Jak to vidí Lasice: Na co v dnešní době utáhnout chlapa?

Říkalo se, že s chlapem se to dá uhrát přes postel nebo přes kuchyň. Jenže platí to i dnes? V nadpisu to sice zlehčuji, ale přesto. Co je vlastně to, co v dnešní době muži oceňují na ženách? A na co jde tedy chlapa takzvaně utáhnout?

jak-to-vidi-lasice-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Postel a kuchyň jsou klasiky, které snad neomrzí a hodí se mít je ve svém “repertoáru”. Minimálně pro určitý typ mužů. Jenže dnes už nejsou pro všechny chlapy zaručeným “tahákem” jako bývaly! V mama hotelech bývá jídla dost, a pokud ne tam, přes dovážkovou službu se snadno obstará nákup nebo teplé jídlo až pod nos – bez komplikací i závazků… Ani s tou postelí to nemusí být taková záruka, jako bývala. Některým chlapům už totiž stačí porno, virtuální sex a na hodinku s umělou pannou se prý stojí fronty! Sex je dostupný snadno, rychle a levně. A co si budeme povídat, že by se chlap o ženu musel nějakou dobu snažit, než se jí dostane do kalhotek, také už není úplným standardem. Základní potřeby – jídlo a sex si tedy zajistí pohodlně z gauče, na pár kliknutí do chytrého telefonu.

Co je na tom všem pozitivní? Že ti, kteří stojí o vztah, ve finále víc oceňují osobnost partnerky, než její kulinářské umění a další praktické přednosti. Pojďme se podívat, které vlastnosti jsou dnes mnohými muži oceňovány a na žebříčku hodnot stoupají vzhůru…

Přirozenost

Najdou se muži, kteří po svém boku chtějí mít paní dokonalou, ale i ta iluzorní dokonalost se může po čase proměnit v nudu nebo dokonce otravu. Být dokonalá totiž často stojí mnoho úsilí, které se projeví i na volném čase, peněžence a spontánnosti. Většinu žen při “lovu” na muže jako první napadá úprava vzhledu, ale ráda bych podotkla, že umělá krása už tolik netáhne. Upravit tvář nebo tělo už není široké veřejnosti nedostupná věc a být krásná už nestačí. To jsou totiž dnes skoro všechny a tak nějak se to předpokládá, respektive bere běžně. Přirozenost je ale zrovna to, co muže přitahuje. Ať už ve vzhledu, nebo v chování. Samozřejmě vždy kultivujme jak naše tělo, tak i duši, ať má naše přirozenost možnost vyniknout v té nejlepší podobě!

Inteligence

Jak už jsem psala výše, jen krása nestačí. V minulosti se od ženy neočekávalo, že by měla mít něco v hlavě. Jenže to už je dávno pasé a inteligentní žena muže neohrožuje, naopak ho doplňuje a je rovnocennou parťačkou.

Další Lasice:

Vlastní zájmy

Stále jsou muži, kteří vyhledávají partnerky, které budou plnit hlavně roli manželky a matky jejich dětí. Nemají zájem o to, aby si ženy někam couraly nebo měly vlastní zájmy, to může být také noční můrou pro nejednoho žárlivce. Jenže pro většinu pokrokovějších chlapů jsou vlastní zájmy, vášeň pro cokoliv, radost ze života i práce u partnerky velmi žádoucí, až zásadní.

Charakter

To, že si ženy stěžují na bezcharakterní muže, víme. Jenže i z opačné strany slyším stejný nářek. O tom, že ženy jsou povrchní, zajímají je jenom peníze, postavení a zábava, ale ruku k dílu přiložit nechtějí a nedá se na ně spolehnout. Asi takhle – na obou stranách se najdou jak charakterní lidé, tak logicky i jejich opak. O morálně kvalitní osoby poptávka stoupá tím spíš, čím méně jsou dostupné. Být tedy z těch, které to mají v hlavě srovnané, je velkou výhodou.

Vždy se musíme ohlížet na to, že každý z nás má samozřejmě jiné preference, žebříček hodnot a to se mění i v čase podle věku, situace i aktuálního nastavení. Doba se však posunuje a na ženy už není pohlíženo (jen :-)) jako na objekt rozkoše nebo pracovní síly. Máme prostor projevit vlastní osobnost a na to utáhnout chlapa! Tak do toho…

text: Nikola Rusnáková, odbornice na vztahy a vztahová koučka, foto: shutterstock

21.10.2022 2:00| autor: Nikola Smekalova

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist