Fobie, podivné výzkumy i nevěra aneb Nový týden na Femině!

Každý z nás má určitě něco, čeho se bojí. Nejčastěji alespoň my, ženy, šílíme z pavouků, bojíme se výšek nebo uzavřených prostorů, někteří mají strach z bakterií a tak si pořád běhají mýt ruce. U nás v redakci ale jdeme ještě dál, někteří z nás mají strach z ptáků, další se bojí neskutečně hadů a jiné třeba létání…

Fobie slavných

S fobiemi se pere asi každý a je jedno, jak malicherné připadají nám ostatním. Dotyčný má prostě problém a pokud si to nezažiješ na vlastní kůži, nepochopíš, jak moc ho trápí. A není to nic výjimečného ani mezi celebritami. Ty také mají různé strachy. S čím se pere hvězda jako je David Beckham, Madonna nebo Scarlett Johansson? To zjišťovala Lucka Feiková a určitě budeš překvapená jakými fobiemi hvězdy trpí. Napovíme, že jedna z nich má strach ze zrcadel.

Bláznivé výzkumy

To, že výzkumníci občas neví, co by vymysleli, víme. Ale že se někdy vrhnou do tak praštěných studií? Tak tomu se snad ani nechce věřit, a že to je vůbec někdo ochotný sponzorovat? Šílenost! Na co přišli tentokrát? Vzali si na paškál nás ženy coby spolucestující v autě, velikost penisu i antikoncepci. Myslíme, že se dobře pobavíš, až si v pondělí článek přečteš.

Bylinky, co musíš na podzim mít

Podzim s sebou přináší nejen protivný déšť, vítr a plískanice, ale také s tím spojené pocity úzkosti, deprese a stres. Jenže s námi se letos nemusíš vůbec bát. Pavla Jelínková si pro tebe připravila bylinkový tahák, ve kterém ti prozradí, které bylinky ti pomohou navodit dobrou náladu a vrátit tě zpět do pohody. A nemusíš se bát, že tě budeme honit na sběr, všechny je pohodlně pořídíš v lékárně nebo v prodejnách se zdravou výživou.

Co je nevěra a co ještě není?

Podlehla jsi kouzlu toho neskutečného samce od vedle a dala sis s ním parádní líbačku na poslední party a teď máš výčitky svědomí? Zamilovala ses platonicky do svého šéfa nebo zadaného kamaráda a teď máš vůči svému partnerovi výčitky? Ještě nezoufej, Alžběta Bublanová si pro tebe připravila na úterý článek, ve kterém tě provede tím, co je podle všech měřítek už nevěra a co ještě není.

Vrásky? To neznáme!

Děsíš se každé ráno pohledu do zrcadla? Utrácíš tisíce za anti-age kosmetiku a bedlivě sleduješ každou novou vrásku, která se ti náhodou objeví? Pak si nenech ujít náš článek s antivráskovým desaterem. Zjistili jsme, jak si poradit se stárnutím a hlavně jak ho oddálit a rozhodně to není jen o kosmetice nebo plastické chirurgii. Krásný a mladistvý vzhled můžeš mít i mnohem levněji a dostupněji.

A co pro tebe chystáme dál?

Podíváme se na běh tak trošku jinak, nebo spíš na tak trošku vytuněný běh, který by tě mohl nejen bavit, ale zároveň je i skvělou sebeobranou. Chystáme pro tebe zbrusu nový zábavný kvíz, kde prověříme tvé znalosti a připravujeme i novou soutěž.

Tak nás nezapomeň sledovat a krásný nový týden s Feminou!

18.9.2017 12:00
Více o tématu: bylinkydepresenevěra

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist