Poporodní deprese, hvězdy za mřížemi i nejlepší milenec aneb Nový týden na Femině!

Těhotenství a porod je jeden z nejkrásnějších a zároveň i nejtěžších zážitků v životě ženy… Konečně máš za sebou ranní nevolnosti, břicho obřích rozměrů je pryč a s vytouženým miminkem v náručí se těšíš domů. Jenže se k tobě připlíží poporodní deprese…

Poporodní deprese jako strašák mužů?

Poporodní deprese není nic příjemného a překonat ji vyžaduje odbornou péči a trpělivost celé rodiny. Jenže co když to není žena, kterou přepadne, ale muž? Říkáš si, co je to za pitomost, když jde o hormonální změny v těle ženy po porodu? Až taková pitomost to není. Trpí jí i muži. Víc ti prozradí Lucka Feiková ve svém článku už v úterý.

Srovnej hormony pomocí jógy

Porod ti sice ještě nehrozí, ale potýkáš se s únavou, podrážděností nebo nespavostí? I ty můžeš mít pěkně rozházené hormony. Co s tím? Buď do sebe začneš cpát hromady prášků, nebo můžeš vyzkoušet hormonální jógu. Proč bys to měla docela určitě udělat a v čem ti pomůže? To ti poradí Pavla Jelínková.

Nejlepší milenec

Za nás je úplně nejlepším lékem na všechny stresy, smutky a deprese láska a s ní spojené milování. Tedy pokud máš v posteli muže, který ví, jak tě přivést k šílenství. Jak toho nejlepšího milence poznat, aniž bys musela s každým hupsnout do postele? Je tady jedno řešení. Stačí zjistit, jakou má povahu. Tipni si, který muž bude v posteli nejlepší: Morous, vtipálek nebo pohodář? Odpověď ti dáme už v pondělí.

Hvězdy za mřížemi

Celebrity mají lehký život, říkáš si. Mají hromady peněz, dostanou se všude, kam se jim zachce a když jde o nějaký ten přestupek, díky slavnému obličejíku mají na spoustě míst protekci a to nemluvíme o tom, kolikrát se třeba vyhnou placení pokuty za špatné parkování. Ale my pro tebe našli hned pět celebrit, které si své tresty odpykaly pěkně v chládku. Příjemná zkušenost to jistě nebyla, nebo si snad umíš představit večírkovou královnu Paris Hilton ve vězeňském mundúru? A přesto ho oblékla. Za co a kdo další ze slavných skončil za mřížemi? To ti prozradíme hned v pondělí.

Zábava i Čachtická paní

Také už sis zvykla, že ti každý pátek přinášíme zbrusu nový zábavný kvíz, ve kterém si proklepneme tvé znalosti? Tentokrát si pro tebe Lenka Zelnitiusová připravila kvíz trošku strašidelný – zaměřila se totiž na Čachtickou paní. Zkus si, co všechno víš o téhle nelítostné ženě. Na kvíz se můžeš těšit už v pátek.

Tradičně pro tebe chystáme hromadu nových receptů, na každý den nový horoskop i kartu dne. Nestihla jsi online výklad karet? Nevadí, Sára je připravena ti odpovědět na tvé otázky i v naší astroporadně. Máme pro tebe i spoustu zajímavého čtení a nezapomínej také sbírat body do Femina klubu.

Tak krásný nový týden s Feminou!

2.10.2017 12:00
Více o tématu: deprese

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist