Protivná nálada vám ničí život? Víme, co s tím!

Poslední dobou pouštíte blesky a vlnu nádavek na všechny strany, nic se vám nedaří a nejraději byste svého drahého vykopla na Mars? Omluvit se nedokážete, protože za to přece nemůžete, vždyť jak byste mohla, když svoji náladu prostě nezměníte?!

Nehledejte na vašem životě jen to špatné

S partnerem jste už táák dlouho, děti zlobí, v práci začínají propouštět a vy jste se zrovna pohádala s šéfem? Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, zkuste se na chvíli vymanit z kolotoče povinností a vydechněte si. Nemá cenu ze sebe dělat tu největší harpii, když jinak jste tak skvělá, vtipná a jednoduše báječná. Děti nechejte hlídat babičkou, zajděte si na nákupy a pochutnejte si na chutném koláči, na který jste si zašla do vyhlášené cukrárny. Uvědomte si, co vše máte ve svém partnerovi, jak moc jsou vaše děti úžasné a především, že jste si konečně splnila sen o velké rodině a skvělé práci.

Naučte se myslet pozitivně a nezapomínejte na to

Je to opravdu strašně jednoduché myslet negativně, když se vám zrovna nic nedaří. Ale neúspěch netrvá věčně a tak to taky bude ve vašem případě, vzpomeňte si na všechno hezké a hledejte na všech věcech to dobré, i když tam na první pohled nemusíte vůbec nic spatřovat. Čekejte jen to krásné, protože jinak se na vás nalepí nehody, neshody a věčně špatná nálada vám přinese akorát další přešlap nebo dokonce hádky s partnerem a ty vám vůbec nepomohou.

článek

Proč máte pořád špatnou náladu? Hledejte viníky!

Všímáte si, že vám negativní myšlenky vždy spustí schůzka s vaší kamarádkou, které jen věčně rýpe a snaží se vás neustále dobírat závistivými řečmi? Normálně toto přátelství bez průtahů ukončete, protože nemá cenu se dále stýkat, když z vás vysává všechnu pozitivní energii, vždyť tu máte připravenou pro vaši rodinu, manžela a děti. Vypusťte ze svého života všechny vysavače dobré nálady i energie. A je jedno, jestli to bude nejlepší kamarádka, nebo bratranec se sestřenicí.

Bavte se

Nezapomínejte na zábavu. Naučte se pravidelně dělat věci, které vám do života přinášeji radost. A je jedno, jestli je to práce na zahrádce, pokec s kámoškou, dobrá kniha nebo super zamilovaný film. Dopřávejte si pravidelně tyto činnosti a nechte je na sebe blahodárně působit. Naučte se také chodit do přírody. Ta má úžasnou moc regenerace, objímejte stromy, kochejte se krajinou, zhluboka dýchejte. Uvidíte, že vaše nálada poletí k raketovým výšinám.

Jak bojujete vy se špatnou náladou? Necháte se unést emocemi nebo je držíte pevně pod pokličkou? 

Foto zdroj: profimedia.cz

26.6.2014 8:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist