Šokující odhalení. Ženská vagína má léčivé schopnosti! Poradí si i s mužskou rýmičkou

První pomoc při rýmě a nachlazení? Samozřejmě čaj s medem, jak jinak! Jenže si co budeme nalhávat, kvalitní včelí produkt něco stojí. Vědci jsou ale na stopě úspornému řešení. Domácí lékárna je poblíž. V ženském klíně! Je tahle šílenost vůbec možná?

Podle Českého svazu včelařů spotřeba medu z dlouhodobého hlediska neustále roste. Se zvyšující se poptávkou rostou samozřejmě i jeho ceny. Kilogram přírodního zázraku vyjde v průměru na dvě stovky a předpokládá se, že bude hůř. Ovšem s novým vědeckým výzkumem přichází naděje, jak ušetřit. A vypadá to, že včely si můžou pomalu „vorazit“.

Nejlepší úl? Pochva!

Vědci z univerzity v San Diegu kápli na pokrokový objev století. Zjistili, že poševní med, tedy sekret, má stejné složení jako ten včelí. Jediný rozdíl? Pouze v chuti. Tím to hasne! Navíc ten z dámské svatyně je prý o něco stravitelnější. A teď se drž, i on prý umí léčit mnoho nemocí. Znamená to snad, že ženy mají v klíně pojízdnou lékárnu? No už to tak bude!

Nová ženská zbraň je na světě

Profesor Silvio Dualibi, který má tohle odhalení na triku, provedl mnoho analýz, než se dopátral tak zajímavé pravdy. Pořád ti to nejde na rozum? No ani nám ne, ale tohle vysvětlení zní docela logicky. V oblasti stydkých pysků se prý nacházejí žlázy, které produkují výpotky a tekutiny. Spojuje je jedna věc – speciální složka, která je ze 70 procent tvořená vodou a ze 30 procent hlenem.

A právě tenhle konkrétní hlen je něco jako včelí med v bledě modrém. Obsahuje totiž stejné látky. Orální hrátky v ložnici jsou tedy učiněná léčebná kúra. Především pro tvého milence! Když ti dopřeje potěšení ústy, už ho žádný bacil nedostane. Nedělá to rád? Tak teď máš v rukou důvod, který ho definitivně přesvědčí. Díky jazykovému cvičení bude zdravý jako rybička. A pozor, zásoby jsou neomezené!

Léčivý pramen, co nevyschne

Naprosto banální rovnice s jasným výsledkem. Čím víc má žena orgasmů, tím víc se v poševním sekretu tvoří medové složky. Bomba na závěr? Tahle domácí výroba prý není omezena věkem. Nezastaví se ani u starších žen. Jediné, co ji může ohrozit, jsou hormonální změny, ale jinak je to v pohodě! Zkrátka a dobře, máš dar. Jsi pro muže nejlepším doktorem! A to ani nepotřebuješ diplom z medicíny…

Jeden sex místo čaje s medem

Podle vědců v období chřipek poševní med snižuje riziko onemocnění. Tenhle intimní medikament s výrobou na počkání prý taky dost zvyšuje imunitu. Jestli se nápad s orálním sexem ujme, včelky čeká zasloužený důchod. Produkci léčiv máme ve svých rukou. Respektive v kalhotkách! Zdarma a ještě si u toho přijdeme na svoje… Není to zpráva jako hrom?

Teď už nebude těžké k téhle praktice přesvědčit i ty největší odpůrce. Mimochodem, znáš kultovní komedii Prci, prci, prcičky? Tahle scéna s názvem „jazykové tornádo“ se stala slavnou! Třeba to takhle bude vypadat i u tebe doma…

Co si o tom myslíš? Je to další vědecký výstřelek a výkřik do tmy, nebo ti to přijde jako reálná záležitost? Poděl se s námi o svůj názor v diskuzi!

Foto: shutterstock.com

27.1.2016 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist