Protivná nálada vám ničí život? Víme, co s tím!

Poslední dobou pouštíte blesky a vlnu nádavek na všechny strany, nic se vám nedaří a nejraději byste svého drahého vykopla na Mars? Omluvit se nedokážete, protože za to přece nemůžete, vždyť jak byste mohla, když svoji náladu prostě nezměníte?!

protivna-nalada-1100x618.jpg

Nehledejte na vašem životě jen to špatné

S partnerem jste už táák dlouho, děti zlobí, v práci začínají propouštět a vy jste se zrovna pohádala s šéfem? Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, zkuste se na chvíli vymanit z kolotoče povinností a vydechněte si. Nemá cenu ze sebe dělat tu největší harpii, když jinak jste tak skvělá, vtipná a jednoduše báječná. Děti nechejte hlídat babičkou, zajděte si na nákupy a pochutnejte si na chutném koláči, na který jste si zašla do vyhlášené cukrárny. Uvědomte si, co vše máte ve svém partnerovi, jak moc jsou vaše děti úžasné a především, že jste si konečně splnila sen o velké rodině a skvělé práci.

Naučte se myslet pozitivně a nezapomínejte na to

Je to opravdu strašně jednoduché myslet negativně, když se vám zrovna nic nedaří. Ale neúspěch netrvá věčně a tak to taky bude ve vašem případě, vzpomeňte si na všechno hezké a hledejte na všech věcech to dobré, i když tam na první pohled nemusíte vůbec nic spatřovat. Čekejte jen to krásné, protože jinak se na vás nalepí nehody, neshody a věčně špatná nálada vám přinese akorát další přešlap nebo dokonce hádky s partnerem a ty vám vůbec nepomohou.

článek

Proč máte pořád špatnou náladu? Hledejte viníky!

Všímáte si, že vám negativní myšlenky vždy spustí schůzka s vaší kamarádkou, které jen věčně rýpe a snaží se vás neustále dobírat závistivými řečmi? Normálně toto přátelství bez průtahů ukončete, protože nemá cenu se dále stýkat, když z vás vysává všechnu pozitivní energii, vždyť tu máte připravenou pro vaši rodinu, manžela a děti. Vypusťte ze svého života všechny vysavače dobré nálady i energie. A je jedno, jestli to bude nejlepší kamarádka, nebo bratranec se sestřenicí.

Bavte se

Nezapomínejte na zábavu. Naučte se pravidelně dělat věci, které vám do života přinášeji radost. A je jedno, jestli je to práce na zahrádce, pokec s kámoškou, dobrá kniha nebo super zamilovaný film. Dopřávejte si pravidelně tyto činnosti a nechte je na sebe blahodárně působit. Naučte se také chodit do přírody. Ta má úžasnou moc regenerace, objímejte stromy, kochejte se krajinou, zhluboka dýchejte. Uvidíte, že vaše nálada poletí k raketovým výšinám.

Jak bojujete vy se špatnou náladou? Necháte se unést emocemi nebo je držíte pevně pod pokličkou? 

Foto zdroj: profimedia.cz

26.6.2014 8:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.
TOPlist