Po čem muži touží, pitný režim i bylinky pro letní pohodu aneb Nový týden na Femině!

Léto udeřilo opravdu v plné síle a možná patříš mezi ty, co neustále nadávají na ukrutná vedra. My v redakci, i když se samozřejmě pečeme také, jsme se rozhodli, že na počasí nadávat nebudeme, ale začneme si užívat každou z jeho podob. Jdeš do toho s námi? Je to docela zábava…

Bylinky pro letní pohodu

Jestli ti to užívání si parných dní, kdy nevíš, kam se schovat před úmorným sluníčkem, úplně nejde, a naladit se na pohodu se ti také nedaří, pak určitě oceníš článek naší odbornice na bylinky na slovo vzaté – Pavly Košík Jelínkové – o bylinkách, které ti pomohou právě v horkých letních dnech navodit pohodu. Nemusíš se bát, nejsou to žádné exotické bylinky, ale docela obyčejné, které si můžeš vypěstovat sama na zahradě nebo za oknem v květináči. Rozhodně si nenech článek ujít.

Klobouk musíš mít

Klobouky jsou v některých částech světa neodmyslitelnou součástí garderoby žen a je možná škoda, že my jsme na ně tak trošku zapomněly. Vždyť jsou stylové, pokud si dobře vybereš, tak sluší opravdu každé ženě a hlavně – ochrání tě před žhavými slunečními paprsky. Jaké jsou pro ty letošní letní dny v TOP 10 ti prozradí Alžběta Bublanová.

Krátké vlasy z donucení

Možná si říkáš, že by nebylo marné v těchto vedrech shodit i svou bujnou hřívu, ale to bychom asi nedělali. Vždyť horké dny za pár dní přejdou a tobě by bylo líto pěstěných vlasů, raději je sepni do ohonu nebo slušivého drdolu a přečti si článek Lucky Feikové o celebritách, které byly nuceny ať už kvůli roli, nebo kvůli kvalitě vlasů ty své vlasy shodit. A možná tě to překvapí, ale najdeš mezi nimi i ženy.

Po čem muži touží?

To vědět, asi by byl život ve vztahu mnohem jednodušší. Lucka Feiková zjistila alespoň to, jaké části ženského těla jsou pro ně nejpřitažlivější. A možná budeš překvapená výběrem. My v redakci jsme rozhodně byli a po přečtení článku jsme si hned studovali navzájem záda. Proč? To si přečti už v pondělí.

Pitný režim jako nutnost

Nedostatečný pitný režim v horkých dnech je rozhodně hazard se zdravím. Kolik bys měla vypít tekutin a jaké? To pro tebe zjistila Alena Haas Kubátová a článek si budeš moct přečíst hned v úterý, tak se nezapomeň na cestu do práce vybavit lahví s vodou nebo kvalitní minerálkou. Tvé tělo ti bude vděčné.

A co pro tebe chystáme dál?

Těšit se můžeš na nové horoskopy na celý týden, můžeš poradit čtenářce, která řeší zapeklitý vztahový problém s partnerem, přečteš si, jaké vitamíny ženy nutně potřebují a často jim chybí, nech se inspirovat jednoduchými a rychlými recepty a pobav se s naším zábavným kvízem. I tento týden pro tebe máme hromadu zábavy.

Tak krásný letní týden s Feminou! 

 

6.8.2018 5:00
Více o tématu: bylinkyhoroskopyrecepty

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist