Rozvody, dieta podle Francouzek i pískání v novém týdnu na Femině

Taky ses tak moc těšila, až jaro konečně alespoň trošičku zaklepe na dveře? Konečně je to tady a ty se děsíš toho, že budeš muset odhodit kabát a odhalit tak kila, co se ti od Vánoc nepovedlo shodit. Je jasné, že o tom nemluvíme jenom proto, abychom ti udělali depku, ale protože pro tebe máme řešení. Jaké?

Dieta podle Fancouzek

No, dieta asi není úplně to přesné označení, spíš než o dietu totiž jde o životní styl, který si rozhodně zamiluješ. Kromě toho, že si pochutnáš na takových lahůdkách, jako jsou čerstvé sýry, pečivo, lahodné víno i čokoláda, naučíš se žít tak nějak lépe. To zní docela dobře, co říkáš? Tak úplně lehké to mít sice nebudeš, ale věř nám, tenhle styl si zamiluješ stejně jako Alena Kubátová, která o něm zjistila úplně všechno.

Rozvody celebrit jako noční můra

To, že rozchody nejsou nic příjemného, ví snad úplně každý. A co teprve když se rozchází dvě celebrity, to je potom o zábavu postaráno. Vše se probírá v médiích a kdo nahází na druhého víc špíny, vyhrává. A někdy až zůstává rozum stát, co se děje za zavřenými dveřmi ložnic slavných. Nakouknout do nich můžeš s Luckou Feikovou už v pondělí.

Pískání jako lék

To, že smích umí léčit, víš už dlouho, ale věděla jsi, že stejné benefity má i pískání? Dokáže krásně zklidnit tvůj srdeční tep i snížit vysoký tlak a dokonce zpomaluje stárnutí pleti a tvorbu vrásek. A to je jen několik důvodů, proč si tak trošku písknout. Ty další ti prozradíme tento týden na Femině.

Co ti říká bolest těla?

Trápí tě často bolesti hlavy, v krku nebo břicha? A víš, co se ti tím tvé tělo snaží naznačit? O tom, že bolesti mohou být dost často spojeny také s naší psychikou, už určitě víš, ale jak najít skutečnou příčinu bolesti a jak se jí zbavit jednou provždy? To pro tebe zjistila Jana Truksová.

Sůl nad zlato? Ani ne!

Je sůl opravdu nad zlato? V přiměřeném množství určitě. Jenže špetka soli sem, špetka tam a člověk si ani neuvědomí, že si tou troškou soli navíc může pořádně uškodit. Doporučená denní dávka soli je 9,6 gramů. Jenže obvykle přijmeme až dvojnásobek. Proč je to špatně a co všechno ti s nadměrnou konzumací soli hrozí, zjišťovala Marta Dostoupilová.

A co dalšího tě čeká?

Poradíme ti, jak si vybrat ten správný účes, když chceš nebo potřebuješ změnu. Dozvíš se, kterých deset slavných žen dalo raději přednost kariéře před dětmi, vezmeme si na paškál vztahy, které už nemá cenu zachraňovat i ty, u nichž se ti to vyplatí a zjistíme, jaké kosmetické problémy řešíme ve dvaceti, ve třiceti a ve čtyřiceti.

Užij si krásný nový týden s Feminou!

12.3.2018 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist