsi ta paní dokonalá, co musí mít doma vždy čisto a všechno předem připravené, ale jinak od něj ruce pryč. Pokud má přísný metr na sebe, bude ho mít i na tebe, a jestli jsi spíše typ, co dává věcem volný průběh, tak by tě s tímto mužem čekala nejedna hádka.

Lenoch všech lenochů

Vyhnout by ses měla ale chlápkovi, co není dokonalý vůbec. Tedy chlápkovi, co si na sebe vezme klidně špinavou košili, protože je líný si vyprat nebo co bude raději chroupat staré rohlíky, než by si šel nakoupit čerstvé. Pokud je to jen dočasný styl mládeneckého života, tak proč ne, ale jestli je líný na všech frontách, v práci nechává vše na ostatních a když má s tebou rande, nedojde ti k baru ani pro vodu, protože by si ošoupal své ctěné nožičky, tak taky je volba snad jasná, ne? 

Lakomec

Nechal by si pro korunu koleno vrtat, nepozve tě ani na slanou vodu, a když mu prodavačka špatně vrátí, je schopný se vracet přes celé město, aby z ní vymámil pětikorunu, která mu právem náleží? Tak s tímto panem „Šetřílkem“ si moc legrace neužiješ. Jedna věc je rozumně nakládat s penězi, a ne bezhlavě utrácet, ale jestli někdo počítá každou korunu, tak s ním bude život jedno velké peklo.

Věčně zamilovaný

Ví se o něm, že bezhlavě miluje svou spolužačku z vysoké, ale ta se už vdala, má tři děti, skvělého muže a rozhodně to nehodlá nijak měnit. Říkáš si, že budeš tou, která ho z nešťastné lásky vyléčí, a tak s ním trpělivě chodíš na rande a přehlížíš jeho nešťastné pohledy, když kolem něj projde jeho vytoužená. Tak to dej okamžitě zpátečku, ať si nejdříve vyřeší své předešlé vztahy nebo ať se pochlapí a na svou lásku, která nikdy nebude jeho, zapomene. Ty nejsi jeho máma, abys ho chlácholila.

Sexy zloduch

Tak tenhle typ chlapa je prostě sexy, k sežrání a všechny bychom ho chtěly mít a snít o tom, jak se v naší náručí změní v hodného beránka. Ale realita bývá jiná. Jenže pod vlivem romantických filmů, kde ti největší gauneři jihnou v objetí krásných hrdinek, se znovu pouštíme do vztahů s těmi největšími zlosyny a pak nám zbudou jen oči pro pláč.

Zkušenosti našich čtenářek

Lenka (42 let): „Tak já mám zkušenosti s lakomcem. Vybrala jsem si ho proto, že mi imponoval právě tím, jak dokázal šetřit a zacházet s penězi. Před ním jsem totiž žila s mužem, který všechno rozházel a prohýřil, a dokonce na jeho dluhy padly moje životní úspory. Proto jsem uvítala, že Mirek je zodpovědný a zná hodnotu peněz. Ale nakonec se ukázalo, že je to snad ještě horší. Nemohla jsem si nic koupit, vše měl spočítaný, když jsme jeli na dovolenou, tak jen do toho nejlevnějšího penzionu, večery trávili na pokoji a pili vodu z vodovodu, zatímco ostatní turisté se vesele bavili někde v baru,“ vzpomíná Lenka.

Kateřina (28 let): „Tak já zrovna teď chodím s jedním, co mu ruce narostly dozadu, tedy s největším lenochem pod sluncem. Bydlí u své maminky, a je zvyklý na všechen komfort. A líný je i se mnou, nevím, jestli je to tou dobou, kdy je každá druhá feministka, ale já nemám nic proti tomu, když mi muž podrží dveře. Ten můj mi ale nepomůže ani s kufrem, když jedeme na dovolenou. Chová se hůře než ženská. Jinak je fajn a mám ho ráda, ale to, že mě bere spíše jako parťáka než křehkou bytost, o kterou by se měl starat, mě fakt štve,“ postěžovala si Katka.

Lída (35 let): „Jednou jsem měla rande s docela krásným mužem, ale tím to končilo. Myslel si o sobě, že spolkl všechnu moudrost světa. Ať jsem řekla cokoli, vždy měl tendence mě opravovat. A když se začal navážet do mé práce, kterou dělám odjakživa, už jsem to nevydržela a na rovinu mu řekla, že je to náfuka, a odešla pryč,“ podělila se s námi o zážitek Lída.

Jak to vidíš ty? Trefili jsme se do desítky chlapů, co fakt nebrat, nebo máš jiný názor? Napiš nám do diskuze, s jakým chlapem bys na rande nešla ty.

Foto: Shutterstock.com

4.6.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist