Nové horoskopy na Femině. Bav se s námi!

Horoskopy, tajemno, výklady karet, kyvadlo, lunární kalendář, runy lásky… tohle všechno nás prostě baví a víme, že i tebe a tak se snažíme ti přinášet stále nové a nové věci, které tě budou bavit a které ti tak trošku pomohou i nakouknout pod pokličku budoucnosti. Co máme nového?

Roční horoskop na míru

Nový rok je před námi a ty možná přemýšlíš, jaký bude – lepší než ten minulý? Horší? Povede se ti konečně najít pohodovou práci, která by tě bavila a zároveň dobře živila? Potkáš konečně toho svého prince na bílém koni? Vyhraješ ve sportce nebo navštívíš nějakou tu zajímavou destinaci? Nech si vypracovat roční horoskop na míru. Stačí zadat své datum a hodinu narození a pak jen počkat, až ti naši odborníci zpracují horoskop na zhruba padesáti stranách. Dostaneš jej v kvalitní knižní vazbě a krásném provedení. Objednat si jej můžeš tady.

Partnerský horoskop na míru

Už máš dost všech těch obecných horoskopů, které se ti snaží vnutit, že tvůj úhlavní nepřítel a člověk, se kterým si rozhodně nerozumíš, je pro tebe ten pravý? Nech si udělat partnerský horoskop na míru. Dozvíš se, jestli je tvůj vyvolený podle astrologie k tobě ten správný, jak moc se k sobě hodíte, co máte společného a na co by sis naopak při soužití s ním měla dávat pozor. Horoskop dostaneš vypracovaný na zhruba dvaceti stranách a objednat si ho můžeš tady.

Dětský horoskop na míru

Spíš než tvůj osud tě zajímá osud tvého dítka? Skvělé, i pro tebe máme možnost nechat si vypracovat dětský horoskop na míru. Podle data a hodiny narození snadno zjistíš, pro co má tvůj drobek talent, čemu by se měl věnovat a čemu se zase raději vyhnout, protože v tom se mu dařit nebude. Dozvíš se také, jak to vypadá do budoucna s jeho studiem, vztahy i kariérou. Pokud tě to zaujalo, mrkni sem.

Osobní horoskop na míru

Proč se ti v životě dějí věci, které se dějí? Co by se ti mělo dařit a čemu bys měla věnovat pozornost a na co bys měla raději rovnou zapomenout? Jaký typ práce je pro tebe vhodný a ve které profesi se ti naopak dařit vůbec nebude? Potkala jsi už muže svých snů, nebo na tebe ta pravá láska teprve čeká? Na všechny tyto otázky ti odpoví osobní horoskop na míru. Objednat si ho můžeš tady.

A samozřejmě, že máš i nadále k dispozici neplacené verze horoskopů, ať už denní horoskop, týdenní podle tarotových karet, lunární kalendář nebo třeba runy dne. Vyzkoušet si můžeš vytáhnout také kartu dne, nebo se zeptat kyvadla na odpovědi na tvé otázky. Rubrika horoskopy je tu jen pro tebe. Tak se bav a užívej.

14.1.2019 12:00
Více o tématu: horoskopy

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist